Přejít na obsah

pesastor

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 256
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele pesastor

  1. pesastor

    Planzeta na klicu

    @lud3k ono to od tech sikmookejch stalo takovej bambilion ze nebudes mit ani na chleba??? Bud prosimte rad ze kdyz neumis hleadat ze Ti nasel kolega spravny odkaz, podekuj a ten svuj smejd hod do kose!
  2. pesastor

    5008--další názor

    @Pacho69 "...Jen mi s termokamerou monitorovali auto zespod a strkali do výfuku, ale to bylo služební."To je ono o cem jsem psal, co delaji Rakusaci casto a raaaadi prave lidem z CZ a SK a cemu tady nikdo kdo to nezazil neveri. Ted si predstav ze bys mel vykuchany FAP. To by nespravilo ani 90F, ani 900F ale nohem vic! Ekoteroristi si musej prijit na svy penize!!!
  3. pesastor

    Planzeta na klicu

    Objedne ju Cinana spravny klic!
  4. pesastor

    pomoc - 406 som hotovy z nej

    Kdyz jsi byl u AUTOelektrikare, mel Ti nejen zmerit dobijeci napeti, ale udelat zatezovej test baterky. Doma muzes zkusit sam: na ODPOJENOU baterku pripoj autozarovku H4 s propojenejma vlaknama [pozor: ne tkanickou a bude to salat teplo] Aspon 3 hodiny by mela solidne svitit. Jestli ANO, hkedej chybu jinde nez v baterce
  5. off topic je tady pro @Péťa A jeden clanecek pro skalni priznivce elektropohonu !!! TADY !!! Mozna jich KONECNE bude vic nez nabijecek. ZE by ti novinari zase lhali a ubrali dva rady???
  6. @inoxing Nemusis ferritem provlekat vodic a delat tlumivku. Vzdycky stacilo jen navleknout ferritovou perlicku. Jestli chcees byt hooodne peclivy, tak paralelne k transilu pridej KERAMICKEJ kodan s co nejvetsi kakacitou.
  7. @inoxing Transil NENI Znerka. Psal jsem ze je to JAKO dvojice antiparalelnich Zenerek.Navic ferritove perlicky [prstynky] na OBOU privodnich vodicich maji take svuj smysl!
  8. Na tema napetovych spicek NEJEN od xenonu v siti auta exixtuji uz aspon deset let ochranne prvky choulostive elekreoniky - TRANSIL, ktere je bezne k sehnani. Jsou to vlastne "dve antiparalelne zapojene vykonove Zenerky s nejruznejsim ochrannym napetim a vykonem. Kdyz je nacpes vsude kde je potreba a k tomu navleces na privody ferritove koralky, budes mit klidne spani!
  9. JEDEN RANNI „Říkám přítelkyni: To je romantika, viď? Teplo, svíčky, olej...“ svěřuje se mladík kamarádovi. „Ona odpovídá: Přestaň blbnout a zavři tu kapotu!“
  10. U nas na SK Trnava je misto silnice zrcadlo. V noci roztalo, nad ranem peeekne prituhlo [minus 4] A tak jsem se doklouzal na psrkoviste k a autu, zamyslel se a zase odesel do tepla. Sypace maj zrejme jeste prazniny, tak pockam, snad ne az do jara!
  11. pesastor

    Pojistky 807 - plánek

    Nic si z toho nedelej, ja hledal ne sice pojistkovou skrinku, ale desku z relatkama na stare 106 a nebyt Krtka2 tak jsem ji nenasel a hledam snad dotedka!!! Pak uz jen zlomit zada, 2x zalomenou golaruku za roh a slaaava deska byla na svete
  12. To v Bratislave NENI podle majitele replika, ale renovovany origos. Podle toho s tim take zachazel a rozhodne nikoho nevozil. Privezl na vozejku, udelal 500metru kolecko, nalozil a odjel. Jsou v tom NiFe akumulatory jako byvaly v el.drezinach. Ridi se to tema dvema pakama. Jedna jako volant, druha prepinani reostatu a brzda zaroven.
  13. @reznaluki Pripominas mi mou pritelkyni. Ta ma vzdycky pravdu. Nem-li nahodou pravdu, plati predchozi veta. Kdyz mas auto od nova zes nereklamoval a nereklamoval. Tohle auto s touhle motorizaci ma en+1 lidi a nezda se ze by vdichni jeceli jak protrzeni jak maj bidnej motor. Takze MOZNA chyba nebude v bidnem motoru ale nekde jinde!!!
  14. pesastor

