Tak si ji vyrob http://nicolkitty.pise.cz/136936-navod-jak-vyrobit-voodoo-panenky.html
Edit: Tady by něco mohlo být http://www.firmy.cz/detail/2487147-david-kourimsky-praha-strasnice.html Pan Google našel
[upravil dne 20/12/11 13:48 od Andreww]
Není na té matici náhodou krytka (plechová)? Někde jsem to viděl, ale nevím, jestli to bylo v mé 306 nebo otcově Xsaře...
EDIT: Kdyžtak to zkus i vyfotit...bude se lépe radit:super
[upravil dne 20/12/11 13:20 od Andreww]
Včera dorazily dárečky i k nám. Mě i bráchovi (Alternativ). Přesně tohle jsem teď na zimu potřeboval, takže vedení klubu strašně moc děkuju a všem na klubu přeji příjemné svátky
A co když pustíš ostřik zadního skla? Dělá něco? Motorek je jeden a má dva výstupy. Vypadá to, jakoby se točil obráceně A nebo pořád jen na jednu stranu.
Měl jsem na 306 AE značky Jynuan. Lícovaly v pohodě a svítily 100x líp než původní H4. Dokonce i technik na STK je chválil. Jediný problém byly LED v kroužcích. Ty jsem vyměnil a byl klid