Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. slavco: velmi pěkné. asi ti nechám vyleštit i moje GTičko
    • 22
  2. Stifler

    předvolání k podání vysvětlení

    Ano, i já musím potvrdit názor diskutujících přede mnou (ikdyž to tu psali již 4). Je to tak, auto, které má prošlou lhůtu STK, tak se nesmí užívat na silnicích, takže jediný způsob dopravy je na podvalu. ...a nikdo, obzvlášť automechanik v servisu by se neměl vymlouvat, že to neví a že s tím jel rovnou na stanici STK.
    • 32
  3. Stifler

    Členství se zobrazuje

    A co ty? ty nejsi řádný člen, když jsi ve vedení klubu? Proč nemáš u sebe popisek o členství?
  4. Stifler

    Kúpa 306ky

    cena celkem ujde, asi bych se toho nebál.
    • 29
  5. Stifler

    Jízda bez ŘP

    Dave_GTI: Děkuji, zase jsem o něco chytřejší. Takže v podstatě platí to, co psal rootsky.
    • 17
  6. Stifler

    moje přibližovadlo P-306

    musíš použít nejdříve (na holý a odmaštěný plast) základ na plasty, dá se to koupit ve spreji za pár kaček. např. takový: http://www.pavlik-barvy.cz/product/barva-na-plasty/copy---na-plasty/zaklad-na-plasty---plastovy-primer-/2643
    • 22
  7. Stifler

    Lidskej vkus

    Feelly: Zrychlení to má parádní.
  8. Stifler

    Jízda bez ŘP

    Scratch: No, nevim, jak ty, ale já mám v ŘP uvedeno datum, od kdy smím řídit příslušnou skupinu ŘO ke dni zkoušky (odlišné datum od vydání ŘP asi o týden - ŘP mám stále svůj první), tak teda nevim, kde bude pravda.
    • 17
  9. Stifler

    Jízda bez ŘP

    Ozzy má pravdu. O tomto hovoří § 6 odst. 8 zákona 361/2000 Sb., jestli si to dobře pamatuju a tam se nic o potvrzení o vykonaných zkouškách nepíše.
    • 17
  10. Přema: na mém názoru to nezávisí ale jak znám taťuldu, tak se určitě ještě dneska ozve...
    • 64
  11. Tak prozatím jsem neměl zrovna čas na řešení všeho, tak jsem při výměně silentbloků na ramenech přední nápravy mrknul na ten bitron, sundal jsem konektor, mrknul na kontakty (v bitronu jsou některé lehce nazelenalé od koroze), prostříknul jsem to sprejem na kontakty a vrátil zpět. Předpokládám, že to nic nevyřeší, ale aspoň něco. A ještě další věc, po sundání spodního krytu motoru jsem si všiml, že mi z přední strany od někud ukapává olej, ale nebyl jsem schopnej místo lokalizovat, další místo, kde asi sákne olej je zezadu motoru. Dám sem fotky pro ilustraci, kde to je a budu doufat, že někoho z vás ostatních napadne, čím by to mohlo být a co kde bych mohl dotáhnout, vyměnit těsnění apod., aby to nedělalo. Žádný zřetelný úbytek oleje nepociťuji - vypadá to, že je ho furt stejně. přední strana motoru (od chladiče): zadní strana motoru: Za jakoukoliv radu či nápad předem děkuji. [upravil dne 24.7.12 18:19 od Stifler]
  12. jedna z Liberce, kde přes týden parkuju... a tady drobný tuning, kterého jsem se na svém GTičku dopustil.
  13. Stifler

    Zadni naprava S16 - foto

    Tady je foto mé rozebrané nápravy ale jinou už bych rozebírat nechtěl...kdo ví, jestli to vůbec ještě složim dohromady:
    • 29
  14. Mně se design nové kartičky líbí. Řekl bych, že je to o chlup lepší, než \"loňský model\". Co se týče titulů, tak jsem ani nevěděl, že se to tam taky píše jinak BcA jsem ještě v životě neviděl. U nás na škole jsem viděl MgA a pak takové méně obvykle tituly jako MSc nebo LLM, ale BcA vidím prvně...a díky Petově odkazu už i vím, co ten titul znamená.
    • 64
  15. Stifler

    předvolání k podání vysvětlení

    Ano, na tohle málokdo myslí, že při silniční kontrole nebo i při správním řízení může být postihován nejen řidič, ale i majitel vozidla a týká se to právě nejčastěji technického stavu a povinného ručení.
    • 32
  16. Stifler

