ty jo , si říkám o čem to vlákno bude a oni takhle.
pravdu má oddie jako mnohokrát, ale chci to zkusit.
pravdou je že už na tom pár týdnů pracuju , bohužel co je můj největší problém je jídlo. už umím snídat , i tu sváču zvladnu , oběd trošku asi větší porce než by měla být , prostě klasika hospoda takže i to složení je někdy horší ale chodím do hospy která vaří evidentně s dobrých věcí ale někdy samo taky ujedou, bohužel musela by to byt echt ****** abych to nedojedl do konce. odpoledne už je to bída a večer je uplně v pi.i. tydva držim po šeste hod už nic a pak tyden to je v pr.... . To jsou hold ty odpolední do pulnoci ale je to jen vymluva , musím s tím zatočit.
pivo dám jedno za rok , kafe? max presso tydně ale denně dvakrát nescafé což je spíše kakao s vodou takže sladké takže špatně , ono cukr a sůl je u mně hodně špatně. Alkohol hodně výjimečně . V životě jsem nekouřil a ani nefetoval (možná škoda, neznám tlustou fetku ) .v životě jsem nejedl věci jako tlačenka, ovarové koleno a husu jsem měl jen jednou v Dětenicích
Smažené jsem omezil ale i tak to patří mezi mé častá jídla.
fastfoody max 1x za měsíc , nepočítám snídaně , ty max 4-5 do měsíce.
Výdej, pohybu mám dost ale chci aby ho bylo více a už se na tom i pracuje a až se počasí vyjaří bude to denní chleba můj, nejvyšší cíl pro mně je v tomto bodě jezdit do práce na kole.
třeba poradíte , nědo říka ano někdo ne, je plavání na hubnutí ? plavání myslím kraulování-břicho ne prsování.
co se postavy týče největší problém mám samozřejmě břicho,prsa a ruce. zbytek tak tukový není . jen pro představu , mám 147kg 198cm a podíl tuku je 36% .
zatím doma drtím gym balon hlavně na břicho , což je po třech týdnech znát , -4cm v pase ,bohužel kilo ani jedno ikdyž vlastně ono to tak by mělo být ne?
Ve sklepě si buduju posilovnu, ale vzhledem k tomu, první týdny se budu chtít odvodnit tak musím vymyslet pořádné odvětrávání neb je tam jen malé okno
V tom avataru je fotka z roku 2001 kdy jsem byl na vojně (75kg)
Jako dítě jsem byl ale cvalík , do 6 třídy jsem měl přezdívky jako bandaska, koulič a učitel tělocviku my rád dával najevo že jsem nula co neumí šplhat,běhat a gymnastičit častým oslovováním např pytel hoven apod. pak přišla puberta ja se vytahl na 195 cm a šup byl ze mně hubeňour, do vojny pak se střídali přezdívky jako rengen, neviditelný, aj. v te době jsem mohl jíst co jsem chtěl a prostě nad 75kg jsem se nedostal ani prd. A to ani na vojně a tam se žralo kdeco a joo sračky takže jako že mám jíst zdravě a to a to ,místo tohodle abych byl hubený , tomu fakt nevěřím, celej rok jsem žral topinky na sadle dělane , hotovky z konzerv několikrát denne ,celej den pil sladky čaj nebo praskovou štávu. pohyb na vojne nulový, spanek nepravidelný.
vojnu jsem skončil v puli 2001 , v roce 2003 v lednu jsem měl furt 75 kg pak se něco stalo , nevim , jedine co vim ze v te době jsem zařizoval termín svadby (duben) , to jsem začal narůstat na masove hmotě tak že za tři-čtyři měsíce nabral 55kilo, tělo samo to nečekalo, resp kůže a stalo se to že mám potrhanou kuži na celém těle od toho narustu. bohužel zasadni problém byl to a dodnes toho lituju ze jsem toto neresil lekarsky, tenkrat to bylo asi i s toho duvodu ze se mi to libilo a byl ze mne opravdu chlap s cimz mi narostlo i sebevedomi a prestal jsem se bat . ale otom tady mluvit nechci. bohužel s touto postavou už sportovat tolik nešlo a tenkrat se narodila Natalka , zena na matersky a ja se musel ohánět abych uzivil , tenkrat i 16-18hod v praci. stres ,shon a fastfood jidlo na dennim pořádku. stotisiclitru koly apod. coz mělo samo za následek nabrani dalších kil ovšem uz v podobe tuku. ustalil jsem se na 136kilech, zacal jsem sem chodit trikrat tydne do posilovny, platil si os trenéra, upravil stravu a po půlroce sundal 10kilo, nejvic me bavilo vycistena hlava po cviceni , bohužel to jidlo nevydrželo dodržovat dlouho , proste ja rad jim věci co mi chutnaj no. zmenou práce jsem prestal cvicit a výsledek je ten co jsem psal výše.myslim tím kg.asi klasicky jojo efekt?
Aktualne co je me plus k tomu abych to změnil - nestresove zaměstnani, spousta času po práci.
co je minus - neumim jist věci co mi nechutnaj a neumim nejist věci co mi chutnaj , sladkosti jsou uplne mimo me , max si to poseru chipsama nebo hořkou čokoládou (lind a pod zadny sračky)
možná dodam své diagnozy , mám neléčenou špatnou funkci štítné žlázy, na tom ted pracuju a uvidim jak na tom vlastně jsem.
od 11 let trpím na SDT , bohužel co mi opravdu je a že je to SDT se přišlo až před šesti lety , do te doby jsem byl pro každého simulant. Bohužel je-bylo to ovlivněno psychikou, proto den začínám snídaní v podobě neurolu, dogmatilu a ercideku .
ani nevim proc to sem všechno píšu asi jsem se potřeboval vypovídat. na facebook to davat fakt necci a ani nemám svůj blogísek tak jste to schytali vy a omluva pro ty co to docetli az sem.