Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Stifler

    ukažte svoji 406

    Z Brna nejsem, jsem z Krkonoš - to mam teda smůlu. ale už dost. [upravil dne 26/7/09 Stifler]
  2. Stifler

    Co dělat s nalezenou RZ (spz)?????

    Zrovna dneska k nám na oddělení přišel chlap, že mu ukradli zadní značku z auta. Sepsali jsme to s ním a pak si jedeme ven auto nafotit. Vrátíme se na oddělení a ejhle - jeho odcizená značka nám leží za mřížema - prej ji našla nějaká paní a nechtěla čekat, až se vrátíme na oddělení, tak nám ji tam nechala (to nám řekl operační ze 158ičky). Tak jsme odvolali pátrání po značce a vrátili ji majiteli. Ten byl moc rád, že nemusí obíhat úřady a vyřizovat za tučný poplatky nový značky. Ale ne vždycky to takhle jde.
    • 50
  3. Stifler

    ukažte svoji 406

    Já chci taky nálepky zadarmo :D Ale to nejsou nálepky peugeot-clubu;) Nevadí, když se dává něco zadarmo, tak nesmim chybět.
  4. Stifler

    ukažte svoji 406

    Já chci taky nálepky zadarmo :D
  5. Stifler

    ukažte svoji 406

    Díky všem za chválu na auto a k tvému dotazu: odstín barvy bude určitě stejnej, jen já to fotil za horších světelných podmínek a jen mobilem. U tohodle mobilu mam tu zkušenost, že červená barva vypadá sytější a malinko světlejší. To bude asi tom. Jinak více fotek najednou vložíš tak (alespoň já to tak dělám), že si předepíšeš na pár řádků pod sebe tento tvar: [/img] a potom mezi ty hranaté závorky na každém řádku vložíš kompletní internetovou adresu tebou uloženého obrázku/fotky. Ukládat obrázky můžeš třeba na adresu: www.imageshack.us nebo kamkoliv jinam na internetové úložiště. Hranaté závorky se dělají: levá - Alt+91, pravá Alt+93. Pak můžeš do jednoho příspěvku nacpat fotek, kolik chceš. Jinak je tady na vkládání fotek speciální vlákno s návodem, které vytvořil náš specialista Radek Hurvajz - Děkujeme mu za to. P.S.: Máš taky moc krásnou 406ku.
  6. Stifler

    ukažte svoji 406

    Díky, potěšil jsi mě. Jsem s autem spokojenej a doufám, že nám to spolu dlouho vydrží.
  7. Ta menší samolepka má bílej podklad, ale je řezaná, takže podklad zůstal na podložce a nalepil jsem jen samotnou ořezanou samolepku.
    • 38
  8. Tak se podívej do e-shopu na hlavní straně Clubu a najdeš ji tam.
    • 38
  9. Stifler

    ukažte svoji 406

    Aby to tu nebyla samá stříbrná, tak to trošku ozvláštním. Tohle je můj novej mazlik - 406ka v HDi a po prvním umytí a aplikaci klubových samolepek a rámečků RZek se fotilo (jen mobilem, pořádnej foťák nemam):
  10. Už je autíčko umyto a klubové samolepky jsou aplikovány na svá místa, rámečky RZek též. Už zbývá jen sundat ty ošklivé samolepky na zádi a budu spokojenej - prozatím
    • 38
  11. Stifler

    Kolik mate najeto?

