Jardo, napsal jsi to opravdu krásně a vim, jak se teď cejtíš. Viděl jsem tvou 205ku naživo na Libereckym srazu a musim uznat, že to byla opravdu velice luxusní a srdcová záležitost - prostě radost pohledět. Ale vždycky se stane, že něco odejde a příjde zase něco jiného a přeci - krásný vzpomínky navždy zůstanou. Takovejmhle věcem se dá těžko zabránit, je to život. Doufám, že budeš s 306kou alespoň tak spokojený jako s teď již bývalou 205kou, že se o ni budeš starat se stejnou láskou, budeš tomu poskytovat tu nejlepší péči a na tom autě to pak určitě bude vidět, jako na 205ce.