Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Andreww

    306 cabrio

    A já jsem si ho loni koupil...asi umřu mladý To je zase názor jako prase. Kdo si takové auto kupuje, aby v něm závodil, dobře mu tak. Já to mám na víkendové vyjížky apod. A k tématu asi takto. Spotřebu jsem neměřil (to prostě neřeším), ale nějaká hrůza to nebude. Střecha je původně elektrická, ale jelikož od koupě nefungovala, hydrauliku jsem vyhodil a stahuju manuálně. S místem Ti neporadím, mám jen 184cm
  2. Andreww

    starter

    Já jsem na 1.4 demontoval zvrchu. Předpoklácám, že u 1.6 to bude stejné
    • 8
  3. Andreww

    Vaše zimní nehody 2013/2014

    Tak já naštěstí zase nic. Papíry mám 8 let, s 306kama mám naježděno dohromady asi 150tkm a asi jsem nejel jako prase
  4. Andreww

    Des lignes pures 306

    Asi jo. Když jsem u něj byl pro brzdy, tak říkal, že ho bude nejspíš kupovat.
  5. Andreww

    Des lignes pures 306

    To ale bejvávalo Nevím, jestli Vám tu ještě odpoví
  6. Andreww

    virtual tuning

    Myslím, že je tam, kde patří 307 to tak prostě má
  7. Andreww

    pug 306 HDi FMIC foto 2015

    Mně to tak dělá, když mám v názvu souboru diakritiku
  8. Andreww

    zapojení autorádia

    Nevím, jak u 206, ale 306 má na rádio pojistku se dvěma polohama. V jedné poloze je trvalé napětí, v druhé se spíná přes spínačku
    • 7
  9. Jeden retro kousek byl i u nás na veteránském srazu http://andrewphilack.rajce.idnes.cz/Sjezd_veteranu_30.4.2011/#IMG_5964.jpg
  10. Andreww

    Zapnutí Gps navigace

    Pokud člověk ví, jak ji má umístit, tak výhledu fakt nebrání. Mám ji cca uprostřed těsně nad palubkou a brání mi tak ve výhledu na kapotu
  11. Byl jsem tak špatný pěvec?
  12. Andreww

    306 cabrio THE END na prodej...

    Jsem si říkal, že ta barva je na zimní směs poněkud nezvyklá
  13. A kde jsem já?
  14. Andreww

    Zapnutí Gps navigace

    Taky mám čínu, taky s Igo Primo, ale 7\" A jsem s ní naprosto spokojený. Ale do palubky by asi nevešla
  15. Andreww

    306 cabrio THE END na prodej...

    Fotka nejde zvětšit
  16. Andreww

    306 Facelift

    Ještě taková drobnost...je potřeba převařit tažné oko. Pokud se dobře pamatuju. Tak ať se daří.
  17. Andreww

    Peugeot 205 cabrio s TD

    Kola bych dal, zrcátka nee
  18. Andreww

    update navigace panasonic

    Ten Panasonic jsem měl taky a prodal jsem ho...taky se nedařilo Koupil jsem číňana s Igo Primo a jsem nadmíru spokojen Pokud půjde přehrát, bude ok
  19. Andreww

    Genzerova 306ka

    Vypadjí super. Dopředu bych dal asi max 10mm podložky. Zadek 15mm snese
  20. Já už nechci zpívat
  21. Andreww

    Dotazník pro bakalářskou práci

    Taky jsem Ti to teda vyplnil a dotazním je super
  22. Vyplněno
  23. Andreww

    partner klubu AUTOKELLY

    Asi na tom něco bude Včera jsme to bohužel s Petrem nějak nestihli probrat.
  24. A mně se zase pořád vrací Jožin z bažin
  25. Dojedeme tam kolem těch 12:15
×
×
  • Vytvořit...