Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Andreww

    Voodoo panenky

    Tak si ji vyrob http://nicolkitty.pise.cz/136936-navod-jak-vyrobit-voodoo-panenky.html Edit: Tady by něco mohlo být http://www.firmy.cz/detail/2487147-david-kourimsky-praha-strasnice.html Pan Google našel [upravil dne 20/12/11 13:48 od Andreww]
    • 9
  2. Andreww

    tak už mi stojí

    U nás se zdobí vždy 24.12. ráno. Takže nám ještě opravdu nestojí...stromeček
    • 97
  3. Andreww

    demontáž anteny

    Není na té matici náhodou krytka (plechová)? Někde jsem to viděl, ale nevím, jestli to bylo v mé 306 nebo otcově Xsaře... EDIT: Kdyžtak to zkus i vyfotit...bude se lépe radit:super [upravil dne 20/12/11 13:20 od Andreww]
    • 8
  4. Andreww

    Lidskej nevkus

    Ta první 206 je odtud z klubu. Ta druhá je v poho, jen by nemusela mít tu lopatu vzadu a lamino prahy. Ta 306 je divná a má malé kola...
  5. Andreww

    GPS navigace do 3000 pro tchana

    Já mám Chinu s Igo Primo a neztratil jsem se ani v Maďarsku
    • 22
  6. Andreww

    Airbox?

    Urychlovač částic
    • 20
  7. Andreww

    Sedacky

    Ještě co se týká zadních opěradel, tak třídveř má tlačítka pro sklápění nahoře opěradla a pětidveř má páčku na boku vedle opěradla
    • 11
  8. Andreww

    Co je to za kola?

    Na léto mám 15 paprsků a 8 děr
    • 13
  9. Dnes 5:30 zataženo, +4°C. Musel jsem zase obléct podzimní bundu
  10. Andreww

    Vánoční dar

    Včera dorazily dárečky i k nám. Mě i bráchovi (Alternativ). Přesně tohle jsem teď na zimu potřeboval, takže vedení klubu strašně moc děkuju a všem na klubu přeji příjemné svátky
  11. Andreww

    Co je to za kola?

    Jsou to Dezent T s titanovým leskem. Mám je teď na zimu
    • 13
  12. Andreww

    Vytahovacka blatniku

    Jinak co si tak pamatuju, tak lemy na 206 dělal Rejty. Aspoň teda nedávno psal, že toho teď lituje
    • 11
  13. Andreww

    Vytahovacka blatniku

    Marceli, on chce vytáhnout lemy kvůli rozšíření, ne opravit promáčkliny
    • 11
  14. Andreww

    Lidskej nevkus

    Včera jsem to našel na bazoši. Tan výfuk je fakt boží
  15. Andreww

    Kľúč P 306 r.v. 2000

    Je tam totiž jasně psáno, že je to pro IR. Hledal jsem ho taky celkem dlouho, ale marně...
    • 10
  16. Andreww

    Lidskej nevkus

    Vždyť je to filmový hrdina
  17. Andreww

    Odstrikovace problem

    A co tomu teda bylo? Někomu dalšímu to může pomoct
    • 11
  18. Protože to byly šmejdy a postupně odešly. Vyměnil jsem a byl klid.
    • 22
  19. Andreww

    Odstrikovace problem

    A co když pustíš ostřik zadního skla? Dělá něco? Motorek je jeden a má dva výstupy. Vypadá to, jakoby se točil obráceně A nebo pořád jen na jednu stranu.
    • 11
  20. Andreww

    foto zniženej 306tky

    Po parkovišti jo
    • 26
  21. Andreww

    Venty - 306-už je doma :)

    Tuhle 306 občas potkávám. Ty kola už na ní nejsou, ale vím kde jsou A myslím, že jsou i na prodej (pokud už nejsou fuč). Můžu se Ti na ně přeptat
    • 59
  22. Měl jsem na 306 AE značky Jynuan. Lícovaly v pohodě a svítily 100x líp než původní H4. Dokonce i technik na STK je chválil. Jediný problém byly LED v kroužcích. Ty jsem vyměnil a byl klid
    • 22
  23. Andreww

    Lidskej nevkus

    Vždyť nikdo nepsal, co to je za auto To patří k těm výše. Jinak bude to stará Vectra...hnusná
  24. Andreww

    Spotřeba

    A jsou to určitě svíčky vhodné pro tvůj motor? Ta vzdálenost elektrod se mi zdá nějaká velká
    • 66
  25. Taky ji mám
×
×
  • Vytvořit...