Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. My opinion: Console phase 2, black blinkers Bonnet will be better in carbon foil or originally in red color. Black (basic) color don´t fit the best.
    • 44
  2. V pořádku, pochopil jsem to od vás obou a děkuju, že máte chuť mně jakožto naprostýmu laikovi něco vysvětlovat úplně do zblbnutí. Díky!
  3. Jsem rád, že jsem se dozvěděl zase něco nového.
  4. Stifler

    MISS PEUGEOT CLUB II.

    Nezlob!! A už dost
    • 39
  5. Aha, díky za vysvětlení.
  6. jj, takže když bych sehnal třeba 2x50 nebo 2x80W, tak to bude hrát bez problémů? Aby tomu nebrněla membrána jako u toho mého PowerBoxu Je k tomu setu i nějakej list se specifikací výrobků a návodem k instalaci? Jinak k tomu rádiu - kde jsi zjistil ten RMS výkon? Nebo se to dá nějak dopočítat? Jinak k vyšťavení zesilovače na max. výkon slouží funkce Loudness, nebo se pletu?
  7. Stifler

    MISS PEUGEOT CLUB II.

    Tak to toho asi nevíš víc, než já... Taková zásadní informace...
    • 39
  8. Stifler

    MISS PEUGEOT CLUB II.

    To nevíš, že je to drahá polovička \"MatrixChoseho\"? A nevíš, že Pepa bydlí v jedné vesničce hned u Jičína směrem k Úlibicím?
    • 39
  9. Vítek1: Čoveče, mně se to líbí. Co ten zájemec u tvého kolegy? Pokud by zájem neměl a nebo by neměl zájem někdo jinej do mé nejbližší výplaty, tak bych to vzal. Vyvstává otázka, jak moc špatně by to hrálo pouze na zesilovače rádia (4x52 W) nebo jak moc silný zesík by byl potřeba. Edit: Kdyby se ti chtělo udělat víc fotek, tak klidně můžeš. Můj mail je jasný: stifler<zavináč>peugeot-club<tečka>com [upravil dne 30.9.11 10:42 od Stifler]
  10. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    MatrixArwen: Tak to mě pobavilo. Ale nemusíš na sebe přece prásknout, že Jurášková zatím ještě nejsi. Ale jak se řiká - co není, může být. Taky nemam rád fronty a čekání. Měl jsem štěstí, že mi přišel velký TP od 306ky poslední den, kdy jsem si mohl auto přihlásit, abych nemusel čekat na další možnost příštích 14 dnů. Takhle jsem si auto přihlásil ve čtvrtek po ránu a od té doby už jen jezdím.
  11. Stifler

    MISS PEUGEOT CLUB II.

    Scratch: Jsi trošku zaspal dobu. MatrixArwen je členkou klubu už docela dlouho...mnohem dýl, než máš ty chalupu v Ústí. MatrixArwen: Ještě sem musíš dát svou fotku, jinak budeš mít asi jen ten svůj jediný hlas. pokud teda nepřemluvíš Pepu, aby hlasoval taky.
    • 39
  12. Díky za fotky a informace. Bude to asi na delší přemýšlení.
  13. V 306ce je jen takové slabé plato z nějakého plastu asi. Má to nějaké prolisy, ale daly by se do toho vyřezat požadované otvory na repro. V mé první 306ce jsem měl sádrokartonovou desku a v ní byly dva velké a těžké basáky, se zesíkem, i ty dva velké basáky dokázaly tu desku v prostředku prohnout.
  14. jasná věc, ale pro mě bude nejjednodušší to nijak nekomplikovat a veškerou zástavbu nechat jen v platu, pokud to hmotnostně vydrží bez úhony.
  15. Stifler

    partneři klubu

    Jedna technická poznámka - bude partnerům klubu rozeslána informace o novém designu klubové kartičky řádných členů? Co jsem tady na fóru někde četl, tak řeba AutoKelly občas kouká na kartičku jako z jara a hledají někde ve svých materiálech, jak ta kartička má vypadat a bez toho nechtějí slevu uznat (aby se asi vyhnuli plagiátorství karet pro uznání slevy). Bude se tedy něco takového řešit - že je v platnosti starý i nový design kartiček?
    • 12
  16. Scratch: Já do kufru nic cpát nechci. Ta reprobedna, co tam mám teď naštěstí nezabírá moc místa, ale nic jinýho tam dávat nechci. Jsem rád, že je kufr jen o málo menší než u 406ky a vejde se mi tam to, co potřebuju.
  17. h4wk3y: Proto si to hodlám zdiagnostikovat, jestli nebude nějaká závada v tomhle. Georgegg: Vypadát to, že máš jen jiné vzhledové provedení toho samého.
  18. Dobrá, tak kdybys mohl pořídit foto, tak by to bylo spuer a kdyby si je nevzal ten první zájemce, tak se kdyžtak budeme domlouvat po SZ.
  19. jj, taky si myslím, že to nebude nijak náročná oprava, ale nejsem odborník a určitě bych to lepil něčím, co na to nepatří. Vítek1: Měl bys tedy foto celé té sestavy, co mi tady nabízíš? Na jakém autorádiu jsi to provozoval? Nemá asi cenu se ptát, jak to hrálo, protože se asi negativní odpovědi nedočkám. Zajímá mě tvá nabídka a rád bych věděl, jaký je tedy stav celé sady (foto). Klidně to můžeš dát do SZ.
  20. Scratch: Tak teď nevim...píšeš, že jsi dozadu pro ovály a pak zase pro basáček a zesík...co si tedy mam z tohoto názoru vybrat? Sony Xplod neznám, takže nemůžu posoudit - ale rádio Sony Xplod mam a to nevypadá zle. Wooody: Taky bych to bral, ale asi už takovej blb nebude, co by to vyměnil. Vítek1: To nevypadá tak hrozně. Otázkou je, jaký bude zvuk po přilepení membrány a další otázka je, čím to přilepit, když ani origo lepení nevydrží.
  21. h4wk3y: no jo...já to hledal jenom chvilku a podle názvu MAP senzor...název \"Snímač tlaku sacího potrubí EPS\" by mě nenapadl. Navíc podle kategorií jsem to neměl čas to hledat. Další věc je ta, že podle obrázku v AK mi tam na mé fotce nic nechybí - vypadá to úplně stejně.
  22. Fakt jo-new design? Nechce tady někdo zveřejnit new Přemovic design? [upravil dne 29.9.11 14:05 od Stifler]
  23. Georgegg: Díky za foto. Musim ještě mrknout třeba do AutoKelly na objednací číslo toho mého a pak to zkusím vyměnit. Edit: Tak jsem MAP senzor v AutoKelly nenašel. Asi musim hledat podle něčeho jiného. Pe.Tr: Neprovokuj, nikdy nevíš.......... [upravil dne 29.9.11 14:15 od Stifler]
  24. Vítek1: Máš foto, jak se ta membrána odlepila? Jen pro představu. Jestli jsem to tedy dobře pochopil, tak je to set 6 ks repro? Uvidim, jak to vyřeším, ale třeba se mi tvoje nabídka zalíbí.
  25. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    jj, to se povedlo. Jestli jsi jim to náhodou nevnutil podvědomě. To vypadá, jako kdyby první dvojčíslí v RZ motorky bylo \"vsunuto\" mezi číslice druhého dvojčíslí a vznikla RZ auta (jednička se už odmazala sama). [upravil dne 29.9.11 13:30 od Stifler]
×
×
  • Vytvořit...