A já jsem si ho loni koupil...asi umřu mladý To je zase názor jako prase. Kdo si takové auto kupuje, aby v něm závodil, dobře mu tak. Já to mám na víkendové vyjížky apod.
A k tématu asi takto. Spotřebu jsem neměřil (to prostě neřeším), ale nějaká hrůza to nebude. Střecha je původně elektrická, ale jelikož od koupě nefungovala, hydrauliku jsem vyhodil a stahuju manuálně. S místem Ti neporadím, mám jen 184cm