Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Stifler

    Autopotahy na 306

    To ne, ale výrobce, kde si to dával dělat, umí i levněji. Tommy306 měl drahej matroš.
    • 24
  2. Stifler

    Autopotahy na 306

    Zkus napsat kolegovi 306káři - Tommy306. Ten má ve svym autě krásný potahy na míru.
    • 24
  3. \"POMAHAT A CHRANIT\" prej, pche keci.. :D no však jo --> pomůžu ti do hrobu!
  4. ani nee cece.. Jen počkej, až budu moct jezdit...tak na nějakym srazu :bacha
  5. ty uz ses to naucil.. To se mi jako směješ nebo co??? :bacha
  6. To jsou originál kola z 306ky. Jsou to 15\"ky a jmenujou se Speedline Cyclone. Jsou to dost dobrý kola
  7. Kola jsou MITO WHEELS s obutím 205/40/R17, cenovka kol 21.000,- Kč --> info přímo od majitele.
  8. No, podle mě bude mít mechanik pravdu v bodu 1, bod 2 nebudu komentovat, protože o tom vim sám kulový, bod 3 - asi to může ovlivnit geometrii, kola si ani nemyslim a ramena? Tam to asi za tak krátkou dobu moc škody nadělat nemohlo. Bod 4 - jezdi na STK sám, nevidim v tom problém a jestli máš moc velký kola (tolerovaná jako alternatiova ve velkym techničáku), tak přezout je otázka pár minut. Toť asi ve zkratce můj názor...
    • 28
  9. Jardo, napsal jsi to opravdu krásně a vim, jak se teď cejtíš. Viděl jsem tvou 205ku naživo na Libereckym srazu a musim uznat, že to byla opravdu velice luxusní a srdcová záležitost - prostě radost pohledět. Ale vždycky se stane, že něco odejde a příjde zase něco jiného a přeci - krásný vzpomínky navždy zůstanou. Takovejmhle věcem se dá těžko zabránit, je to život. Doufám, že budeš s 306kou alespoň tak spokojený jako s teď již bývalou 205kou, že se o ni budeš starat se stejnou láskou, budeš tomu poskytovat tu nejlepší péči a na tom autě to pak určitě bude vidět, jako na 205ce.
    • 22
  10. Krásnej kousek... a ty kola..............hmmmmmm - úplně slintám. Jestli máš víc fotek svý káry, tak mi je pošli na mail. díky.
  11. Stifler

    Neblbne vam Peugeot forum?

    Taky mi to blbne, už jsem si myslel, že je chyba na mym přijímači, ale asi bude chyba jinde
    • 34
  12. Stifler

    Poznávačka členů aneb kdo je kdo

    No, tak doufám, že teď už to budou všichni vědět. P.S.: Photo made by Marlin © (Šebetov 2007).
  13. Stifler

    Poznávačka členů aneb kdo je kdo

    Takhle vypadám já, když pracuju. --> u kamarádky na kafíčku P.S.: Ke kamarádce chodim na kafe jen zcela výýýýjimečně. Edit: na připomínku AKCZ jen dodám, že ty výložky mají opravdu být na ramenou, ale kvůli těžký šrajtofli v náprsní, tedy \"nábřišní\" kapse poněkud klesly. [upravil dne 6/5/08 Stifler]
  14. Stifler

    radio 306

    Když nebudeš zbytečně zakládat nová vlákna a zkusíš hledání, tak určitě najdeš. Zrovna tenhle tejden se to tu řešilo. Tady je zrovna to vlákno, kde se řeší vyndání origo rádia na 306ku, je tam i odkaz s obrázkovym návodem: staré ven [upravil dne 4/5/08 Stifler]
  15. Stifler

    CO SE DÁ UDĚLAT ZE STROMU

    jj, tenhle airbrush jsem už párkrát viděl. Jednou i naživo. Ten člověk to fakt umí a neni to jediný auto, co takhle pěkně vyzdobil, jezdí třeba jedno, který je celý ve stylu doby ledové s typickou veverkou a žaludem.
    • 10
  16. Stifler

    CO SE DÁ UDĚLAT ZE STROMU

    Tak to jo, lepší než kdyby si město za takovouhle práci někoho platilo. Hlavně, když to okrášlí park.
    • 10
  17. Stifler

    CO SE DÁ UDĚLAT ZE STROMU

    Zajímavý... A stojí to aspoň někde uprostřed ZOO??? Jinak mi to příjde celkem zbytečná práce.
    • 10
  18. Stifler

    Člen s bílou 306kou

    Jasný.
    • 6
  19. Stifler

    Člen s bílou 306kou

    Nechci rejpat, ale na takovejhle typ dotazu už v pokecu jedno vlákno máme: my členové... [upravil dne 3/5/08 Stifler]
    • 6
  20. Když už se mi nepodaří nainstalovat novou ŘJ centrálu vedle starý, tak se chci zeptat, jestli tu mezi váma není někdo, kdo by měl nějaký schémata elektriky, co se týče centrálu???
    • 7
  21. Podle mě to bude tahle stříška, která je běžně k dostání v mnoha tuning shopech, taky jsem si jí na XSičko chtěl koupit.
  22. Stifler

    hliniky - vas nazor

    To jsou ty, co tady ukazoval na ilustračnim obrázku chuck11 a podle mě tomu autu budou slušet. Nemá cenu hodnotit kola, dokud je neuvidíš na autě.
    • 30
  23. Já dělám všechno v Neru a bohatě to stačí. Dokáže to spojit více videí do jednoho a samozřejmě i udělat kapitoly, aby měla každá svou položku v menu a vypálení DVD??? Žádnej problém
  24. A nestačilo by místo několika videí udělat jedno a rozdělit ho jen na kapitoly??? Kapitoly se přehrávají plynule za sebou a i na každou kapitolu lze v menu udělat extra \"tlačítko\"...
  25. No, ono se lehko řekne \"normálně opatrně sundat plasty\", ale hůř se to dělá Myslel jsem, že je ta ŘJ na B sloupku u sedačky řidiče a né spolujezdce... A není to obložení B sloupku uchycený z vnitřní strany nějakými úchytkami ke kastli???mam dojem, že jsem tam nějaký viděl a možná i jednu ulomil
    • 7
×
×
  • Vytvořit...