Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Pe.Tr

    Dáváte spropitné?

    sledujte srovnani : restaurace : na jidle 100% marže + daň ,žádná sleva a ještě dáte 10% dýško a stěžujete si např. autorizovaný servis : na díle 40% marže , chcete min 20% slevu kterou dostanete, dýško většinou 0,- a stěžujete si taky na závěr porovnejte kolikrát jdete do restaurace na jídlo a kolikrát do autorizáku sorry za OT vsuvku ale nedalo mě to
    • 76
  2. Pe.Tr

    Může to Pe.Tr zvládnout

    mlíko? tak pul litr denne uplne v klidu . s SDT mě ráno čeká stejně vždy stejné :D:D
  3. lina huba holy neštěstí , dobrej potřebuji jenom ......a jsem pryč , v čr to jinak ani nejde než byt vlezlej -tohle jsem se naučil a ušetřilo mě to hromadu nervu a času . nejlepší je to praktikovat i u lekaře . to delam s oblibou , tuk tuk dobrej , jsem objednanej na ted tak jsem tady . vetsinou me hned zprdnou , ale vzdy s tech deseti lidi objednanych na stejnou minutu jako ja jdu prvni , pokud není předemnou dítě či těhotna samozřejme.
    • 42
  4. Pe.Tr

    identifikace stroje

    tam je normal turbočokoláda jj vim jak to myslis ale to co jsem objednal vypada daleko lip ale kuju za nabidku , vazim si ji.
    • 28
  5. Pe.Tr

    Může to Pe.Tr zvládnout

    Lubk0 jde o to že se nemohu z domu sebrat a jit nekam dolesa, mam doma dve deti a samotne je doma nenecham , kdyz pujdou se mnou tak daleko nedojdem , tim myslim že se furt budem nekdemotat a pod proste nic na hubnuti posilku stavim doma
  6. Pe.Tr

    identifikace stroje

    dik ale tenhle urco nee, jinak ovladani neni bovdenove ale je tam šest pulek drátů
    • 28
  7. Pe.Tr

    Může to Pe.Tr zvládnout

    to chození na to moc čas není ale v práci mam hned vedle stolu schody do dalších dvou pater jsou metr široka a maj zabradli po obou stranach , coz simuluje chuzy s holema. každou hodinu se snažim dat spon šestkrat po sobě druhe patro. vim nic moc ale aspon neco
  8. Pe.Tr

    identifikace stroje

    tak jsem prozatím objednal nějakej universal pro Mora trouby za 399,- + ppl tak uvidíme
    • 28
  9. Pe.Tr

    výběr trouby

    Mohy : už jsem tady koupil a dobře : -myčku -pračku -televizi -zabezpeceni domu - a další drobnosti v krámě ti řeknou ke zboží uplný hovno
    • 12
  10. Pe.Tr

    identifikace stroje

    http://www.iexpos.cz/7110-127611-13927.html
    • 28
  11. Pe.Tr

    výběr trouby

    to je to co prve nevim
    • 12
  12. prosím podělte se o zkušenosti co proč a čeho se vyvarovat. nechtěl bych kupovat novou sklokeramickou desku , te moji nic není ale bohužel nemá sama ovladače , je potřeba ji ovládat z trouby. takže potřebuji: bílou 60 cm šíře s ovládáním desky elektrickou díky
    • 12
  13. aby ste se nepo ...
    • 42
  14. Pe.Tr

    identifikace stroje

    tak podle motoru identifikovano jako nejspíše 4610 1000, při ceně motoru a predstavy vymeny nejakeho montera koupim troubu novou , dik za snahu me pomoct
    • 28
  15. Pe.Tr

    identifikace stroje

    a jo vidíš , to je tim vycerpanim , samo je to mora
    • 28
  16. Pe.Tr

    zvýšení tlaku vody v domě

    a vysvetlis me lajtsky jak ucpany perlator ma vliv na tlak? teda když pustim dve ruzne umyvadla?
    • 80
  17. Pe.Tr

    identifikace stroje

    pod dvirkama nic a vzadu je jen info napajeni zbytek je jakoby rozmoceny
    • 28
  18. zkuste me pls pomoct v urceni o jaky typ jde , potrbuji jeden nd a na troube není zadny stitek , je to vestavena elektricka s ovladanim i pro desku
    • 28
  19. Pe.Tr

