Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. a to nemluvim otom že furt se neco nabijí,vysava,rychlovarka, mikrovlna a zapomnel jsem na big lednici s mrazakem ale jsou to vsechno A
    • 76
  2. spotřeba 2,32Mwh 3+1 2+2prckove -pračka s myčkou jede i 5-6denně -denně 2x tv včetně boxu nebo dvd+kino -celej den počitač někdy dva -svitim akorad usporkama -el. trouba -v koupelne topeni-žebřík na el. skoro nonstop takže je to fak divny , zkus zhodit vsechny jističe a mrkni na hodiny jestli se netoči , jestli jo tak je to jasny.
    • 76
  3. Pe.Tr

    světla

    zkontroluj kostry
  4. odlep ho
    • 9
  5. něco mi řika že ted dva roky prodlouženy víkend nevychází
    • 44
  6. Pe.Tr

    cod na radio z 306 podle vin??

    500 ,- je normal, ale ze budou Vanoce tak sem hod vin
    • 6
  7. Pe.Tr

    problem z pipanim

    je mu zima a to bez legrace -melo by to psat risk of ice nebo tak neco , upozornuje te to na moznost naledi, delato vzdy po prekroceni teloty +3
  8. Pe.Tr

    Poistna udalost vs tuning

    Kajvete a jak je to s video zastavbou ve voze. to lze pripojistit nebo smolik? vim ze z havarky lze vse krom videa ale nevim zda-li to jde pripojistit(odcizeni,poniceni)
    • 23
  9. neblazni , dyt byla kosa jak blazen , každej druhej chlastal čajdu nebo hot apple.
  10. Tak já se také připojuji k ostatním za poděkování za příjemně prožité opoledne ve společnosti supr lidiček . -Medvědovi díky za připravu, výběr zajimavé lokality a organizaci vůbec. -členům z daleka,kteří vážily mnoho km cestu pro osobní setkání s přáteli. -Přemovi za echt pobavení, snad už i opraveno :papa -Švejkovi za pět hvězdiček. -Šaldovi za prázdnej kufr a za možnost se osobně seznamit s fajnovým človíčkem, věřím že jsme se neviděli naposled. -Adélce za možnost jejího využití v můj prospěch (Neone:aut). -děkuji za dárečky z pod stromečkem, ale i za dárek pro řádne členy od klubu, kterej se myslím letos povedl I Všem ostatním přeji hezké prožití svátků Vánočních, bohateho ježíška a Vesely a Šťastný rok a věřím že se v hojném počtu sejdeme v Jesenikach na zimním sraze.
  11. je právě tolik kolik je a matička Praha hlásí sněžení .... ...uvidíme, ale nevěříme, že se udrží...
  12. Pe.Tr

    Prečo mať alebo nemať sk.klub

    Peto k tvemu příspěvku jen řeknu že ze současného vedení tady nikdo neprezentoval zasluhy současneho vedeni, ale vedeni klubu jako takoveho. Toto tvrzeni me zrovna u tebe prekvapilo, ty jsi jeden s tech co slovičkařují.
  13. Pe.Tr

    Prečo mať alebo nemať sk.klub

  14. Pe.Tr

    Trošku podrobnější statistika fora

    a dle zemí
    • 19
  15. Pe.Tr

    Trošku podrobnější statistika fora

    pro zajimavost navštěvy podle top domen
    • 19
  16. Pe.Tr

    Trošku podrobnější statistika fora

    roční přehled :potlesk:potlesk to patří všem
    • 19
  17. Pe.Tr

    Trošku podrobnější statistika fora

    měsíční přehled [upravil dne 9/12/09 Pe.Tr]
    • 19
  18. aneb co nevybudujete jen tak. denní přehled
    • 19
  19. Pe.Tr

    Prečo mať alebo nemať sk.klub

    pro schwaaru který dle dotazu neví , klub má domeny .com a .cz kdy .cz je přesměrováno na .com a oficielně se prezentujeme jako . com
  20. tusim ze tech 120 ma
  21. casove take nezvladame pect a ani napriprave se nemohu podilet pac v sobotu pracuji a bude to tak tak.
  22. šikovnej , díky za navod ,přemejšlim zda to nepresunout do sekce servis-udelej si sam.
  23. Pe.Tr

    Rozvody 306

    je potreba na takovyto dotaz ptat se autorizovaneho opravce ne neautorizovaneho ,kazdopadne je potreba dodat vin, co se tyka znacky je to ruzne , cena odhadem 3500,- + vodni pumpa + prace
  24. Pe.Tr

    Prečo mať alebo nemať sk.klub

    za mne: - vznik .sk klubu mě přijde zbytečný, ale pokud ho někdo chce založit je to jen na něm/nich - určitě jsem maximálně proti aby takovyto klub využival našeho (všimněte si píšu našeho , ne českého) fora. - za chodem našeho klubu se skrývají takové výdaje, že ten kdo pravidelně nesleduje náš transparentní učet, jen těžko pochopí a to s klidem mohu řict že se nám podařilo všechny naklady minimalizovat a dal se o to snažíme. tim chci řict, že nejen poplaky za řádne členství je náš klub živ. Ještě podotknu že jsme jedno z mála for potažmo klubu , kteří nejsou přeplácáni ruznymi reklamnimi banery apod. - za chodem našeho klubu se skrývá neskutečné množství stráveného času nejen u počítače, ktere se doma horko tezko vysvetluje ale jsme srdcari znacky a stim jsme i do vedeni klubu šli .(mluvim i za adminy a moderátory). - momentálně probíhá komunikace s autokelly.sk , sice maji pouze 9 poboček na svk ale pro začatek by to mohlo byt dobre . ja osobně moc netušim ktera firma je v svk rozsirena nejvice.pokud mate nejake navrhy ohledne moznych partneru na svk tak kontaktu na mne je tu dost. je ovsem potreba si uvedomit ze slevy budou urceny pouze pro cleny klubu na svk , tzn pokud pujdu uslovit firmu o udeleni slev tak pri poctu 100 radnych slovaku(neberte me ted doslova pri tom poctu) na cele svk tak to te firme moc obrat nezvysi. AK treba podporuje ruzne kluby tak jim toto necini problem ale pocitejte ze zacatek bude tak o 10% slevy maximalne. u jinych fa na 5%. dale bude zalezet na mesicnich odberech. -Zilo k tobe jen to ze nechapu kam smeruje tvuj zamer ale osobne mi na tobe momentalne vadi 3 veci : -mega velky podpis ktery zneprehlednuje forum a navic odkazuje na jiny ,dovolim si ted rict \"konkurencni\" klub. -lanaris tady lidi do sveho jeste nespusteneho projektu zpusobem me dosti proti srsti -sem uz zapomnel ale v podstate me tak nejak tim vsim seres.
  25. Pe.Tr

    Nechali byste si naskládat zboží?

    10000,- ??? to je fix nebo v ukole???
    • 50
×
×
  • Vytvořit...