Přejít na obsah

Ferry

Uživatel
  • Počet příspěvků

    18 889
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele Ferry

  1. Ferry

    Praskla mi pružina předního kola

    ja bych kupoval podle cisla pro polozku c.10 - 503165 5 je jen samotna miska a 4 je jen samotne lozisko
  2. u peugeotu zcela normalni, tohle neni skodovka kdyz neleze teplota nad 110stC je vse v poradku, kolisani je uplne normalni
  3. economy mode se zapina vetsinou po 30 minutach (cas se da nastavit pres diagnostiku)
    • 6
  4. Ferry

    imobilizer

    karticku potrebujes od te RJ, kterou budes davat jako novou, zjisteni kodu v peugeotu zalezi na koho narazis, zkus zavolat do nejakych peugeot servisu a zeptat se
  5. Ferry

    Praskla mi pružina předního kola

    v kelly je SKF asi jen na objednavku, ovsem levneji nez v Kelly SKF vychazi primo original Peugeot loziska, zkus najit v sekci klub, jestli nemas pobliz nejakeho partnera klubu, ktery poskytuje slevu na karticku. K tem pruzinam, doporucit znacku bohuzel neumim, nemam zkusenost
  6. Ferry

    Praskla mi pružina předního kola

    poznat se to da, kdyz pomocnik otaci volantem a druhy sleduje, jestli se to lozisko ulozeni otaci nebo se krouti jen samotna pruzina, pokud se krouti jen samotna pruzina a nebo vzdy s lupnutim poposkoci, je za 5 minut 12, aby se loziska vymenily
  7. Ferry

    Nefunkční xenon

    co jsem koukal na www.zbozi. cz tak vybojky D2S se daj sehnat uz od 300Kc (napr. http://www.prodej-oleju.cz/prodej-oleju/eshop/11-1-Xenony-vybojky/0/5/94-Xenonova-vybojka-D2S-HID ) Dal bych nove asi obe dve, pac starnutim se meni intenzita svetla a i jeho barva, takze by nova a stara vybojka svitily odlisne a i by to blbe vypadalo. Teplotu svetla bych doporucil max do 5000K, vic nebrat, pak uz zacina mit svetlo nadech do modra az fialova a i klesa jeho intenzita [upravil dne 17/5/10 Ferry] [upravil dne 17/5/10 Ferry]
    • 9
  8. Ferry

    Nefunkční xenon

    obj. cislo 6216A9 cena 3 403Kc ale dle popisu by to mela byt klasicka vybojka D2S, ta by se mela dat sehnat i levneji i mimo peugeot
    • 9
  9. prohledl bych ukostreni motoru, spojeni alternator-baterie, kontakty na baterii, taky je mozny, ze odesly uhliky na alternatoru nebo jeho regulator
    • 8
  10. nebo odpojena jedna ze dvou siren klaksonu. Jedine rozriznout tu buzirku a precist cislo dratu, pak se to da urcit snadno
    • 11
  11. jedna dekovacka uz je tady
  12. Ferry

    5008 - zkušenosti

    vcera jsem na srazu na Seci mel sanci vyzkouset si 5008 2.0HDi , rozhodne bych do slabsiho motoru nesel
  13. i kdyz jsem byl jen na skok na kukacku, tak taky diky, zvlast pak Vvittimu za moznost projet se v 5008
    • 45
  14. Ferry

    Praskla mi pružina předního kola

    to je dano tim, ze predni jsou namahany v krutu, pokud to lozisko zarezne a na to nejsou ty pruziny dimenzovany, musi se pri nataceni kol volne otacet v tom hornim lozisku a ne kroutit, pak praskne, zadni pruziny se natacet nemusi, cili neni duvod aby praskaly
  15. Ferry

    Praskla mi pružina předního kola

    vitej v klubu, bohuzel tedy 5minut po 12, je to velmi znamy problem, na klubu uz tu bylo minimalne 10 lidi se stejnou poruchou A dnes jsem pri navsteve srazu na Seci videl na namesti 5koveho Baworaka, kterymu taky zrovna praskla a chlapi to tam davali dohromady, aby vubec odjeli Preju prijemny cteni [upravil dne 15/5/10 Ferry]
  16. Ferry

    Plast pod radiem

    ten se da v pohode vystouchnout ven, je privarenej jen na 4 bodech, me se ho podarilo (nechtene) pri demontazi palubky uloupnou celkem snadno. radio je o nej jenom oprenou tim gumovym spuntem, aby se nekinklalo jen v tom ramecku vepredu, kvuli nicemu jinymu tam neni
  17. Ferry

    relé ostřikovače - nestříká

    prepolovani moturku dela jen packa pod volantem myslim
    • 23
  18. Ferry

    imobilizer

    tak to spis vypada na mrtvou jednotku, ale ani tak nejde o tu snimaci civku navlecenou na zapalovani, ale o sparovani cipu v klicku, ridici jednotky motoru a prevadece imobilizeru (cerna krabicka, nevim jak u 306, ale u 406 je za kastlikem spolujezdce a u 106 je vedle sloupku rizeni)
  19. to diky za poklonu ale nech na hlave treba v dieslech pokulhavam, o tech toho moc nevim a o novejsich peugeotech taky moc ne, mam dobre prolezlou akorat tu 406 stary model a to hlavne diky tomu, ze s jednou jezdim a druhou jsem rozebral do posledniho sroubku na dily jinak bych vedel uplny prd
    • 22
  20. co jsem meril vykon na brzde, tak je tam pokles asi 4Kw ( vyrobcem udavany vykon je 81KW, po 300tis km na benzin namerili cca 76 a na LPG 72) ale je to v realu neznatelne, znat je to akorat v penezence a to kladne jinak maximalni rychlost co jsem z toho na LPG dostal v jednom cloveku po dalnici v noci dle GPS 215kmh zatim se mi to nepodarilo od te doby zopakovat (taky uz je to dalsich 65tis najetych km zpatky ) ted uz max tak 205
    • 22
  21. Ferry

    alternator

    problem nebude, pokud ma stejnej prumer remenice (abys nemusel laborovat s delkou remene a napinanim) a stejny uchyceni
  22. jj jsem spokojenej, mam uz na tom nalitano kolem 360tis km a zatim zadny extra problem. ta spotreba oleje bude nejspis tema guferama ventilu, ja mel ztvrdly gufero na klice u setrvacniku, ale to pak olej kapal pod autem, taky uz pak ke konci nez jsem to nechal vymenit hodne rychle mizel a musel jsem dolivat. Jinak ten budik vlevo by mel ukazovat hladinu oleje a v jeste lepsi verzi budiku taky teplotu oleje, u 1.8 motoru ale neni v priprave ani jedno z tech dvou cidel pro tyhle hodnoty (daji se sice dokoupit, ale vyjdou docela draho) takze u me neukazuje nic (mam v planu predelat ho na ukazatel mnozstvi LPG v nadrzi)
    • 22
  23. mam viz http://www.peugeot-club.com/index.php?co=club/info.php&ktere=960
    • 22
  24. na upravovani se vykasli, musel bys najit nekoho, kdo to umi preprogramovat a ten si za to vezme aspon 1000Kc
    • 22
  25. jedna se o stary model, tam neni zadny problem, vsechno bude fungovat jak ma, overeno. Stav pocitadla kilometru se ovsem prenese z toho darcovskeho auta, je ulozen v pameti budiku [upravil dne 14/5/10 Ferry]
    • 22
×
×
  • Vytvořit...