Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Jj, stavba z papíru Ještě musím dodělat tu žlutou 130RS, a pak mi ještě zbývá jedno LR a jedno RS [upravil dne 7/4/13 18:07 od Andreww]
  2. Je třeba postavit si svoji 130LR
  3. Teď jsem se díval, že je tam přihlášený Speedy, takže nebudeš. Práce je na něm dost. Loni jsem s ním odjezdil celou sezónu, ale pak jsem se do něj pustil
  4. A co je všechno v nabídce?
  5. Jenže moje nemá interiér, nárazníky, kapotu, masku, světla, víko kufru, víko střechy,.... A bohužel stále čeká na lak a je mi jasné, že se to nestihne
  6. Nad Brnem jsem taky uvažoval, ale ani při posunutém termínu nebudu mít šanci stíhat
  7. Už to vidím. Díval jsem se do prvního příspěvku, který se týká těch značek
  8. Už ze slušnosti by měl při takovém navýšení ceny nabídnout bezplatné zrušení rezervace. ČOI by to mohla vidět podobně
  9. To patří komu? [upravil dne 6/4/13 01:11 od Andreww]
  10. Já to neřekl
  11. Taky mi doma leží jedny F značky, ale ještě jsem ani nezkoušel, jestli vejdou do rámečků
  12. Andreww

    vzduchovy filter

    Možná by pomohlo udělat fotku, jak to máš umístěné Třeba pak někdo bude vědět, co je špatně.
  13. Takové světlo mámé v garáži na stěně
  14. Andreww

    Osvětlené logo máte někdo?

    Homologace pro pouťové atrakce
  15. Andreww

    Kamera do auta

    Videa vypadají dobře, ale co ten zvuk u toho prvního?
  16. Andreww

    Tak kdopak ještě nepřezul

    Já měním hliník za hliník Ale teď mám ještě pořád zimní hliník a asi to tak ještě chvíli bude
  17. Andreww

    Kamera do auta

    Cena zajímavá, pošta zdarma
  18. Andreww

    Kamera do auta

    wojtěch: Ta vypadá celkem zajímavě. Máš prosímtě přesný typ nebo odkaz na stránky, kde se o ní něco píše? Dík
  19. O úřad ale vůbec nejde. Pokud si sežene typový list (nějaký s vhodným rozměrem) a technik typu K na STK mu ho potvrdí (nejspíš někdo po známosti), tak už jim na úřadě nezbyde nic než zapsat Sám jsem si tím prošel 2x
  20. Dáme spanilou chůzi
  21. Stačilo by sehnat nějakou starou sedačku, která to má. Ten pojezd včetně plastů se dá přehodit
  22. Existuje. Sám jsem měnil
  23. To jsem zkoušel taky a nic. Taky čekám, jestli to půjde aspoň přes dia
×
×
  • Vytvořit...