Ahoj, kolega z práce mi poslal e-mailem odkaz na sadu k úpravě benzínového motoru pro E85. Je členem Renault klubu a tam prý s tím mají dost pozitivních zkušeností. Nemá s tím někdo zkušenost i na našem klubu?
Tady je odkaz na tu sadu:
sada na úpravu motoru pro E85
Je mi jasné, že se tady strhne vlna těch, co napíšou, že je to k ničemu stejně jako magnetizéry, power boxy a podobná \"vylepšovátka\", ale myslím si, že tohle bude trochu o něčem jiném.
Pokud má někdo osobní zkušenost s touto věcičkou, prosím o její zveřejnění zde.
Děkuji.