Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. a dobře udělali , klidně bych šel i na 10
    • 22
  2. dobrý , taky mohli ten ventilek sundat
    • 7
  3. což dle stanov jim neumožnuje nahlížet do hospodaření klubu
    • 14
  4. Pe.Tr

    mini sraz u Pe.Tra 16.3. od 13:00

    není vodotesna jo?
    • 70
  5. to je opravdu na vymenu blatniku, opravu bude hradit jejich pojistovna pokud byli pojisteni teda ne?
    • 44
  6. Pe.Tr

    mini sraz u Pe.Tra 16.3. od 13:00

    takže souhr Stibťák MIlanF1 a Kitty Medvěd možná Scratchovi a pak tuším jedno překvané jako dycky
    • 70
  7. Pe.Tr

    mini sraz u Pe.Tra 16.3. od 13:00

    jak jde o práci tak nikde nikdo ale vozit se v autíčkách to jo
    • 70
  8. za pět minut třičtvrtě na devět strejdo!
    • 22
  9. nad posilovačem brzd je v poho pruchodka , silnejsim dratem propichnes
  10. mám směnu do 14:30 ale pak vás někde najdu , kde budete cca okolo 15:00?
  11. Pe.Tr

    Peugeot 406 1.8 16V bouchání

    to je ko tycka stabilizatoru tzv kost
    • 6
  12. Pe.Tr

    roundcube webmail

    tak dnes jsem si všiml že mi zmizel celej adresář a mám tam jen jednu ženskou kterou vůbec neznam .
    • 13
  13. Pe.Tr

    Auta z eu

    jenže auto z beneluxu a hlavně z italie je nesmysl kupovat
    • 76
  14. jj prvně mě vzruší a pak me za nohy taha po zahradě
    • 76
  15. abych nevypadal ze kecam , foto ze včerejška, dneska uz je to skoro cele zryte ,ještě par metru dva parezy a fertig
    • 76
  16. ja si potrpím na kvalitu takže nakupuji značkové kvalitní věci . Tohle travní semeno je od Luis Viton.
    • 76
  17. je to tak jak pises , ale na rovinu , tu napln s kompresorem bych nechtel , zlata rezerva plnohodnotna
  18. Pe.Tr

    Auta z eu

    aha ja myslel ze chces něco do 300000km
    • 76
  19. to by z jednoho duvodu ode mne Charlie nekoupil
    • 76
  20. jen zahradu ale komplet
    • 76
  21. Pe.Tr

    Auta z eu

    rakar uz jich ma dost skladem jukni rovnou tam
    • 76
  22. asi bych sem nemel psat ze mam plno travniho semena doma. ve ct budem zasejvat tech mejch 300 metru ctverecnich
    • 76
  23. leda nějaké členky , ikdyž možna
    • 76
  24. dyt to píšu
    • 76
  25. to je RH ale cena pro zákazníka , on chce cenu pro Charlieho1
    • 76
×
×
  • Vytvořit...