Já se nestresuju, jen nevim, proč dělá drahoty.....
Drahoty - nedrahoty, je to pouze o tom, zda chce mít svou fotku v tomhle vlákně nebo ne a je to jenom jeho věc (stejně jako já jsem sem svou fotku taky nedal, tak ctím právo každého na to, kde chce o sobě cokoli zveřejnit).
Přece to, že jsme členové jednoho klubu ještě neznamená povinnost účastnit se každé ptákoviny, která kohosi sedě za PC zrovna napadne.
P.S.
Prosím, berte to obecně, momentálně nemám opravdu na mysli vůbec nic konkrétního
Drahoty - nedrahoty...když sem nechci dát fotku, tak sem vůbec nepíšu, že nevim, jestli...........