Ahoj, chci si v budoucnu vyměnit převodový olej, ale nevím, jaké množství ho potřebuju u tohohle motoru. Nemá tady někdo zkušený nějaký typ nebo radu, kolik oleje budu potřebovat?
Typ oleje zvolím podle příručky k autu, tedy doporučený výrobcem.
Našel jsem tady jedno vlákno ( ), kde byl asi nějaký obrázek odpovídající na dotazy k tomuto motoru, ale už tam není, tak to zkouším zde.