jj jsem spokojenej, mam uz na tom nalitano kolem 360tis km a zatim zadny extra problem.
ta spotreba oleje bude nejspis tema guferama ventilu, ja mel ztvrdly gufero na klice u setrvacniku, ale to pak olej kapal pod autem, taky uz pak ke konci nez jsem to nechal vymenit hodne rychle mizel a musel jsem dolivat.
Jinak ten budik vlevo by mel ukazovat hladinu oleje a v jeste lepsi verzi budiku taky teplotu oleje, u 1.8 motoru ale neni v priprave ani jedno z tech dvou cidel pro tyhle hodnoty (daji se sice dokoupit, ale vyjdou docela draho) takze u me neukazuje nic (mam v planu predelat ho na ukazatel mnozstvi LPG v nadrzi)