Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Vykradu banku a ty peníze ti dám. Tvé Coupé za to opravdu stojí.
  2. Tome, gratuluju a moooc závidim. taky bch si chtěl plnit sny, ale na to bohužel nemám stavěnou peněženku. Kdybych měl prachy, tak to tvoje Coupé koupim hned a ani nemrknu okem, ale takhle můžu jen závidět.
  3. Tak to mě moc mrzí, nevěděl jsem, že řešíš takovýhle trable a já tě furt otravuju s dílama na svou 406ku - teď se teda pěkně stydim. Doufám, že se ti podaří všechno dát co nejrychleji do pořádku a za co nejmenší investice. Vůbec ti to nezávidim, ikdyž teď do auta taky na opravě strkám dost peněz. Budu dál sledovat tohle vlákno a přát ti jen samé úspěchy a pokud možno žádné další starosti okolo auta.
    • 31
  4. Stifler

    Lidskej vkus

    Tak dneska jsem Ice Kiss viděl na vlastní oči v Jilemnici u autoservisu...zrovna do toho nasedal nějakej hubenej černovlasej kudrnatej klucina s brejlema...kdybych nesledoval tohle vlákno, tak by mě ani nenapadlo, že je to ono, ale vypadalo to v reálu dobře
  5. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    Jestli to byla autoškola, tak předpokládám, že to byl vůz Autoškoliče DODO.
  6. Stifler

    Lidskej nevkus

    jo jo, takhle se dělal VW Golf origo v edici \"country\" a snad všechny, který jsem kdy viděl naživo, tak měly tuhle zelenou metalízu. Tohle je tedy trošku víc zvednutý a chybí tomu typická rezerva vzadu přes dveře, jako měly tyhle Golfy okoukaný z mnoha dalších off-roadů.
  7. Stifler

    Lidskej nevkus

    Já bych přišel na chuť jen tomu, co má pod kapotou, jinak i ten interiér nestojí za nic...
  8. Stifler

    ukažte svoji 406

    jojo, Kukikova bejvalka. Bez těch \"rychlých pruhů\" vypadá hned o dost líp.
  9. Stifler

    306 GTi-6 r.v. 2000, 120kW

    Teda, Vojto! Čumim jako puk, fakt krásná práce a rád se pokochám nějakýma těma fotečkama a videjkama. Vím, že něco uděláš. Fakt moc ti tvou GTi-6ku závidim. Začínám litovat, že jsom tu svou prodal.
  10. No, je to smutný, ale na mnoha místech tvrdá realita.
  11. Tohle mi přišlo asi před měsícem mailem
  12. Stifler

    Lidskej nevkus

    Asi to nebude málo...naše služební Octávka 1.8 TSI má jen 1325 kg
  13. Stifler

    Lidskej nevkus

    No, už stačí že Škodovka dělá nové Fabie s 1.4 TSI a má to 180 koní při váze auta něco přes 700 kg - i tohle je už dost velká raketa.
  14. Stifler

    406 coupé by tom406

    :Dno to točila žena foťákem aniž bych to věděl. Jel jsem narychlo k včeru to projet. Jak bude nějak hezky udělám toho více i z vnitřku:) To ti budu moooooc vděčnej a věřim, že nejen já už teď se těšim
  15. Stifler

    406 coupé by tom406

    Od těch videí jsem si sliboval víc ale jinak dobrý
  16. Stifler

    ukažte svoji 406

    jo jo....Jarajardovy kola.......dobrá koupě
  17. Stifler

    Lidskej nevkus

    Tak to je samozřejmý, že se do Dááácií dávaly motory 1.4 MPI, zeptejte se Jarajardy.
  18. Stifler

    Setkání u vysavače na pumpě

    Škoda, že příběh končí takto, ale na druhou stranu...mohla tě poslat do pr**** i míň galantně. ale i tak bych jí poslal ten odkaz na toto vlákno, jen tak pro zajímavost
  19. Stifler

    Nehoda mé 406ky

    Ale ještě bude hoooodně práce potřeba, než zase 406ka vyjede do ulic...až se něco zase změní, tak sem dám info
  20. Stifler

    Nehoda mé 406ky

    Tak díly už nesháním. Kveton mi pošle díly karoserie a díly motoru mi objednal kamarád nové=druhovýroba.
  21. Stifler

    Ukradnuté auto

    To je mi líto,ale bohužel se tak děje a zabránit tomu nejde ani nejlepšími zabezpečovacími prostředky namontovanými v autě. Ano, naděje na nalezení auta je mizivá, ale i tak se přecijen podaří výjimečně nějaké auto najít. Někdy je to do pár dnů, jindy třeba i po roce nebo dýl, ale naděje umírá poslední.
  22. tak pokud ho už chytili, tak ať mu to pěkně osolej. Tohle je úplnej vrhol debility za volantem.
  23. Stifler

    Nehoda mé 406ky

    Tak díky Kvetonovi budu mít vyřešený díly karoserie, ale stále budu potřebovat komplet saharu, chladič vody, chladič klimatizace a intercooler a tu spodní hadici klimatizace. Vše samozřejmě na motor 2.0 HDi 80 kW, tak pokud někdo má, budu muvelice vděčný, když se mi ozve.
  24. Vypadá fakt krásně...chválim
  25. Stifler

    Nehoda mé 406ky

    bohuzel nevim, zda je to soucasti noveho chladice, to se bude chtit zeptat, ten chladic novy chladic by musel byt utesnen a naplnen suchym dusikem a bylo by treba ho pripojit az tesne pred vakuovanim a plnenim klimatizace v servisu Jéžiš to je na mě moc složitý...nejsem žádnej mechanik nebo jiný odborník na auta....ale zkusim se poptat, jak to s tim je... ale díky za radu.
    • 31
×
×
  • Vytvořit...