    Může to Pe.Tr zvládnout

    díky všem, určitě nechci jit do extrremu, něco jsem si jiz naplanoval tak se uvidi jak to pujde
  20. Pe.Tr

    zvýšení tlaku vody v domě

    plast tady mam , nepsal jsem ze ne, jinak vyreseno a a ani nevim jestli to mam psat dve sitka ze trech byla totalne plna kamene, na první poohled to nebylo videt, zatím jsem to jen odmontoval s tim ze v pondělí ci zítra koupim nove ,chemie na kamen nepomohla a ani ocet. uz ted je ale rozdíl neskutečny, co je horší logiscky to mechapu , jsem sice technickej typ ale tohle me nejak hlava nebere.
    • 80
  21. Pe.Tr

    Může to Pe.Tr zvládnout

    Díky.
  22. Pe.Tr

    OSB dosky - náter

    osb desky- jednak mám v celém domě na podlaze včetně schodů a jsou jen nalakované bezbarvým lakem , strukturu je citit jev patře kde je slabší vrstva laku , dole v obýváku paráda. ad osb a venek , mam na plotě desky z osb , na které se vesi reklamy, 4 desky tam jsou už deset let , prší přímo na ně a celej den na ně i svítí sluníčko a nic jim není. ted jsem daval další desky ja , viz prac nedele klubaku u mne , a radeji jsem to potahl bezbarvym lakem ,ale věřím že to věe přežije bez uhony dlouho
    • 13
  23. Pe.Tr

