Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. I já se za sebe a Ivetu připojuju s poděkováním za super srazík, bylo to krátké, ve svižném tempu, že jsem s mnohými ani nepokecal, ale i tak se nám to líbilo. Fotky sem dám až někdy příště, teď už balím noťase do tašky a zítra hurá do Liberce stážovat.
  2. tak já ještě v rychlosti přezul na zimní...
  3. Jestli mi zítra Iveta dovolí jet na letních pneu, tak dorazíme na sraz spolu (BBJohne, piš si tedy mě + 1). Ale odpolední prohlídku zámku a pivovaru vynecháme (Dětenice už oba známe). Edit: Jinak u nás je teď všude pár cm sněhu a nevim, jestli to do rána ztaje. [upravil dne 31.3.12 20:39 od Stifler]
  4. AKCZ: Já bych to tak typoval, že 140 i 152 kw verze bude +/- na tom stejně jako GTi-6ka (možná bude 306ka i ve výhodě)
  5. Benny ale ještě nenapsal, že teď nějaké Peugeoty potřebují...
  6. Stifler

    Lidskej vkus

    čakom: Tak tomu se říká vkus!
  7. Stifler

    Lidskej nevkus

    Kde vidíte ten papír? Já vidim jediné, co by toaleťák mohlo vzdáleně připomínat, a to je dřevěný držák té fajfky.
  8. No, kdyby ti to šlo, tak bych se třeba přidal k tvé objednávce a šábli bysme se o poštovný.
  9. To byla jen jedna polívčička, tak mu to hned nepředhazuj, jakoby to bylo bůhví co...
  10. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    Jsem si naprosto jistý, že dneska něco okolo 16. hodiny jsem potkal kousek od Mladé Boleslavi ve směru od Jičína Ferryho, který chvátal pravděpodobně domů, já jel proti němu taky domů do hor. Než jsem si uvědomil, že ta registrační značka na 406ce vulcain je Ferryho, tak byl už za mnou, tak se omlouvám, že jsem nestihl ani zamávat.
  11. Mízo, jsem blbej, tak se ptám...na co je ten quickshift dobrej?
  12. Děkuju za názory a připomínky. Co se týče LPG, tak si myslím, že počáteční investice do tohoto systému paliva je mnohonásobně vyšší, než případně do tohoto systému na úpravu vstřikování a pokud někdo nechce mít auto aspoň 10 let, tak se mu přestavba asi příliš nevyplatí. To nemluvím o dalších povinnostech LPG - např. pravidelné revize, které taky nejsou zadarmo.
    • 14
  13. Aha, takže je asi lepší si přehrát SW přímo v ŘJ, než dávat tuhle přídavnou ŘJ....No, hlavně mě to zajímá, protože mě kolega přesvědčuje, že na Renault klubu s tím mají všichni jen samé pozitivní zkušenosti.
    • 14
  14. A co by to muselo mít, aby bylo viditelný, že to šteluje i nějaký ten předstih něčeho? Já tomu nerozumim, proto se ptám zkušenějších. Každopádně děkuju za názor, nikdo jiný asi svůj názor nemá.
    • 14
  15. Ahoj, kolega z práce mi poslal e-mailem odkaz na sadu k úpravě benzínového motoru pro E85. Je členem Renault klubu a tam prý s tím mají dost pozitivních zkušeností. Nemá s tím někdo zkušenost i na našem klubu? Tady je odkaz na tu sadu: sada na úpravu motoru pro E85 Je mi jasné, že se tady strhne vlna těch, co napíšou, že je to k ničemu stejně jako magnetizéry, power boxy a podobná \"vylepšovátka\", ale myslím si, že tohle bude trochu o něčem jiném. Pokud má někdo osobní zkušenost s touto věcičkou, prosím o její zveřejnění zde. Děkuji.
    • 14
  16. Gronholmm: To jsi to moc nevylepšil s tím datem narození. Jinak já bych se přihlásil taky až v době, kdy bude jasné, že se srazu budu moci zúčastnit.
  17. Stifler

    Des lignes pures 306

    To budou asi nějaká megakola
  18. Stifler

    Des lignes pures 306

    No, já předpokládám, že Creams už 306ku ani nemá.
  19. Peta: Aha, já myslel, že to, co psala Áďa bylo na tebe. Minimaxa: Ano, mně je to málo. MJSytic: Omlouvám se, nezaregistroval jsem, že i Scratch se už činil.
    • 66
  20. Takže Scratch neplní sliby - nedodal fotky, jak slíbil už předposledního února a Peta s Džáňou na nás prděj taky... Edit: Já nafoceno nemám skoro nic, ale pokud by byl zájem, tak sem taky přispěju se svou troškou do mlýna. [upravil dne 13.3.12 13:17 od Stifler]
    • 66
  21. Stifler

    ukažte svoji 406

    Stosun: Nevim, co má tohle video dělat v týhle sekci... navíc už tady jednou je ve vlákně o fóliích.
  22. Peta: Co já? Já lidi nemlátim, nejsem ani členem pořádkové jednotky.
  23. Nejsem moralista, ale vytýkat někomu, že to má daleko a že to není žádný důvod nejet, je hovadina. Já to mít na nějaký sraz 1000 km, tak nejedu, i kdybych srazy sebevíc miloval (určitě bych nechtěl vyhodit za benzín jen 3700,- Kč za cestu tam a další stejné peníze za cestu zpět (za to mi žádná zábava nestojí). Je to prostě o přesvědčení každého. Na srazy Peugeot klubu jezdí také spousta lidí jen ve svém okolí a na vzdálenější srazy je nikdo nedostane. Je to každého věc, tak si myslím, není na místě do toho komukoliv kecat ať to vypadá jako výmluva nebo ne.
  24. Já myslim, že nemá cenu někoho kamenovat. Jsou lidi, kteří buď nemají tolik peněz, aby mohli vyrazit \"jen tak někam\" na víkend nebo je jim líto vyhodit tolik peněz za benzín nebo naftu. Je každého věc, jestli se nějaké akce zčastní (případně proč se nezúčastní) a do jaké vzdálenosti je ochotný jet, aby to pro něho bylo finančně a morálně únosné.
  25. Pavle, to mám taky volno, ale je pravděpodobné, že se budu \"stěhovat\" do Liberce, tak nevim, jak bych na tom byl s časem.
×
×
  • Vytvořit...