Tak prozatím jsem neměl zrovna čas na řešení všeho, tak jsem při výměně silentbloků na ramenech přední nápravy mrknul na ten bitron, sundal jsem konektor, mrknul na kontakty (v bitronu jsou některé lehce nazelenalé od koroze), prostříknul jsem to sprejem na kontakty a vrátil zpět. Předpokládám, že to nic nevyřeší, ale aspoň něco.
A ještě další věc, po sundání spodního krytu motoru jsem si všiml, že mi z přední strany od někud ukapává olej, ale nebyl jsem schopnej místo lokalizovat, další místo, kde asi sákne olej je zezadu motoru. Dám sem fotky pro ilustraci, kde to je a budu doufat, že někoho z vás ostatních napadne, čím by to mohlo být a co kde bych mohl dotáhnout, vyměnit těsnění apod., aby to nedělalo. Žádný zřetelný úbytek oleje nepociťuji - vypadá to, že je ho furt stejně.
přední strana motoru (od chladiče):
zadní strana motoru:
Za jakoukoliv radu či nápad předem děkuji.
[upravil dne 24.7.12 18:19 od Stifler]