    Čistění vstřiků VIFem

    kluci šak si přečtěte jeho naladu
    • 11
  24. Pe.Tr

    Může to Pe.Tr zvládnout

    ty jo , si říkám o čem to vlákno bude a oni takhle. pravdu má oddie jako mnohokrát, ale chci to zkusit. pravdou je že už na tom pár týdnů pracuju , bohužel co je můj největší problém je jídlo. už umím snídat , i tu sváču zvladnu , oběd trošku asi větší porce než by měla být , prostě klasika hospoda takže i to složení je někdy horší ale chodím do hospy která vaří evidentně s dobrých věcí ale někdy samo taky ujedou, bohužel musela by to byt echt ****** abych to nedojedl do konce. odpoledne už je to bída a večer je uplně v pi.i. tydva držim po šeste hod už nic a pak tyden to je v pr.... . To jsou hold ty odpolední do pulnoci ale je to jen vymluva , musím s tím zatočit. pivo dám jedno za rok , kafe? max presso tydně ale denně dvakrát nescafé což je spíše kakao s vodou takže sladké takže špatně , ono cukr a sůl je u mně hodně špatně. Alkohol hodně výjimečně . V životě jsem nekouřil a ani nefetoval (možná škoda, neznám tlustou fetku ) .v životě jsem nejedl věci jako tlačenka, ovarové koleno a husu jsem měl jen jednou v Dětenicích Smažené jsem omezil ale i tak to patří mezi mé častá jídla. fastfoody max 1x za měsíc , nepočítám snídaně , ty max 4-5 do měsíce. Výdej, pohybu mám dost ale chci aby ho bylo více a už se na tom i pracuje a až se počasí vyjaří bude to denní chleba můj, nejvyšší cíl pro mně je v tomto bodě jezdit do práce na kole. třeba poradíte , nědo říka ano někdo ne, je plavání na hubnutí ? plavání myslím kraulování-břicho ne prsování. co se postavy týče největší problém mám samozřejmě břicho,prsa a ruce. zbytek tak tukový není . jen pro představu , mám 147kg 198cm a podíl tuku je 36% . zatím doma drtím gym balon hlavně na břicho , což je po třech týdnech znát , -4cm v pase ,bohužel kilo ani jedno ikdyž vlastně ono to tak by mělo být ne? Ve sklepě si buduju posilovnu, ale vzhledem k tomu, první týdny se budu chtít odvodnit tak musím vymyslet pořádné odvětrávání neb je tam jen malé okno V tom avataru je fotka z roku 2001 kdy jsem byl na vojně (75kg) Jako dítě jsem byl ale cvalík , do 6 třídy jsem měl přezdívky jako bandaska, koulič a učitel tělocviku my rád dával najevo že jsem nula co neumí šplhat,běhat a gymnastičit častým oslovováním např pytel hoven apod. pak přišla puberta ja se vytahl na 195 cm a šup byl ze mně hubeňour, do vojny pak se střídali přezdívky jako rengen, neviditelný, aj. v te době jsem mohl jíst co jsem chtěl a prostě nad 75kg jsem se nedostal ani prd. A to ani na vojně a tam se žralo kdeco a joo sračky takže jako že mám jíst zdravě a to a to ,místo tohodle abych byl hubený , tomu fakt nevěřím, celej rok jsem žral topinky na sadle dělane , hotovky z konzerv několikrát denne ,celej den pil sladky čaj nebo praskovou štávu. pohyb na vojne nulový, spanek nepravidelný. vojnu jsem skončil v puli 2001 , v roce 2003 v lednu jsem měl furt 75 kg pak se něco stalo , nevim , jedine co vim ze v te době jsem zařizoval termín svadby (duben) , to jsem začal narůstat na masove hmotě tak že za tři-čtyři měsíce nabral 55kilo, tělo samo to nečekalo, resp kůže a stalo se to že mám potrhanou kuži na celém těle od toho narustu. bohužel zasadni problém byl to a dodnes toho lituju ze jsem toto neresil lekarsky, tenkrat to bylo asi i s toho duvodu ze se mi to libilo a byl ze mne opravdu chlap s cimz mi narostlo i sebevedomi a prestal jsem se bat . ale otom tady mluvit nechci. bohužel s touto postavou už sportovat tolik nešlo a tenkrat se narodila Natalka , zena na matersky a ja se musel ohánět abych uzivil , tenkrat i 16-18hod v praci. stres ,shon a fastfood jidlo na dennim pořádku. stotisiclitru koly apod. coz mělo samo za následek nabrani dalších kil ovšem uz v podobe tuku. ustalil jsem se na 136kilech, zacal jsem sem chodit trikrat tydne do posilovny, platil si os trenéra, upravil stravu a po půlroce sundal 10kilo, nejvic me bavilo vycistena hlava po cviceni , bohužel to jidlo nevydrželo dodržovat dlouho , proste ja rad jim věci co mi chutnaj no. zmenou práce jsem prestal cvicit a výsledek je ten co jsem psal výše.myslim tím kg.asi klasicky jojo efekt? Aktualne co je me plus k tomu abych to změnil - nestresove zaměstnani, spousta času po práci. co je minus - neumim jist věci co mi nechutnaj a neumim nejist věci co mi chutnaj , sladkosti jsou uplne mimo me , max si to poseru chipsama nebo hořkou čokoládou (lind a pod zadny sračky) možná dodam své diagnozy , mám neléčenou špatnou funkci štítné žlázy, na tom ted pracuju a uvidim jak na tom vlastně jsem. od 11 let trpím na SDT , bohužel co mi opravdu je a že je to SDT se přišlo až před šesti lety , do te doby jsem byl pro každého simulant. Bohužel je-bylo to ovlivněno psychikou, proto den začínám snídaní v podobě neurolu, dogmatilu a ercideku . ani nevim proc to sem všechno píšu asi jsem se potřeboval vypovídat. na facebook to davat fakt necci a ani nemám svůj blogísek tak jste to schytali vy a omluva pro ty co to docetli az sem.
  25. Pe.Tr

    Plníci pero - používáte?

    tak sem to nasel
    • 73
×
×
  • Vytvořit...