    Jízda bez ŘP

    Je to jen můj názor a jak to tak vidím, tak v diskusi od rootskyho má dotyčný rádce názor jiný, ale já si za svým názorem stojím. Edit: Ještě abych to doplnil: Řidičské oprávnění je způsobilost člověka řídit motorové vozidlo příslušné kategorie, tedy např. skup. \"B\" k řízení osobních vozidel do 3,5 t (+ souprav nepřekračujících 3,5 t ............) a této způsobilosti člověk nabyde úspěšným vykonáním zkoušek zákonným způsobem, kdežto řidičský průkaz je jen doklad prokazující získání řidičského oprávnění. Vím, že se to dost plete, ale je to tak, jak píšu. [upravil dne 24.7.12 17:29 od Stifler]
    • 17
  17. Stifler

    Jízda bez ŘP

    Opravil bych kolegu, že je rozdíl jezdit bez řidičského oprávnění a bez řidičského průkazu...pokud získal řidičské oprávnění, ale nemá u sebe průkaz, tak je to naprosto jiná situace, než když ani není držitelem ŘO. Pokud úspěšně prošel autoškolou a získal řidičské oprávnění k nějakému datu zkoušky, tak od té doby je to pouze jízda bez ŘP (nikoliv bez ŘO) a to je pouze přestupek dle § 125c/1 k) a měl by být bez bodu do 2000,- Kč. Pokud ho zastaví hlídka PČR, tak záleží nejvíc na tom, jestli má ŘO zapsáno v policejních evidencích, v nichž si to zcela jistě budou kolegové ověřovat, pokud tam záznam o získání ŘO najdou, tak se bude dít to, co jsem pospal výše, pokud nebude mít záznam o získání ŘO, tak to pravděpodobně skončí buď odvozem na služebnu nebo řešením ve správním řízení, jak odkazuje rootsky. [upravil dne 24.7.12 17:25 od Stifler]
    • 17
  18. Stifler

    moje přibližovadlo P-306

    No, já měl auta r.v. 1997, 1999 a teď mám 1998 a u všech je to stejné. Jedině, že by ti to někdo nalepil natvrdo, přestože to původně bylo nacvakávací.
    • 22
  19. Stifler

    Disky - aké ET sa vlezie

    no, záleží podle motorizace. Já měl na GTi-6ce na 17kách kolech 205/40, tkaže na 16ky by asi šly líp 45ky profil. Ono už ten profil 40 je sakra málo a strejc v pneuservisu mi nadával, že se to hrozně blbě obouvá, takový galusky Ale na slabší motorizace bych dal nižší profil.
    • 51
  20. Stifler

    moje přibližovadlo P-306

    orbin: každá 306ka, co jsem měl já, měla sundávací přední sklo. U bývalé GTi-6ky jsem dokonce měnil fólii pod ručičkama za modře podsvícenou...
    • 22
  21. Stifler

    Zadni naprava S16 - foto

    no, já bych třeba i udělal, ale mám jednu ve zcela rozloženém stavu a to ti asi nepomůže...
    • 29
  22. No, příště bych snad už taky vzal rovnou nová celá ramena, ikdyž jsou o dost dražší, než silentbloky, které jsem potřeboval. Ale ta práce s tim... celý vídend zabitej kvůli takové prkotině. Navíc to na pravém rameni klepe ještě víc, než předtim...buď je nedotaženej šroub na zadnim silentbloku (co drží i stabilizátor), nebo je strženej, nebo nejsou v pohodě ani přední silentbloky nebo jsem špatně uchytil objímku stabilizační tyče a klepe ona nebo už nevim, co ještě. v Liberci se nemam jak pod auto podívat a ani tu neznám nikoho, u koho bych mohl najít \"útočiště\" a podívat se na auto na zvedáku nebo jámě. ...takže příští víkend zase zalezu pod auto a budu koumat, čím to je... Edit: U mě zadní silentbloky šly taky jen flexou. [upravil dne 23.7.12 16:32 od Stifler]
    • 96
  23. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    To jezdí každej svým autem?
  24. Tak jsem se dle tohoto návodu babral s výměnou zadních silentbloků na obou ramenech a na levém jsem udělal i přední. Návod pěknej, ale jak sundat starý silentblok tady chybí - s těma předníma jsem se s*al dost dlouho (asi 5 hodin), anavíc tady chybí postup, jak tam dostat rameno zpátky a uchytit nové silentbloky - nejhůř jde ten zadní - to byl taky porod na několik hodin. A aby toho nebylo málo, tak po zkušební jízdě jsem zjistil, že na pravé straně to při akceleraci pořád bouchá, takže buď je nový zadní silentblok málo dotažený nebo jsou v háji i ty přední, které vypadaly docela dobře a neměnil jsem je. Takže zkusim koupit ještě dva přední silentbloky a příští víkend bude nový porod na celé dva dny.
    • 96
  25. Já chci takyyy..... závidim... já se teď celý včerejšek a ještě dneska budu babrat s výměnou předních a zadních silentbloků na ramenech přední nápravy. Hlavně to sundání původních silentbloků je porod na několik hodin...
×
×
  • Vytvořit...