Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 818
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Pe.Tr

    Rámeček SPZtky prodejny

    Zajdi do jakého koliv dealera vw a řekni si o podložku 90% z nich je dává gratis
    • 23
  2. olejem to není ale vymenit ho mužeš
    • 19
  3. nejhorší je to v zimě ,hlavně po prvním startu a do doby nez se auto zahreje , to si radeji radim sam
    • 19
    • 19
  4. jj , vim , jinak k tem platbam , prvni byla ve vesnici vedle kneznice v poledne 20l do rcz abych vubec dojel domu , vecer jsme pak s mjsyticem a veryskem dotankovali rxh a rcz a v pondeli odpoledne se tankovala 2008 SVečkovi v chabrech ...
    • 50
  5. kokořin byl celej klubovej peto to byla vyjímka
    • 50
  6. Peto kdyby bylo toto zahrnuto do srazu tak by organizatoři nechteli vic jak jedno auto jestli vubec nejake. že jsem jich ted vzal rovnou tři bylo jen o tom že jsem věděl že seženu řidiče a taky i proto že jsem se nedokazal rozhodnout jake auto vzit, nakonec si myslim ze jsem udelal dobre. napr RCZ najelo přes 800km jen s lidmi po okoli kneznice... resp ani jedno auto se v kempu v sobotu nezastavilo furt se jezdilo... tohle je preci poslani klubu informovat a predstavovat lidem novinky znacky. a je 1000x lepsi se v tom aute projet sam nez za dohledu prodejce nejakeho dealera.
    • 50
  7. Pe.Tr

    demontáž vnitřního zrcátka

    Zatahni za celé směr dolů po skle .normal trhni
  8. v servisboxu pišou 22,5 že ma stabilizator 5081 G3 ?
  9. Ahoj Meyle 109 Kč kus - vnitřní průměr 24mm nekecej ze umis , no parada , beru 2ks .
  10. tak další šance prosím o kalkulaci citroen c8 3,0 V6 206PS gumove uložení předního stabilizátoru:roker
  11. davaj link
    • 16
  12. Motomoto začal škytat....
    • 7
  13. tak ja taky testoval , 200k 13000km najeto taky auto po fl vykonove dobry , brzdy ostre -nepiskali , od naprav bylo ticho , kombinace tvrdého podvozku tvrdsi skorepinove sedacky 19\" kol byla horší ale na machrovani okolo a v praze v pohode. D1 bych nedal stopro. taky mam dva metry takze celou cestu poloha řidiče jak v serialu VIPER , tzn jedna ruka na poledni a druha na sajtru lehce naklonen dopředu a hlava sklonena dolu a do boku . vyhled z auta pohoda.vystupovani horsi , desne me sralo sahat po pasu po nastoupeni je moc dole. razeni luxus uvital bych couv kameru mysto grafického asistenta. zvuk auta suprovej , zatah paradni , esp vas do nebezbeci nepusti. skodaze omezovac uz v 6300 . zadni sedacky pro krytinaře , radeji tam měli dat top audiosestavu - subwoofer slabota. auto vzbuzuje pozornost na ulici jak hrom . všichni koukli pak videli uvnitř tlustého blbecka v brýlích nahodily ksich a delali ze se nekoukaj, desingnove supr jen bych pridal ještě dvoj koncovku na druhou stranu. nepochopil jsem to vyndavaci kridelko, rozdil při jizde znat nebyl , zkusil jsem i 210, pak sem mel problém ho zavrit , po stisku tlačítka se zdalo ze je zasunute ale bylo jen v pulce musel sem mackatvickrat. lepsi by bylo kdyby se otevíralo automaticky třeba nad 100km v hodine (u MilanaF1 by zarezlo ) . jinak vnitrek klasika 308 ale lepe zpracovana kuže.detailove lip udelana. privital bych automaticky dojezd oken.jinak kufr libozni . při tankovani furt vypadávalo vicko plastove ze svého mista udelaneho v plechovem vicku a taky při tankovani vic hrozi poskrabani laku blatniku.
    • 12
  14. Pe.Tr

    revize plyn kotle

    hustý!!! já mám komín! kua další revize hromosvod nemám -kolaudace 2003
    • 87
  15. Pe.Tr

    revize plyn kotle

    nebo blbe koukam , no mrknu do planu jestli tam sou
    • 87
  16. Pe.Tr

    revize plyn kotle

    při představe kolik je doma nabijecek a vůbec věci na el. by me asi vysledna cena revize položila na zem hned dvakrát. vidim to tak max rozvody , a venkovni pristresek a fertig , samo plyn. jinak hromosvod nemam a komin mam ale je to jen připrava kdybych chtěl dat do obývaku krb.
    • 87
  17. Pe.Tr

    Zemina - kde sehnat?

    taky by se mi hodilo az na jaro ale na srovnani pozemku do roviny
    • 6
  18. Pe.Tr

    revize plyn kotle

    Peto http://www.revize-elektro-plyn.cz/legislativa
    • 87
  19. Pe.Tr

    revize plyn kotle

    tvl mam ja vůbec hromosvod? jdu mrknout komin nemam
    • 87
  20. přemyšlel jsem že bych to obalil ipou
    • 16
  21. Pe.Tr

    Kolo pro Helču

    ja ted koupil malému sic jen na rok nove kolo za 2500 a biju se do hlavy , no snad to vydrzi , aspoň ještě zari a pak zkusime smelinu a zkusime ho vrátit jinak ja manželce k narozeninam taky koupil pouzite auto
    • 22
  22. Pe.Tr

    revize plyn kotle

    zatím v poho diky . par tipu mam , ted uz vim ze stoprocentne musim najit papir predesle revize a revizeplyn kotle se dela1x za 3 roky a jednou rocne je jen kontrola kotle .
    • 87
  23. brutalne mi vrže predni naprava , napri při dobrzdeni před zastavenim . 100% si myslim ze to je stabilizator resp. jeho uložení. bohužel není vymenitelne tak se chci zeptat zda-li ma smysl ho povolit vyndat to ulozeni a namazat. pak by me zajímalo teda cim abych to nemusel delat kazdou chvili. mam to vzit silikonem nebo nejakym teflonem nebo suchm mazadlem? do nového stabilizatoru kvůli tomu jit nechci uz kvůli cene taky
    • 16
  24. Cest. Nemám vůbec sajna v čem to spočívá. Jen jestli by jste mi mohli říct co mám zkontrolovat po někom co to bu kontrolovat za moje peníze. popř pokud někoho takového znáte z mého okolí rád nekomuza kontakt podekuju.
    • 87
×
×
  • Vytvořit...