Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    Ses mohl stavit na kus řeči...
  2. Ó, Miniku, děkuji za nabídku. Vážím si toho a rád to využiju. Asi to bude nejjistější řešení, že mi nebude půl metru chybět. Až bude ten správný čas, tak to spácháme. MilanF1: Taky mě napadlo spíš to tahat pod středovym tunelem....ještě to budu muset nějak vymyslet...
  3. Mámo, tak ani tvůj odkaz podle VIN + RZ mi nic nenajde.
    • 33
  4. Kolik metrů dvoulinky potřebuju na protažení nové kabeláže od autorádia do plata na každou stranu? Budou mi stačit celkem 4 metry nebo je to málo?
  5. Vypadá to, že nejsi. Mojí RZ taky znají, ale asi ji nezapsali do systému a jen s ní vytiskli novou ZK.
    • 33
  6. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    Béďa: V tu hodinu za umělého osvětlení jsou skoro všechny barvy stejné.
  7. ještě není obchod uzavřen...
  8. hmmm...mně to taky podle RZ nic nenašlo a to mám pojistku sotva měsíc a dva týdny novou. Je fakt, že mám jednu zelenou kartu na VINko (tu první) a později jsem dostal i zelenou kartu s RZ, takže asi budu ten případ, co to má pojištěné na VINko.
    • 33
  9. Dzavel: SZ
    • 8
  10. Já bych to asi zkusil sám. Nebo spíš s nějakým odborným dohledem sám... Takže potřebuju mít 2,14 litru, to je docela blbej počet. Určitě bude stačit tam dát jen dva litry nebo mam koupit 3 litry a zbytek si nechat?
    • 8
  11. Jsi si tím zcela jistej? Já bych nerad objednal toho oleje málo.
    • 8
  12. Nikdo neví, kolik převodového oleje potřebuju do své GTi-6ky?
    • 8
  13. Jako malí jsme tohle dělali s kindrvajíčkem, jako oni na začátk, ale s tím rozdílem, že jsme to házeli do vzduchu. Jednou jsem to hodil sousedce na balkón, kde měla položené povlečení na zábradlí....ta nadávala Ale tohle je fatk masakr, to jsem skoro až brečel smíchy :D
    • 16
  14. Byli jsme s Ivetou třetí. A vyhrál suverénně střízlivý gronholmm.
  15. Taky netrpělivě čekám, ale u Ďžáni všichni víme, že to bude trvat ještě aspoň rok, než se rozhoupe [upravil dne 13.10.11 20:53 od Stifler]
  16. Stifler

    Dalsi 306ka do rodiny:-)

    Co to znamená \"kosmické\" vady? Jinak se těším na foto.
  17. Máš snad nějaký konkrétní odkaz na repro od Focalů? A tak aby to nebylo 10.000,- Kč za dva basáky?
  18. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    Před chvílí byla viděna bílá 406ka old model s větším přívěsem s reg. značkou \"TR...\" na silnici R10 od Turnova na Prahu. V autě dva mladíci. Na pravém boku 406ky u zadních dveří byla malá černá samolepka našeho klubu. Tak kdo to byl? Napadá mě jen agressor, nevím o nikom jiném s bílou 406kou old model. [upravil dne 13.10.11 22:30 od Stifler]
  19. Ahoj, chci si v budoucnu vyměnit převodový olej, ale nevím, jaké množství ho potřebuju u tohohle motoru. Nemá tady někdo zkušený nějaký typ nebo radu, kolik oleje budu potřebovat? Typ oleje zvolím podle příručky k autu, tedy doporučený výrobcem. Našel jsem tady jedno vlákno ( ), kde byl asi nějaký obrázek odpovídající na dotazy k tomuto motoru, ale už tam není, tak to zkouším zde.
    • 8
  20. To na prvním odkazu nevypadá zle. Druhý odkaz mi nefunguje.
  21. Stifler

    partner klubu AUTOKELLY

    Charlie1: Slevu můžeš uplatnit na jakékoliv díly. Už tady někdo psal, že nakupoval i díly na jiná auta než Peugeoty.
  22. Řešil jsem, jestli mi někdo neporadí, než vezmu nabídku od Vítka, jestli to, co jsem dával v odkazech má nějaký smysl řešit nebo nemá. A odpověď jsem dostal. Nikdo jiný nebyl schopen přijít s nějakým vlastním návrhem konkrétních repro (třeba jako já dal do odkazů), takže se situace jeví jako zcela jasná.
  23. Chci, ale oválům prostě nevěřím. Řešení, co mi nabízí Vítek1 je přijatelnější než ovály.
  24. Já ovály za žádnou cenu nechci...chci, aby to byly buď jen basáky, nebo basáky s přídavnými výškami. Nic komponentního mi do plata nesmí. [upravil dne 12.10.11 17:25 od Stifler]
  25. Díky za názor. Nikdo mi sem nedal žádné konkrétní nápady na repro do plata, tak jsem mrknul na Aukro.
×
×
  • Vytvořit...