    pomoc - 406 som hotovy z nej

    Baterka funguje jako kondik s kapacitou radove JEDNITEK Faradu. Pro skalni hifisty ani tohle nestaci - drobnre kolisani napajeciho napeti nelibe pocituji a proto pridavaji paralelne jeste dalsi Faradovy kondik [s ochranou pri nabijeni toho kodanu].
  15. @reznaluki Nebyl bych tak rigorozni co se tyka tohodle motoru: Ono je otazka co je vlastnosti motoru, co rukama ridice a co zanedbanou udrzbou
  16. Tak kdyz nam laskavy moderator odemkl vlakno, jiste se nebude zlobit ze sem budu obcas prispivat vecma kolem parostroju - kterych je v CR srovnatelne mnozstvi s elektroautama + zajimave stroje co me uchvatily po cestach necestach! A prvni z nich je kupodivu ELEKTROAUTO z r.1910 ktere jsem videl funkcni v lete v Bratislave! Srdce Radovanka jiste zaplesa
  17. pesastor

    ELMAGNET - okruh chlazení

    @Harry-HK zkus se vzit do pozice potencialniho kupce takovyhodle vehementu: placal bys rucickama, nozickama a jasal jaks dobre koupil az by nekdo v autorizaku nasel pripaskovanou zarovku ve skelny vate v krabicce???
  18. pesastor

    ELMAGNET - okruh chlazení

    @Kubisss ja si jen zive predstavuju toho chudaka kterymu takhle vysperkovany auto budes prodavat. Ten se potom nebude stacit divit a bude si rvat varlata az to doveze na STK nebo do autorizaku. Pochybuju velice ze tyhle lahudky potencialnimu kupci priznas
  19. pesastor

    5008--další názor

    @Milan+ Ono tohle ti zeleni muzicci na SK/A hranicich mooooc dobre vedi. Kdyz nemaj naladu, jsou schopny buzerovat kvuli dvoulitrovce Coly mezi sedackama!
  20. pesastor

    ELMAGNET - okruh chlazení

    @Kubisss To stary motorkarsky heslo by snad melo platit i pro Tebe "kdyz mas na opici, musis mit na banany"! Tisicovka za origos Te nad nezabi a nemusis dodelavat jakysi ku*vitko! Kdyz Ti priste odejde kat das tam kus trubky a misto lambdy opet udelator?
  21. pesastor

    5008--další názor

    @Charlie 1 asis myslel "rakev"na strese kdyz pises ze i helmy. Tak pozor na mile Rakusaky: musis je mit bezpecne uvoutane i v te rakvi. Psal jsem to uz tady ze nas poslali na prechodu SK/A -nastesti jeste v zemi nikoho - zpatky a kupoval jjsem upevnovaci pasy a pavouka. Tvrdi, ze pri nehode kdyz se podivas nekomu do kufru tak neupoutana zavazadla v rakvi mohou zranit toho pred Tebou.... A jak znamo maji Cechy, Slovaky a podobnou verbez "radi", tak pokuty nejsou zanedbatelne.
  22. @Charlie 1 protoze jsem stara petrolheadi konzerva, vzal jsem nekdy v pulce osmdesatych let "novinku"- toroidni trafo [tenkrat pro Janduv hifi zesliovac Aura], dve ctverice vykonovych SI diod, par prepinacu a dva RUCICKOVE meraky V/A a nabijim od 6 do 24V az 20A dle libosti. Jenze to chce chvilku premysleni a zacvakani temi prepinaci. Kupodivu si NABIJECKU OPECOVAVAM A MAM JI FUNKCNI DOTED. Premira digitechniky, elektroniky a displeju byva kontraproduktivni a v tomhle pripade to myslim plati min.dvojmasob
  23. Raano jse odhazel z Pazoutka i pritelkynine Fabky po 25 cm snehu, tepolota plus1, zacalo slunit Sviticko takze obe auta ke zbaveni se zbytku toho bilyho nezmyslu navstivila jeste samoobsluznou Vapku.....
  24. jeden z klasickeho zdroje: Doktor nakoukne do plné čekárny a říká: „Kvůli GDPR nemůžu říct jméno dalšího pacienta, tak ten pán se syfilisem. Prosím, pojďte dále!“
×
×
  • Vytvořit...