tak když už si to pojmul v tomto stylu tak by tam neměla chybět:
cecilie 207 CC - anyana2
kačena 406 coupe - @re
405 T16 - Biff
306 Gti-6 - Béďa
407 SW - Přema
na mě je to začíná být už moc přenálepkovaný , možná kdyby to bylo vše u sebe ...
ještě dotaz , překvapils že nemáš na autě bílé závaží , na černé kola sem taky dával černé závaží.