Teď jsem se díval, že je tam přihlášený Speedy, takže nebudeš. Práce je na něm dost. Loni jsem s ním odjezdil celou sezónu, ale pak jsem se do něj pustil
O úřad ale vůbec nejde. Pokud si sežene typový list (nějaký s vhodným rozměrem) a technik typu K na STK mu ho potvrdí (nejspíš někdo po známosti), tak už jim na úřadě nezbyde nic než zapsat Sám jsem si tím prošel 2x