Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Stifler

    504 break familial

    Aha, byl jsi rychlejší s odpovědí, než já a proč se bude řezat?
  2. Stifler

    504 break familial

    A co se s ním stalo? Nějak mi tu chybí konec.
  3. Než si ty trubičky seženeš, tak si nech od někoho tady na fóru udělat virtual tuning, jak by to asi vypadalo, ať něco nekoupíš a pak nejsi zklamaný, že to nevypadá tak, jak sis představoval.
  4. Stifler

    battlefield 2

    Já jsem hrál jednu dobu BF2 hodně, ale už více než rok jsem to nehrál vůbec, nejdřív jsem začínal off-line, pak jsem si koupil originálku a hrál on-line, ale nic českýho. Hrál jsem asi 98 % všech her mapu Strike at Karkand - ta mě bavila ze všech nejvíc. Ale jelikož mě furt stříleli, že jsem si prakticky ani nezahrál, tak jsem pak spíše přešel zpět do off-line módu, kde jsem tuto zmíněnou mapu hrál v nočním módu. Jinak jsem párkrát hrál on-line s AKCZ Call of Duty 4 - Modern Warfare, ale to bylo taky jen párkrát, páč jsou AKCZ a jeho kamarádi moc dobrý a já jsem byl furt mrtvej, tak to brzo přestalo.
  5. Dej to do archivu (.zip) a uploaduj to na www.ulozto.cz a pak sem dej odkaz, kde ty fotky jsou.
  6. zkus prohlédnout kabeláš v motoru...já měl obdobný problém s klimou, kdy se mi rozsvítila a blikala STOPka a bylo to způsobeno spečenými kabely u větráku sahary a vyhořelým předřadným odporem na rámečku sahary u relátek. Nebo kontaktuj zdejšího člena \"straki007\" a on ti určitě pomůže a poradí
  7. Stifler

    406 auto po povodni

    Tak se zkus podívat do těch pojistkovek, zejména do té v autě pod volantem
  8. Stifler

    406 auto po povodni

    To byla v Turnově taková vysoká voda? Máš auto důkladně vysušené? Musí být veškerá voda z auta pryč - všechny kryty pootevírat nebo sundat a nechat všechno důkladně vyschnout na slunci, pak už nezbývá než hledat, co je kde špatně - do čeho nejde proud nebo co se kde vyzkratovalo atd. Jinak pojistky jsou v autě v motorovym prostoru za světlem na straně řidiče v černym čtvercovym kastliku a druhá pojistkovka je uvnitř auta pod volantem za plastovým krytem, tak se tam zkus podívat.
  9. Já ti neporadim, ale já zase slyšel, že nesmíš žádné auto prodat dříve jak rok od koupě, abys nemusel platit daň, tak nevim, kde je pravda.
    • 9
  10. Džáňo, ty máš kam dvanáctku dát? Já myslim, že máš teď dost práce na 405ce a ty chceš ještě dodělávat tenhle projekt? No, odvaha ti nechybí, tak uvidíme.
  11. Stifler

    jaký barevný vosk na auto?

    abio: Který výrobce? oba nebo jen želva?
  12. Tak jsem si projel tu GRiMxovu GTi-6ku a informace zase nevypadaj tak tragicky, vozidlo je v ČR již od roku 1998, kdy první majitel užíval auto od 23.3.1998 do 25. 10. 2002, pak ho na sebe měla napsaný jeho manželka od 25.10.2002 do 30.3.2005 a pak ještě do 19.9.2005 (mezitím byla asi nějaká změna údajů - proto dvě data), od 19.9.2005 do 13.3.2006 to vlastnil Eurocar Brno a od 13.3.2006 do 11.2.2010 to měla jedna letos 27 letá slečna. To bude asi ta, co to měla 3x nabourat, jak psal GRiMx. V současnosti je vozidlo v polopřevodu (tj. odhlášené a znovu nepřihlášené), má brněnskou RZ a je v odhlášeno na Škofin Praha, STK platná do 20. 03. 2011. To je v kostce všechno, co jsem si zjistil. Mně to až tak hrozná koupě nepřipadá. Pokud bylo auto po bouračkách dobře opraveno, tak je za dobrou cenu. Pomalu bych řekl, že je lepší tohle koupit za tuhle cenovku a nějaký peníze do toho dát na úpravách a vylepšeních, než koupit za dvojnásobnou cenu \"nebouraný\" auto a nemít prachy ani na výměnu oleje. Jinak co se týče ostatních \"zaručeně nebouraných\" aut, tak věřim, že kdyby si to GRiMx projel taky, tak zjistí, že by každé auto mělo podobnou historii, jen to někteří šikovně maskují a namastí vysokou cenu. Toť můj názor k tomuto GTičku. [upravil dne 23/8/10 Stifler]
  13. Stifler

    jaký barevný vosk na auto?

