Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. tak 4 , když ti ta aktualizace tak trvá :D:D
  2. Neratovičtí prosí chatku 5. díky.
  3. Co se vrátit na Koráb?
  4. Pe.Tr

    Může to Pe.Tr zvládnout

  5. Pe.Tr

    Může to Pe.Tr zvládnout

    Je to neuveritelne ale zprace domu je to taky necelych 19km.... Sazim boty ze zitra mam natazene steheni svalstvo a pri jakymkoliv pohybu budu brecet
  6. Pe.Tr

    Může to Pe.Tr zvládnout

    Lubošu klid , ozzy to nemyslel zlen naopak... MIni : s KOblihem ho nesrovnavej , Lubk0 nekomentuje každej topic
  7. Pe.Tr

    Může to Pe.Tr zvládnout

    kostelec - nera musis po silnici , podel labe se da taky ale to jedes jak v kamenolomu no hnus. a rano bych tam umřel strachy vyjížděl jsem pro jistotu v 5
  8. Pe.Tr

    Může to Pe.Tr zvládnout

    no mercedes je právě uplně nahoře ....
  9. Pe.Tr

    Může to Pe.Tr zvládnout

    tak do práce to mám na kole 18.2km , nohy s tím měli trošku problém a pak co jsem podcenil bylo oblečení , jsem myslel že na cyklostezce podel labe chcipnu zimou
  10. Pe.Tr

    skučákova 508

    Protebe je drahe vse co neni zadarmiko :-)
  11. Pe.Tr

    skučákova 508

    Aha no hlavne zes byl prvni kdo chtel kalkulaci na i30
  12. už nevím s kým ale řešili jsme to a nejlíp by byla Praha 8-9 neb v této lokalite je aktualne jeetsi počet aktivnich clenu , vcetne přimestkejch
  13. Pe.Tr

    skučákova 508

    kupuje Hyundai
  14. Pe.Tr

    Může to Pe.Tr zvládnout

    alkohol u mne nehrozí , takže nealko pivko jednou za měsíc resp vubec .
  15. Pe.Tr

    Může to Pe.Tr zvládnout

    co nelko pivo ?jo ne?
  16. Pe.Tr

    Může to Pe.Tr zvládnout

    tak rano ctvr llitr, v praci 4 půllitry , ctvrlitr k obedu A litrpul na kole
  17. Pe.Tr

    Může to Pe.Tr zvládnout

    rano bilej jogurt s nadrobenou bebe sušenkou, svaca paprika s knekbrotem ci jak se to pise, obed krupicova polevka trosku slanejsi , pak kung pao nepalive ale jen pulka , druhou pulku jsem mel asi o tri hodky později,celej den jen voda cca 5litru + 2x nescafé zatím s cukrem, od 16-19 s dětma na kole trasa 17 km , ted griluju lososa a tmavou bagetu...
  18. Pe.Tr

    Nově vzniklá pobočka SK klubu v ČR

    davidku , odměna z Kelly? dyt ty bys sis nezasloužil ani voňavej stromeček .
  19. Pe.Tr

    Nově vzniklá pobočka SK klubu v ČR

    Medvěde tohle bylo zbytečný
  20. Pe.Tr

    Subwoofer a kabelaz

    leva strana podel prahu, nasledne pruchodka pod posilovacem brzd
    • 6
  21. Pe.Tr

    Ostrekovače

    soucasti ostriku je kulickovy ventil který se smesi obali a prilepise , necestuje. pak je tam slabej tlak blbe to ostrikuje , pokud nepomuze jarová koupel tal leda nove tusim 300 kus
    • 34
    • 6
  22. Pe.Tr

    Může to Pe.Tr zvládnout

    Povime si az budes mit deti. :-D Tak keď to začína výhovorkami, nikdy to úspešné nebude Mi nehovor, že sa nenájde denne 1 hodina voľného času na to sa ísť poprechádzať trebars aj po okolitých uliciach ... Kludne môžeš ísť večer o 22 hej, o 23 tej si doma, sprcha a môžeš ísť spať
  23. Koblih me bys neukricel. A jako ze poradi urcuje lekar. Na to nehraju. Pokud sem objednany na nejakou dobu tak proto ze jindy nemam cas. Ze si to neumej zorganizovat lip je jejich boj.
    • 42
  24. Sv druha vec je ta ze interni zalezitosti se ven netahaj a zakaznik je top one.
    • 42
×
×
  • Vytvořit...