Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Stifler

    fotky 306-tkarov

    Děkuju všem, jsem rád, že mam tolik tiskových mluvčích. Ano, je pravdou, že zákaz řízení mam do 26. 03. 2010, ale budu si letos na půlce žádat, tak se uvidí, zda mi to vrátěj. A je pravdou, že sloužím u \"pomáhat a chránit\" a na fotce je zimní kombinéza vzor 92. Je v ní fakt teplo, povedla se jim.
  2. Stifler

    fotky 306-tkarov

    Tak i já se přidám. Tahle fotka je asi moje nejčerstvější - je ze srazu Peugeot Clubu ve Velkém Dřevíči (Zimní klouzání 2009).
  3. Taky se připojuji k velkým díkům organizátorům za super sraz. Dlouho jsem na žádnym srazu nebyl, ale tenhle mi to bohatě vynahradil. Pobavil jsem se tak, jako už dlouho ne a to i díky všem ostatním, co na srazu byli. Jarajardovi děkuju za odvoz na sraz. Bez něho bych si to s vámi všemi neužil. Díky moc!!!
  4. Jasný, nikomu nic dávat nebudu....to je jasný. Ještě mi přišel mail, že sem přispěl Olda607, ale asi to stihl dřív smazat, než já přečíst.
  5. Já moc taky ne, ale to neřeš... Nějak to ještě pořešim s lidma, co takovýhle zahraniční obchody uskutečňujou a vyznají se v takovýchto možná i podvodech.
  6. Může to tak bejt, ale v čem můžu naletět??? V tom, že ty prachy vyberu??? Nikomu nehodlám žádný prachy posílat předem, dokud by nebyl uzavřený obchod a auto mi nezmizelo z garáže, tak v čem se může stát chyba???
  7. Tak to já samozřejmě nikomu předem nic posílat nehodlám. Tady je e-mail, co mi přišel před několika dny (třeba si to někdo umí přeložit): \"Hello, I hope you are well today.i am pleased to tell you that the sum of (£ 12,810), has been issued to you, to cover the cost of the vehicle and the shipping,servicing,repairs and upgrading of the rims to big fat and new modern ones so that i will make a good profit when i will sell it to my client . Once you receive the cheque,take it to your bank and let me know when the money is in your account, so I can send the shipping agent to your house to pick up the vehicle, remember that the ballance of the money is for the shipper. you would receive the check in a few days after you have confirmed this e-mail I hope you understand if there is any question ask me.Thanks. I await your response.\" Buď s tim něco provedu, nebo na to nebudu reagovat a bude to, kupců na auto může být ještě hodně, než mi vrátěj řidičák.
  8. Mam ještě od toho člověka mail, který jsem si zatím nějak zvlášť nepročítal, tak nevim, co všechno v tom má být zahrnuto. Jinak na podvod s nekrytým šekem bych to neviděl, protože dokud by mi ho neproplatili na český koruny, tak auto nepůjde z domu.
  9. Tohle mi dneska přišlo v obálce s královnou na známce - měla by to být \"odměna\" za moje GTičko. Co se s tim dá dělat??? Je to vůbec pravý??? Je to krytý??? Pokud je zde někdo, kdo tomuhle rozumí, tak díky za každou radu. Stačí mi říct, do který banky s timhle můžu zajít a kde mi s tim třeba už poraděj. P.S.: Malinko jsem cenzuroval ty čísílka dole.
  10. Tak naskakuju za jízdy.
  11. bu bu bu...už mam dovolenou, takže jedu. :P Edit: platba odeslána. [upravil dne 19/1/09 Stifler]
  12. Protože musíš fotky nejdříve někam uploadnout, třeba na www.imageshack.us. Když tady na fóru pohledáš, tak je tu už spousta návodů. Funguje to např. stejně, jako je zde návod Radka Hurvajze na vkládání Avataru: návod Edit: Jinak nekoukej tolik na velikost fotky - v kB, ale koukej na její velikost - rozlišení. Ideální je velikost 800 x 600 pixelů. [upravil dne 12/1/09 Stifler]
  13. Ta Jilemnice tam vypadá dobře. Kdybych měl čirou náhodou v práci volno a někdo jel okolo (třeba Jarajarda nebo \"bahňák\" Marlin), tak se rád přidám. Už jsem se dlouho nikde neobjevil. Kéž by to v práci vyšlo...
  14. jojo, taky mě to na první pohled zmátlo, taky jsem tady to černý GTičko už viděl na fotkách. Ale tenhle styl tuningu nebo stylingu se mi líbí.
  15. Že by tohle dokázala myčka??? ještě že GTičko myju zásadně ručně, jako všechna auta, co jsem kdy měl nebo měl tu čest umýt.
  16. Krásnej volant jsi pořídil. Můžu vědět, na kolik taková pěkná věcička příjde peněz??? Jinak ti fandim a jsem zvědavej, co z toho \"projektu\" zase vyrobíš.
  17. Tak jsem koukal na ten odkaz a ty sedačky jsou teda dost drahý, do toho nepujdu. Edit: respektive cena auta je pro mě drahá, abych ho kupoval jako celou bouračku, když mam doma ještě hromadu dílů z XSička. Sedakčy samotný by mi stačily... [upravil dne 8/1/09 Stifler]
  18. Někdo, kdo se mi nepoddepsl, mi psal na icq, že by měl navíc jednu sadu sedaček z verze Championship USA. Nevim, kdo to byl a jelikož jsem si zapnul icq na mobilu, tak se mi ten kontakt nějak vytratil (icq mi hodilo chybu). Tak pokud tad ten člověk je, tak ať se mi přihlásí třeba přes U2U. Dííííky
  19. Stifler

    ceny benzínu

    U nás je teď nejlevnější bnzín na Shellu - za 22.00,- Kč, což si myslim, je v dlouhodobém průměru výborná cena.
  20. Stifler

    Dáreček

    Děkuji též. Taky mi lvíček dorazil domů už před pár dny.
  21. Vítej mezi námi. Máš krásnou 306ku, ta zlatá barva jí fakt sluší, taky jsem se v podobný vozíval. Tak doufám, že tobě vydrží déle, než mě moje XSičko.
    • 7
  22. Stifler

    Kolko nas je?

    Já se hlásím. Ikdyž už třeba dlouho nebudu majitelem GTička, ale zatím pořád jsem.
    • 8
  23. Stifler

    Moje foto 306ky

    Krásný GTičko, moc se mi líbí. 306ky jsou hodně povedený auta a je dobře, když se tady v klubu rozmnožují.
    • 22
  24. Stifler

    406 coupé by tom406

    Téééda Tome :o Je to naprostá nádhera!!! :potlesk Jsi fakt borec! Já sám bych si na něco takovýhleho asi netroufnul, ale je vidět, že ty se v tom přímo vyžíváš a když máš v rodině pro tenhle koníček pochopení, tak už ti ke spokojenosti nic nemůže chybět. Fakt smekám před tvou prací. Jsem opravdu nedočkavej, až tohle skončí, na finální verzi, pokud to teda někdy skončí.
  25. ne?? ja jo.. http://www.hi-speed.dk/Bjorn306StC.html Jo, ale to je furt ten stejnej, co jso tady jeho fotky. Ale seriově se nedělal. o tom tu taky rec nebyla.. ale hi-speed preci znas ne?? jo, tu stránku znám, je tam dost \"unikátních\" úprav 306ek.
×
×
  • Vytvořit...