tak ti dám příklad :
na mé 406 old , po otočení klíčku naskočí pohotovostní režim u 2xLCD opěrek , 1x DVDsLCD ve stínítku, naskočí modul dojezdu oken,parkovací asistent s lcd, pohotovostní režim pro jednotku stroboskopů a neonů, naběhne napájení pevného držáku navigace a kolikrát nechávám v zapalovači CL adapter pro napajeni mobilu. Jako je fakt že mam v aute hasičak ale zatím pohoda