Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. ...
  2. ...
  3. Tak já musím poděkovat za hojnou účast , návštěvníky z dalekého okolí a přidávám pár fotek pro představu jak to probíhalo v Praze na 50.minisrazíku .
  4. partner klubu , www.autochodura.cz viz banner nahoře
  5. rýpavou? ja ti sklánm poklonu a ty takhle...
    • 52
  6. Odehnat ho zkusí Jirka já na to nemám to máš pravdu , ty jsi krásná
    • 52
  7. jj tady píšete srdcervoucí příběh ale uplně je mi jasné že jsou v tom drogy!!! dobrej způsob pašování...
    • 52
  8. Pe.Tr

    Galéria ťukancov a šrámov

    přiběhly vrata odřely mě auto a zase zmizely svině...
    • 27
  9. Pe.Tr

    zamkuté dveře-při jízdě

    Bože nestrašte ho , stoprocentně při narazu se odblokují .
    • 37
  10. Pe.Tr

    nezávislé topení

    no vodni moc obvykle neni , ale vetsinou se to dava pod sedadlo spolujezdce
  11. Pe.Tr

    obchvat

    my chcem foto
    • 79
  12. Pe.Tr

    nezávislé topení

    je vodní nebo air?
  13. bejt to sparta ještě to zkousnu ale Slavie
    • 13
  14. Pe.Tr

    406 coupé by tom406

    tak jestli to chápu dobře tak na dveře a na střechu přijde statovací číslo?
  15. tak když už si to pojmul v tomto stylu tak by tam neměla chybět: cecilie 207 CC - anyana2 kačena 406 coupe - @re 405 T16 - Biff 306 Gti-6 - Béďa 407 SW - Přema
    • 48
  16. Pe.Tr

    Klaus podepsal Lisabonskou smlouvu

    Podepsal to z recese v několika kopiích:D [upravil dne 9/6/09 Pe.Tr]
    • 8
  17. tak šťastnejch 7x ode mne.
    • 60
  18. Pe.Tr

    To se Laďákům povedlo

    nebo si dva roky počkat na google earth
    • 40
  19. Pe.Tr

    406 coupé by tom406

    na mě je to začíná být už moc přenálepkovaný , možná kdyby to bylo vše u sebe ... ještě dotaz , překvapils že nemáš na autě bílé závaží , na černé kola sem taky dával černé závaží.
  20. tak ještě tam psal FX a měl by dorazit i Voštajz a snad i Dundee EDIT : jo a Agressor dorazí [upravil dne 6/6/09 Pe.Tr]
  21. zapomněls na Mílu_S ale ten to psal v jinym vlakně , tuším že tam psal i PetaV
  22. tušim že je to prostredni lista na narazmiku , tu jsem nedavno nabizel ,nikdo nechtel tak jsem ji vyhodil a ted bych ji sam zmova potřeboval
    • 6
  23. Pe.Tr

    Reflexní prvky

    také je mám , modre , na vsech dveřích zevnitř včetně kufru
    • 10
  24. Matěj rád i kostičky ... [upravil dne 5/6/09 Pe.Tr]
×
×
  • Vytvořit...