popis poradne problem, ktery mas, takhle mi neni jasny, na co se vubec ptas, a co je problemem. Senzor tam nemas od vyroby, nebo tam u zpetneho zrcatka je konektor a misto na senzor, ale senzor tam fyzicky neni.
verze bez senzoru funguje tak, ze v prvni poloze stiraji sterace s prestavkou odhadem cca 5-7s, v druhe poloze stiraji nepretrzite pomalou rychlosti ve treti poloze stiraji nepretrzite rychle
zmacknutim a uvolnenim packy do spodni polohy pod 0 setrou jednou
vse obstarava modre casovaci rele, ktere je umisteno pod palubkou, schovane vzadu az nad panelem (bily deravy plast za pojistkovou skrinkou) ostatnich relatek
Tohle rele se da bez problemu a uprav nahradit casovacim relatkem ze skodovky s nastavitelnym intervalem prodlevy v prvni poloze.
[upravil dne 2/12/09 Ferry]