za mne:
- vznik .sk klubu mě přijde zbytečný, ale pokud ho někdo chce založit je to jen na něm/nich
- určitě jsem maximálně proti aby takovyto klub využival našeho (všimněte si píšu našeho , ne českého) fora.
- za chodem našeho klubu se skrývají takové výdaje, že ten kdo pravidelně nesleduje náš transparentní učet, jen těžko pochopí a to s klidem mohu řict že se nám podařilo všechny naklady minimalizovat a dal se o to snažíme. tim chci řict, že nejen poplaky za řádne členství je náš klub živ. Ještě podotknu že jsme jedno z mála for potažmo klubu , kteří nejsou přeplácáni ruznymi reklamnimi banery apod.
- za chodem našeho klubu se skrývá neskutečné množství stráveného času nejen u počítače, ktere se doma horko tezko vysvetluje ale jsme srdcari znacky a stim jsme i do vedeni klubu šli .(mluvim i za adminy a moderátory).
- momentálně probíhá komunikace s autokelly.sk , sice maji pouze 9 poboček na svk ale pro začatek by to mohlo byt dobre . ja osobně moc netušim ktera firma je v svk rozsirena nejvice.pokud mate nejake navrhy ohledne moznych partneru na svk tak kontaktu na mne je tu dost. je ovsem potreba si uvedomit ze slevy budou urceny pouze pro cleny klubu na svk , tzn pokud pujdu uslovit firmu o udeleni slev tak pri poctu 100 radnych slovaku(neberte me ted doslova pri tom poctu) na cele svk tak to te firme moc obrat nezvysi. AK treba podporuje ruzne kluby tak jim toto necini problem ale pocitejte ze zacatek bude tak o 10% slevy maximalne. u jinych fa na 5%. dale bude zalezet na mesicnich odberech.
-Zilo k tobe jen to ze nechapu kam smeruje tvuj zamer ale osobne mi na tobe momentalne vadi 3 veci :
-mega velky podpis ktery zneprehlednuje forum a navic odkazuje na jiny ,dovolim si ted rict \"konkurencni\" klub.
-lanaris tady lidi do sveho jeste nespusteneho projektu zpusobem me dosti proti srsti
-sem uz zapomnel ale v podstate me tak nejak tim vsim seres.