Jump to content

adam_v1

Uživatel
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

About adam_v1

 • Rank
  Nováček
 • Birthday December 17

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 407
 • Rok výroby
  2009

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Plzeň
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zdravím vespolek. Mám stejný problém. Při hodně teplém počasí (teď prakticky vždy) se nedoodklopí levé zrcátko. Když se mu při vyklápění nepatrně pomůže, doběhne správně. V chladnu to jde normálně, ale stačí nepatrně přibrzdit a stojí také. Viděl bych to na elektroniku. Předpokládám něco podobného jako je na stahování oken. K motoru vedou jen dva drát, tak to musí být reversované. A žádné koncáky, takže koncové polohy identifikuje z odběru. Tušíte někdo, kde a zda to má vlastní řídící jednotku? Pokud by to bylo řízené přímo BSI-čkem, tak to je radost. Ještě to chci zkusit blokovat pár mikrofaradovým kondem. Auto je 407 2.0 HDI 2005.
 2. Zdravím vespolek. Charlie 1, kdes sehnal ten kolíček? Díky.
 3. Zdravím vespolek. Prohazoval jsem výbojky, potom i to "trafo" co na nich visí. Myslím, že to je starter, ale vlastní měnič na těch pár set voltů naprázdno a cca 85V na hořícím výboji po rozhoření je ta kovová krabice pod světlem. Mohla by mít trošku jiný proudový limit. Takže sháním zkušenosti. Není to nic zásadního, svítí to krásně, ale nedá mi to. Světla mám bez spodního šroubu, drží to na plastovým čepu, neklepe se to. Možná ho vytáhnu a cvičně vyměním.
 4. Zdravím vespolek. Měl jsem paraboly ve velice podobném stavu. Rozdíl po pokovení je propastný. Leč stále pravá strana svítí při zkoušce proti zdi nepatrně méně. Výbojky a "startéry ?" co visí na výbojkách jsou prohozeny a je to stejné. Mohou to dělat ty měniče pod světlem? Má někdo zkušenost? Mám je náhradní z bouračky (i s optikou), ale nějak se mi nechce zbytečně dlabat ven světlomet.
 5. Zdravím vespolek. Vyndat páčku už umím taky, ale kde vzít tu opravnou sadu? Poradíte? Já na to zatím natavil kus tý bílý hmoty, dosochal pilníkem, nebo natočil vrut s kulatou hlavičkou a prohodil se stěračovou stranou. Ještě někdy vylepuji kousíčky plastu do prostoru vypínacího hejblátka, když je to líný na vypínání. Mám jeden kompletní COM s opravenými páčkami, ale s vadnou deskou elektroniky (ABS-ESP), kdyby někdo potřeboval. Je to pro P407 2005 SW.
 6. Zdravím vespolek. Zaprvé: Díky Janíkovi za podrobnou pitevní zprávu. Udělal největší díl průzkumu. Zadruhé: Díky ostatním za upřesnění. Moje hodnota "levého horního odporu" byla 758 Ohmů. Další dva kaput. Osadil jsem 820, a 5k6. Maká to dobře. Né, že bych bez omezovače nemohl být, ale hláška v diagnostice "porucha motoru, trvalá závada" mne uráží. Ani jsem to nezaléval, jen jsem to překryl slídou. Určitě mne čeká i ten třetí. K vlastní práci. Přístup mizerný, skoro jako k penězům. Matky M6, samosvorné, šrouby se v plastu protáčí, musí se rvát pedál s matkou nahoru, nakonec jsem to nějak vymordoval. Zpátky šly matky osazené, ale normální a stejně se podařilo utáhnout jen jednu. Ty šrouby se prostě protáčí. Snad se to povolovat nebude. Pokud ano, tak kontramatka. Příště bych to nevyndaval, ale jenom vyvlékl z pedálu. Když už vím, jak to tam vypadá, nevidím problém.
 7. Zdravím vespolek, Nevymyslel někdo, jak přimět WIPNAV přehrávat muziku z SD karty? RT3 přehrávala CD i mapy z jedné mechaniky. Ani mne nenapadlo, že tady to nepůjde. Nezkoušel někdo třeba místo mechaniky připojit CF kartu? Svět na tom nestojí, rádio kvůli tomu měnit nebudu. Ale je to piha na kráse.
 8. Zdravím, nic vyloženě "mikro" na kablíku jsem nenašel. Buď to z něčeho vypreparuju, nebo vezmu něco malýho s WiFi od číňanů. Ovládat to z mobilu se mi docela líbí. Lepší, než se někam natahovat a nebo to lovit z držáku. Za zrcátkem nějaký místo je. Kamera zatím počká. Auto jsem koupil nedávno, zatím jsem nechal opravit loupající se lak na zadních dveřích (SW) , rozvody, žhavičky. S tím jsem počítal. Že nepůjdou oba větráky chladiče, to mně docela nas... Jeden jsem vypitval a ... totálně ubroušený uhlíky. Komutátor taky víc jak do půlky projetej. Když je u toho integrovaný regulátor, čekal jsem, že to bude bezkartáčový. No a teď čekám na pokovené parabolky do xenonů. Jinak se s tím jezdí moooooc příjemně. Už se těším.
 9. RichVa, to je ona. Jinou jsem nenašel. Nezbyde, než DoDo. (Dodělej doma.)
 10. Zdravím vespolek. Mně by se líbilo řešení s oddělenou kamerkou a samostatnou krabičkou s displayem a záznamem. Každý trochu lepší mobil má dnes velmi kvalitní foťák, velikost zhruba 1x1x1 cm. Autokameře stačí široké sklo, ani nemusí mít ostření. Malá kamerka by šla upevnit třeba zezadu na zrcátko na nějakém ohebném drátu, aby byla blízko skla (kvůli reflexům). Zbytek bych dal třeba do kastlíčku u pojistek. Našel jsem jednu takovou originál, ale 11 000,- ...to bych musel trkat. Nejspíš zkusím rozlousknout nějakou levnější a vypreparovat samotnou kameru. Otázka je, kolik drátů k ní povede.
×
×
 • Create New...