Jinak nazev vlakna je hroznej. To jakonic ve zlym. Chapu tuto situaci.
Jen příměr k jinym tematum na podobne bazi, jakou tv, mobil, alu kola.
Uz tady chybi jen odkazy na eshopy s pesanama
tak v srpnu repasované tlumiče a najetí cca 1500km začal pravej tlumič chcát jak svině kolem pístnice, takže dnes vymontuju a skutr bude nachvilku odstaven
posílám to klučinovi co mi to repasoval . uvidíme co stím.