jj, taky si myslím, že to nebude nijak náročná oprava, ale nejsem odborník a určitě bych to lepil něčím, co na to nepatří.
Vítek1: Měl bys tedy foto celé té sestavy, co mi tady nabízíš? Na jakém autorádiu jsi to provozoval? Nemá asi cenu se ptát, jak to hrálo, protože se asi negativní odpovědi nedočkám. Zajímá mě tvá nabídka a rád bych věděl, jaký je tedy stav celé sady (foto). Klidně to můžeš dát do SZ.