Tak díky Kvetonovi budu mít vyřešený díly karoserie, ale stále budu potřebovat komplet saharu, chladič vody, chladič klimatizace a intercooler a tu spodní hadici klimatizace. Vše samozřejmě na motor 2.0 HDi 80 kW, tak pokud někdo má, budu muvelice vděčný, když se mi ozve.