litr bude myslim stacit, osobne mam v planu postupovat takto, vysat injekcni strikackou komplet stary obsah z nadrzky na brzdovem valci. Doplneni novou kapalinou co se vejde. Pak prekryti nadrzky igelitovou folii a dobre utazeni vicka, aby kapalina nemohla pri demontazi hadic odtekat. Pak vymena komplet hadic, odstraneni vicka a folie z nadrzky a odvzdusneni kazdeho kola s postupnym dolevanim nove kapaliny.
Presny postup odvzdusneni ted z hlavy nevim, asi ho budu mit napsanej v chytre knizce, ale predpokladal bych, ze zacnu levym prednim, pak pravy predni a pak zadni kola, ale presnej postup jeste zjistim a kdyztak sem napisu.
Na odvzdusneni mam pruhlednou silikonovou hadicku, kde jsou krasne videt bubliny a i jak je kapalina spinava. Na konci hadicky mam pak zpetny ventil ostrikovacu z Favoritu a ten je nasunut do vyvrtaneho otvoru v zatce 0.5l PET lahve od Coly. Tim se pak da odvzdusnovat i v jednom cloveku, pac ten zpetny ventil nedovoli nasat pri povoleni brzdoveho pedalu vzduch zpatky do brzdice a drzi pekne kapalinu v hadicce mezi odvzdusnovacim sroubem a sebou samym.
[upravil dne 30/3/10 Ferry]