Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Pe.Tr

    PT elektro - reklamace klávesnice

    Komise, tzn ze tu 1000,- dostane az se to proda, tak to chapu ja a proto to nechce pac buhvi kdy a jestli vubec by se to prodalo ne?
    • 15
  2. Pe.Tr

    807čka rada

    To neni pravda. Stk znamena i kontrola zadrzneho systemu. Pokud mas v tp 5, 5-7, 5-8, musis prijet s min 5 sedackama. Bavim se o M1.
  3. Pe.Tr

    výměna zadních tlumičů

    16 ocko a tusim 9plochy.to je nahore dole 2x 18 klic
    • 41
  4. Pe.Tr

    výměna zadních tlumičů

    Kola sundavat nemusis, pokud nato budetedva teda
    • 41
  5. Pe.Tr

    Výběr nového psa

    Tak to by si s Bedou rozumeli....
    • 52
  6. Pe.Tr

    palivovy fitr 3.0 152kw

    Nedaval se vubec, je jen sitko v nadrzi
  7. Je tam
    • 75
  8. Pe.Tr

    Výběr nového psa

    Jinak nazev vlakna je hroznej. To jakonic ve zlym. Chapu tuto situaci. Jen příměr k jinym tematum na podobne bazi, jakou tv, mobil, alu kola. Uz tady chybi jen odkazy na eshopy s pesanama
    • 52
  9. Pe.Tr

    Výběr nového psa

    Ze ho nekdy nevemes na sraz, ludru kousavou...
    • 52
  10. Pe.Tr

    skučiho I40

    netlačí , na to je Hyundai Assistance
    • 65
  11. Pe.Tr

    adaptace automatu 4HP20

    Takto to nejde
    • 6
  12. Pe.Tr

    adaptace automatu 4HP20

    Ale moc si od toho neslibuj.
    • 6
  13. Pe.Tr

    adaptace automatu 4HP20

    Ano
    • 6
  14. Pe.Tr

    FILMový koutek

    Vybijena. Velke zklamání. Krom genzera si nic jineho vtipneho nebo zajimaveho nevybavuji.dejove nuda.
  15. No kdyz myslis....
    • 11
  16. Vem 9100, 9200 meli no sw chyb. A zlobily. Navic 9100 je skladnejsi
    • 11
  17. to je foceno už doma? jinak dodatečně vše nej pane.
    • 18
  18. tak v srpnu repasované tlumiče a najetí cca 1500km začal pravej tlumič chcát jak svině kolem pístnice, takže dnes vymontuju a skutr bude nachvilku odstaven posílám to klučinovi co mi to repasoval . uvidíme co stím.
  19. Pe.Tr

    divný zvuk

    Tak dulezite je.i vedet cos pouzil za vyrobce vyfuku
  20. Jen cisty jinak bez efektu
  21. Pe.Tr

    vyhřívaní volantu

    U nas mame i vyhrivanou loketku a operak na tapecu dveri Vojto to je teprve zhyckanost
    • 22
  22. Pe.Tr

    Potkal jsem klubáka...

    auto i Janu jsem poznal,cas i misto sedi, vic jsem nevidel :-)
  23. Pe.Tr

    vyhřívaní volantu

    Mam to od vyroby a je to super.
    • 22
  24. Pe.Tr

    co je to Firmu ?-BOLK

    proč maš potřebu hledat na takových strankach takove bludy ?
    • 9
  25. Pe.Tr

    Potkal jsem klubáka...

    dnes ve 12:30 paní předsedová v 407 s nějakým chlapem vedle sebe na Kbelská x Kolbenova
×
×
  • Vytvořit...