Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 818
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Pastorku a Lubk0 , pokud bych byl na cely víkend jediný čehuň tak bych přivezl euro v cash na místě at nezatežuji zbytečně klubový účet, ju.
  2. to je metr s rybářských potřeb?
    • 27
  3. Bohužel také nestíhám , od půl šesté se budu pracovně radit .
    • 31
  4. tobě to asi nikdy neujelo V.
  5. Moc moc děkujeme!!! Klikejte na obě. Jeden vždy musí mít vice a podle cen by jsme chtěli ty dvd a to je třetí až paté místo. Jinač mame dva konkurenty kteří nejspíše nehrají fer(včera během 20minut udělali 1000 hlasu ).Tak moc moc prosím hlavně Máťovi bodíky. Ta jak bydlí s Pe.Trem (lenost se přelogovat) [upravil dne 5/5/10 Pe.Tr]
  6. tady někdo kliká jak zkouřenej ale děkujeme
  7. TZ
    • 11
  8. Už máme taky naloženo.
    • 49
  9. Pe.Tr

    Grillmasters

    bych to videl na nakupni vozik , co je v seci ? penny,billa?
    • 94
  10. Pe.Tr

    opět vin

    Datum opravy Prodej. místo Opravce Č. Složky Kód příčiny Název Přiřazení Kilometrový proběh Země 19/02/2009 001575401 4CDL78001 00000532S7 DOUBLE VOLANT DIAM 277X47 000 113605 BE 19/02/2009 001575401 4CDL78Z01 000000000001612 P?EPROGRAMOVÁNÍ PO?ÍTA?E ?ÍZENÍ MOT YNK 113605 BE 14/03/2008 001575401 4CDI0U401 00000375L4 TURBO NE 000 57889 BE 30/09/2007 001575401 4CDHA3401 00006441Q1 PULSEUR 000 32775 BE nove turbo a setrvak , jinak prodej belgie 08/03/2007
    • 28
  11. tak po bojové poradě doma se rozhodlo, že minimaxu vyzíváme na souboj. resp. Ta jak bydlí s Pe.Trem naloží hermoušky a ukáže Vám zač je toho loket
    • 49
  12. jj pasuje to , jen pro tve info kola se jmenuji AVANTAGE a v cr jsou vzacne , resp. malo k videní.
  13. plovak je soucasti cerpadla
    • 8
  14. 3,5 baru
    • 8
  15. dej vin reknu ti i bar
    • 8
  16. v nadrži tipuju
    • 8
  17. Pe.Tr

    filtr pevných částic

    kluci jezdi tady http://www.fapoff.cz/vseobecne_informace
    • 11
  18. Pe.Tr

    filtr pevných částic

    sposta lidi uz ho ma venku , hledej demontaz fapu .
    • 11
  19. fiat mě sere jen v jedne věci , resp dily stejne pro c8 a 807 pri ruznych typech vybavy se museji ruco upravovat resp vyrezavat a to je oničem , na srazu předvedu live , svině šetřivý
    • 67
  20. Pe.Tr

    Grillmasters

    snad nezapomenu ale určo vemu minimalně chleba
    • 94
  21. Pe.Tr

    Aktuálně o všem II.

    velký bratr vas vidí.... :D:D
  22. Pe.Tr

    Kola tecnomagnesio vs chalenger2

    tak je to jasny , na levou stranu alu origo a na druhou magnesia magnesia jsou hezčejší a neokoukané
    • 52
  23. zvrchu byt neco musi . merkou by to tez melo jit
    • 18
  24. tak to neres , to co ti vytece , nalij zpatky a cau, myslim objem.
    • 18
×
×
  • Vytvořit...