    Asi před 10 dny: Dnes je již na krku 199.000 km a za chvíli budeme slavit jubileum
  12. Na toto už tady máme jedno vlákno založené, jmenuje se \"My členové\"
  13. No, asi to bude čtyřkolka. Se zadohrabem by mu to asi pěkně v zatáčkách lítalo. Kdyby mi dal někdo dost účinný špunty do uší, tak bych si do toho třeba i sednul.
    • 25
  14. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    Včera jsem jel přes Kutnou Horu a mám dojem, že proti mě jel od Sedlic směrem ke Spořitelně Bobo.KH, bylo to okolo 16:45 hodin. Ale jistej si tim nejsem, ale jeho auto to mohlo bejt.
  15. Od Tebe jsem takový názor nečekal. Obličej je také osobní údaj, podle kterého můžeš jednoznačně identifikovat osobu. Chodí tedy všichni s pytlem na hlavě? Jo, někdo může považovat za osobní údaj i svůj obličej, takový člověk ať klidně chodí v pytli od brambor. Jen nevim, jak to řešej jednovaječný dvojčata s těma svýma obličejema. VINko je u modernějších aut viditelné za čelnim sklem (jedná se taky o jednoznačně identifikující údaj ještě spíše než RZky) a nikdo si to nepřelepí páskou, aby to nemohl nikdo jiný přečíst. Jsou to sice údaje, které jednoznačně identifikují objekt, ale jejich ukazování nebo každodenní \"zveřejňování\" není člověku nebezpečné - tím, že někdo vidí obličej člověka nebo RZku auta, tak tyto \"údaje\" neboli informace nemůže hned zneužít, jsou mu k ničemu. Na obličej člověka ani RZku auta nikomu nedají půjčku v bance, nevystaví nové doklady k autu atd.........sna jsem dostatečně vysvětlil, jak to myslím s těmi osobními údaji. Edit: Abych ti, Péťo, odpověděl - obličej nepodléhá zákonu na ochranu osobních údajů, takže proč by lidi museli chodit s pytlem na hlavě? [upravil dne 14/7/09 Stifler]
    • 92
  16. Nevim, kolik to žralo. Mam s 406kou najeto cca 500 km a zmizela mi tak třetina nádrže. My jsme nakonec taky dojeli v pohodě, provoz byl minimální a cesta klidná. Edit: Ale jinak po vynulování palubního PC mi to ukazuje průměrnou spotřebu 5,5 litru, občas i míň. [upravil dne 11/7/09 Stifler]
    • 38
  17. Mam dojem, že jsem tady na fóru už i viděl vlákno, který mělo název: \"Jakou máte SPZ?\" a tam se každý mohl \"zvěčnit\" a napsat svou RZku. Edit: tady je to vlákno http://www.peugeot-club.com/topic/35742-jakou-mate-spz-/ [upravil dne 10/7/09 Stifler]
    • 92
  18. Děkuji, pánové. Snad budu spokojen tak, jako dosud. Zatím jsem stihl najet cca 450 km, ale spokojenost je opravdu velká.
    • 38
  19. Nevím, jak ty, ale já na svym autě nevozim vylepený svoje jméno, příjmení a datum narození, ale RZky tam vozim a za osobní údaj to rozhodně nepovažuju. Edit: Pokud by i RZky spadaly do zákona na ochranu osobních údajů, tak je nevozí na autě nikdo. [upravil dne 10/7/09 Stifler]
    • 92
  20. Stifler

    P306 - alu 18?

    No, já koukal na strejce, když mi obouval moje 17ky z GTička a už i těch 215/45 se mu dělalo dost špatně. Málem mě s tim vyhodil, už jsou to dost malý šlupky a může bejt problém je dostat přes hranu ráfku, guma už neni tak pružná jako nějaký vysoký 14ky Ale díky za upřesnění rozměrů, jen tak pro informaci.
    • 43
  21. Stifler

    P306 - alu 18?

    No, hlavně, pokud nejseš pneuservisák, tak si takový kola nepořizuj, páč ti je asi každej omlátí o hlavu, až bys mu je přinesl a chtěl na ně obout nějaký šlupky 225 x 25 R18 na tom se ani jezdit nedá. P.S.: Ten rozměr šlupky berte s rezervou, jen jsem si typnul.
    • 43
  22. Mávat budu, kdykoliv tě potkám a určitě si k tobě v budoucnu udělám cestu pro nějaký ty xenony. A určitě se rád budu kochat, jak jedeš okolo mě levym pruhem, páč mě už netáhne \"mládežnickej\" styl jízdy, proto jsem si pořídil pohodlnej kočár místo závodního GTička a nemam žádnej problém s předpisovou jízdou (možná občas lehounce nad předpisy).
    • 38
  23. Jo, nálepky Peugeot-Clubu si místo najdou a samozřejmě, že vyměnim i ty ošklivý rámečky registraček. Jinak hliníky na léto nějaký pořídim, to je jansý. Co se týče origo nápisů, tak se moc nebojim, že by byl jinej odstín. Pokudsi pamatuju, když jsem sundával nápisy z XSička, tak tam byla podtim barva stejná, ale nemusí to tak bejt, to netušim.
    • 38
  24. Jo, Ferry, jsi můj typ, taky vim přesně, co udělám, až bude troška času - samolepky půjdou všechny dolů, zůstane na zadku jen \"Peugeot\" a \"406\" a když vidim Jardovu 406ku, tak i bez \"firemních\" nápisů vypadá prdelka auta velice dobře
    • 38
  25. Krásná 306ka, to se musí nechat. Je jasný, že naživo to bude vypadat líp než na fotkách, ale i tak se mi to líbí. Snad to taky někdy uvidim \"live\".
×
×
  • Vytvořit...