rano bilej jogurt s nadrobenou bebe sušenkou, svaca paprika s knekbrotem ci jak se to pise, obed krupicova polevka trosku slanejsi , pak kung pao nepalive ale jen pulka , druhou pulku jsem mel asi o tri hodky později,celej den jen voda cca 5litru + 2x nescafé zatím s cukrem, od 16-19 s dětma na kole trasa 17 km , ted griluju lososa a tmavou bagetu...