no ja nevim sasulo ale kdyz vypnes esp , tak ti to moc nepomuze , pac pri prvnim prokluzu kol se samo zapne , je to bezpecnostni prvek . opit rohlikem muzes , ale ne vsechny.
Tak ským pak jsem se to dnes honil z veletržní až na výpadovku na Teplice?
stříbrná 106 3dv. Ustecka spz a na předním skle stínítko s nápisem tusim Quicksilver
čoveče 807 na 15\" je docela rarita , proto se možna dělal en jeden vzor v originalu ale ten stoji 7 litru kus a plus srouby cca 2000,- (v pripade ze mas plechace na aute) .
homologovane neorigo 15\" kola neznam , sorry.
co chces slyset o kvalite steracu za 3kila , pro nekoho plusem ze maji nahradni gumicku, jsou dobre doporucuji, ovsem zaklad je mit ramena steracu ok , jinak budou skakat a vrzat, ale to snad delaji vsechny stiratka