To v Bratislave NENI podle majitele replika, ale renovovany origos. Podle toho s tim take zachazel a rozhodne nikoho nevozil. Privezl na vozejku, udelal 500metru kolecko, nalozil a odjel. Jsou v tom NiFe akumulatory jako byvaly v el.drezinach. Ridi se to tema dvema pakama. Jedna jako volant, druha prepinani reostatu a brzda zaroven.