tak ja taky testoval , 200k 13000km najeto taky auto po fl
vykonove dobry , brzdy ostre -nepiskali , od naprav bylo ticho , kombinace tvrdého podvozku tvrdsi skorepinove sedacky 19\" kol byla horší ale na machrovani okolo a v praze v pohode. D1 bych nedal stopro. taky mam dva metry takze celou cestu poloha řidiče jak v serialu VIPER , tzn jedna ruka na poledni a druha na sajtru lehce naklonen dopředu a hlava sklonena dolu a do boku .
vyhled z auta pohoda.vystupovani horsi , desne me sralo sahat po pasu po nastoupeni je moc dole. razeni luxus uvital bych couv kameru mysto grafického asistenta. zvuk auta suprovej , zatah paradni , esp vas do nebezbeci nepusti. skodaze omezovac uz v 6300 . zadni sedacky pro krytinaře , radeji tam měli dat top audiosestavu - subwoofer slabota. auto vzbuzuje pozornost na ulici jak hrom . všichni koukli pak videli uvnitř tlustého blbecka v brýlích nahodily ksich a delali ze se nekoukaj, desingnove supr jen bych pridal ještě dvoj koncovku na druhou stranu. nepochopil jsem to vyndavaci kridelko, rozdil při jizde znat nebyl , zkusil jsem i 210, pak sem mel problém ho zavrit , po stisku tlačítka se zdalo ze je zasunute ale bylo jen v pulce musel sem mackatvickrat. lepsi by bylo kdyby se otevíralo automaticky třeba nad 100km v hodine (u MilanaF1 by zarezlo ) .
jinak vnitrek klasika 308 ale lepe zpracovana kuže.detailove lip udelana. privital bych automaticky dojezd oken.jinak kufr libozni . při tankovani furt vypadávalo vicko plastove ze svého mista udelaneho v plechovem vicku a taky při tankovani vic hrozi poskrabani laku blatniku.