    A tyhle vosky se dají používat i na metalízy? mam dojem, že jsem někde slyšel, že to nejde, ale takových a podobných drbů jsem už slyšel....
  14. vector: Bloodeye má dvoulitr 16V benzín, má to v podpisu
  15. Stifler

    chiptuning

    No, když jsme už u toho, tak já mam rekord natankováno rovných 80,00 litrů do svý nádrže a to jsem měl ještě dojezd nějakých 60 km dle PP. Předtím jsem měl jednou 79, jednou 78 a to je už tak nějak normální. Spotřeba se drží nyní na 5,4 litrů. Tankováno vždy na stejné Shellce u nás. Jinak při tankování mi obvykle u 71 litrů v nádrži cvakne pistole, tak potom zmáčknu v hrdle nádrže odvzdušňovací čudlík a ještě tam naleju ten zbytek, nejvíc tedy jsem dolil ještě 9 litrů do těch 80 Jinak mohu doporučit na chip uživatele \"straki007\", je vidět, že autům rozumí a až budu mít našetřeno, tak se k němu na chip taky vydám, zatim jsem si jen \"obhlídl\" jeho Chomutovskou dílnu (rozuměj garáž. ), kde je i pěkná rovinka na testování přemapované jednotky v provozu.
  16. Stifler

    Co sa nam dnes stalo.

    i já gratuluji, hlavně ať vám dělá jen samou radost a těší se stálému zdraví.
  17. Co byste pánové taky chtěli od nafťáku? aby to jelo jako benzíňák? Je jasný, že v nižších otáčkách to bude akcelerovat rychleji, ale s těžkým autem, jako 406ky jsou a s výkonem 80 kW nebo i s čipem nemůžete čekat, že to bude jezdit jako drak. To uměj jen benzíny s vysokym výkonem a nižší váhou, že při podřazení vyrazí jako raketa a prostě to jede až do vysokých otáček. Tohohle ale s naftou nikdy nikdo nedosáhnete, jedině s mnoha velkými a drahými úpravami nejen v motoru. U nafťáků můžete šlapat plyn na podlahu jak chcete, ale auto prostě nikdy nepojede tak, jak si dle toho představujete. Buď se s tim smíříte nebo si koupíte benzíňáka a kdo má hodně peněz, tak si koupí turbo-benzín.
  18. Stifler

    Pe.Tr opět v peugeotí káře

    Každý jednou vyroste, ale u Pe.Tra to zdaleka ještě nepředpokládám. Doufám, že se Pe.Tr neurazí
  19. Stifler

    Pe.Tr opět v peugeotí káře

    Gratuluju, věřim, že si to užiješ. ale chtělo by to ještě nějakou ostřejší verzi. a opravdu seš si jistej, že tuning nebude?
  20. Asi sem chce dát fotku a nepodařilo se mu to.
  21. Stifler

    stop pri zapnutej klíme

    Nejmenší rychlost by mělo spouštět úplně spodní relé (zelené), ale chyba může být i někde jinde, takže nespoléhej jen na ty předřadné odpory nebo relé.
  22. Džáňo, jestli to pujde, tak ty fotky hoď spíš někam na net, ať si je můžeme stáhnout v plný kvalitě Ale jinak se už těším na další Pito srazík v Trutnově
  23. Stifler

    Spotřeba HDI

    No, co se týče mě, tak na plnou nádrž, když natankuju do 70 litrů, najedu vždy přes 1200 km, když natankuju nad 70 litrů, tak najedu více. Naposled jsem natankoval 79 litrů a najel jsem přes 1400 km, teď jsem rekord překonal a nalil do nádrže (ani kapka vedle) rovných 80 litrů, tak jsem zvědavej, jak to pojede. Je pravda, že od benzínky jsem odjížděl s citelně těžším autem, ale i tak jsem momentálně po Trutnovskym minisrazu a jinak samých souračkách do práce do 8 km na spotřebě 5,2 litru. Vesměs jezdím do práce a z výfuku se nezakouří ani bílý dým, natož černý - jako by to jezdilo na vzduch. Auto jede krásně plynule a rozhodně ho nešetřim, nejezdim příliš na spotřebu. Takže je asi nekde chyba, když máte stabilně spotřebu nad těch již zmiňovaných 6,2 litru ať už u sedana nebo breaka. Sedan má taky přes 1400 kg a jde to. Je fakt, že jsem taky míval spotřebu 6,2 nebo 6,3 - přes zimu, ale teď to kleslo, přestože stále jezdim na zimákách, protože na letní gumy nejsou prachy Takže shrnuto a podtrženo - neřikejte mi, že to nejde. S HDičkem jde jezdit pod 6 litrů, pokud neni něco špatně v motoru, a to už netankuju V-Power diesel, jako jsem bral dřív, když byl pod 33,- Kč/litr. P.S.: spotřeby v mym podpisu si nevšímejte, už dlouho není vyplňována spotřeba. Až sednu k netu a dopíšu to, tak to klesne. [upravil dne 16/8/10 Stifler]
  24. Medvěd: Asi myslel typické křídlo pro STI modely, které na tomhle autě opravdu není.
  25. Charlie asi myslel prostě jen příští podzimní sraz Peugeot-Clubu, asi nechtěl říct přímo listopad.
×
×
  • Vytvořit...