tak pry zamer dostal povoleni EIA o vlivu na zivotni prostredi a muze se zadat o stavebni povoleni - vice Lidove noviny zde . Stejne pochybuju, ze by to mohlo byt do roku 2020
A kdyz tak po D1 jezdim, rikam si k cemu tri pruhy, kdyz v nich stejne 90% ridicu neumi jezdit, vsichni jsou s prominutim nasr...ni do prostredniho, pripadne leveho a pravej zeje, vetsinou az na par kamionu a zlomek osobaku, prazdnotou.
Je ale pravda, ze pak to ma tu vyhodu, ze kolonu 20ti aut jedoucich +/-110, vetsinou vedenou autem se znackou B, H, C nebo U (neberte si to osobne, pokud takovou mate , proste jen mam takovou zkusenost) lze s klidem v pravem pruhu predjet a pokracovat si svym pohodovym tempem, dokud clovek nenarazi na dalsi podobny procesi