Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Pe.Tr

    Svoz ND by Pe.Tr

    jj no, 900 za pant je fakt nesmysl
    • 12
  2. Pe.Tr

    Svoz ND by Pe.Tr

    Durko: na obrazku si vyber čisla jake potřebuješ , objednat lze jen to co je očislovano , pak ti napíšu cenovku .
    • 12
  3. Pe.Tr

    Autofólie - nekvalitní práce?!

    je to tim zrněním , mužes si to sam tycinkou s vatou pritlacit do bublinek ale jak mile to slunce vysusi tak se to zas odlepi , je to u všech pevnych skel
    • 20
  4. jj nedavno jsem je potkal mezi větrušicema a štěpánem
    • 38
  5. Pe.Tr

    Autofólie - nekvalitní práce?!

    to je normalni za tyden dva si zvyknes a nebudes resit
    • 20
  6. ještě že mám modrou
    • 60
  7. BIff má zaplaceno 03.07.2009 05:09 omlouvam se byl jsem mimo CR platba sraz sebetov TICHY PETR 03.07.2009 03.07.2009 Převod 3127 27 1 500,00 -7,0
    • 13
  8. tam se teda musí chlastat .... ...Kouďák aby tam nechyběl, že...
    • 23
  9. Pe.Tr

    Svoz ND by Pe.Tr

    už nejsou
    • 12
  10. Pe.Tr

    ukažte svoji 406

    stačí sklopit opěradlo a do kufru vubec nemusím .
  11. tak opět je tu můj předsrazový sklerotický koutek. Co jsem komu slíbil, prosím připomeňte se. Matně si vybavuji jen : Blizzard : 2x znak. 1x přední lev 406 , 1x ten malej lvíček na 206 co se dává dozádu Rico : 1x znak Paul Jane : 2x znak Koudák : diax Přema : mám to vzít? nachystané to je +koberečky Béďa : sada skleněnek MK405 : igelitky ad manualy viz jiné téma. [upravil dne 12/7/09 Pe.Tr] [upravil dne 12/7/09 Pe.Tr] [upravil dne 13/7/09 Pe.Tr] [upravil dne 14/7/09 Pe.Tr]
    • 12
  12. Pe.Tr

    ukažte svoji 406

    nepraktické ?jako že to není po ruce ? mam jeste jeden menší sprejový v zadní kapse přední spolujezdcovi sedačky . toto je jen modni doplnek ,funkční samozřejmě .
  13. Pe.Tr

    ukažte svoji 406

    u mně
  14. Gratulace pane:super:potlesk
  15. Pe.Tr

    Další dopravní problém na Letné

    subin : d) přes Kralupy
    • 12
  16. každopadne pokud to pujde zařídit sundat nepočítej s rozšířenim mist vzadu , furt to bude 4místne, jinak si ted nejsem jist ale tušim že N1 SW 307 se mřižka neda sundat
    • 20
  17. nevědět že Dundee je na pulroku odvelen mimo Kbely a navíc zrovna marodí tak to sežeru , ale jinak dobrý .
    • 18
  18. a já furt proč zrovna ty řešíš střešní nosiče:D smekám, závidím a přeju mnoho uspěchů nejen na soutěžích. :potlesk:potlesk
  19. Pe.Tr

    Olejový filtr Purflux LS 867 b

    neabys ho ucpal nějakym mogulem
  20. Pe.Tr

    Olejový filtr Purflux LS 867 b

    purflux se dava do prvovyroby
  21. Pe.Tr

    Jak se jmenuje moje 406?

    pak je to tedy STDT pač stupně vybavy jsou SR ST a SV kdy SV je full
    • 11
  22. co je to \"PROCODIS\" ?:D:D toho bych se i bal
    • 9
  23. Pe.Tr

    Vypinac na zapalovac, je to vobec mozne?

    Qcko: srabe
    • 29
  24. Pe.Tr

    Pozdní nástup turba

    po dnešní zkušenosti doporučuji projít všechny hadice co krmí turbo.
  25. Pe.Tr

    Vypinac na zapalovac, je to vobec mozne?

    tak ti dám příklad : na mé 406 old , po otočení klíčku naskočí pohotovostní režim u 2xLCD opěrek , 1x DVDsLCD ve stínítku, naskočí modul dojezdu oken,parkovací asistent s lcd, pohotovostní režim pro jednotku stroboskopů a neonů, naběhne napájení pevného držáku navigace a kolikrát nechávám v zapalovači CL adapter pro napajeni mobilu. Jako je fakt že mam v aute hasičak ale zatím pohoda
    • 29
×
×
  • Vytvořit...