Provance jsem byl 4 roky zpatky, krome toho, ze nepouzivaji skoro blinkry a obcas to pak necekane nekam ohnou (stalo se mi asi 3x za 14dni) je to vcelku v klidu.
Cetniky jsem videl na silnici jen jednou, merili rychlost a o kus dal vybirali (se samopalama )ale vetsina Francouzu blikanim vcas upozornila. S kempy jsme to praktikovali tak, ze pokud jsme prijeli pozde vecer a nikdo na vratnici uz nebyl, kdo by nas zapsal, tak jsme rano necekali az v 9 prijdou do prace a proste v 7 sbalili veci a zase odjeli
kempy jsem hledal bud v TomTomu v navigaci (obcas nas to navedlo do kempu pro karavany, kde stany nebrali) a nebo proste nahodne, kdyz jsem zahledl ceduli
Jo bacha taky na to, ze jsou na tom dost spatne se znacenim, vetsinou je cedule nekde daleko pred, ale pak kdyz by mela presne navest, tak cedule nevidet a clovek musi bloudit, nebo se zeptat (coz bez znalosti francouzstiny neni nic moc ) to se tyka vseho, pamatek, zachodu, atd.
[upravil dne 23/4/10 Ferry]