Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. To jsou origo anatomy do 306 (třeba verze XS, S16), ale krááásně přečalouné. Pokud chceš nějaké takové sedačky, zkus zavolat na vrakáč do Rožnova. Tam nějaké byly a snad ještě jsou. Sám jsem odtud jedny do třídveřáku bral. Pokud chceš kontakt napiš do SZ. [upravil dne 6/10/10 od Andreww]
  2. A ono fakt:aut Tak to máš ještě skoro měsíc času:D:D:D Jinak samozřejmě gratulace:papa
    • 46
  3. Těch prahů jsem si nějak nevšiml. Asi máš pravdu. A jelikož jsem dlouho nic nenafotil, tak aspoň takto:D
  4. Asi bych spíš přemýšlel, jak ho sundat těma pootevřenýma dveřma:D:D:D
    • 27
  5. Barva, kola a sedačky:super Co ta modrá barva kolem dveří? To není tvoje? :D:D
  6. Andreww

    Pokličky na Borbet A

    Je to zkopírované z Woodyho vlákna... http://www.tunershop.de/Felgen_Zubehoer/Nabendeckel/
  7. Andreww

    lišta kolem vyfuku

    Jo hochu, valašsko by tě naučilo:D:D:D
    • 21
  8. Andreww

    lišta kolem vyfuku

    Říká se na Vsetín, ale správně je to do Vsetína:D
    • 21
  9. Andreww

    lišta kolem vyfuku

    A to já bych zase mohl:D Mám to přece jen po cestě
    • 21
  10. Andreww

    lišta kolem vyfuku

    Pokud můžu poradit, tak já bych tam být tebou nic nedával:myslim Nebude to hezké
    • 21
  11. Andreww

    Tachometer - vypadávanie

    Předpokládám, že mám obdobný problém. Jen s tím, že mě to spadne na \"nulu\" a po nějaké době skočí zase do normálu. Neskáče mi po \"dvacítku\" a zpět. Takže nejdřív rozebrat a vyčistit jo? Díky
    • 22
  12. Andreww

    Vyčištění škrtící klapky

    Díky. A čistil jsi i krokáč? Známý říkal, že to není problém, ale radši se ptám.
    • 6
  13. Zdravím. Zkoušel jsem hledat, ale nic jsem nenašel. Takže pokud to tu někde je, moc se omlouvám. O co jde: Měl jsem sundaný airbox a zjistil jsem, že je celkem zanešená klapka. Potřebuju vědět, čím ji vyčistit a jestli to můžu udělat sám. Někde jsem totiž slyšel, že se pak musí nastavovat přes diagnostiku. Jedná se o 306 1.8 16V. Díky
    • 6
  14. Andreww

    jaká kola na 306

    Cyclony mají ET 19
    • 74
  15. Je to Mazda MX-3
  16. Andreww

    Historie mobilní komunikace :-)

    Pán asi málo zažil:D:D:D
  17. Andreww

    Historie mobilní komunikace :-)

    :super:super
  18. Andreww

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Krásná práce:super
  19. Aspoň někdo je tady inteligentní...mluvím o světelném senzoru. On tam není pro srandu. Věř tomu, že ten co ho vymýšlel věděl co dělá
    • 12
  20. Andreww

    Historie mobilní komunikace :-)

    kujon106> Takže balíček odeslán.Krom mobilů je tam jedna Nokiácká a jedna Sony Ericsson nabíječka, k Siemensu jsou tam návody, datový kabel a sluchátka (nebíječka není ). Navíc jsem v šuplíku vyhrabal nevybalený kryt na Siemens A50, tak jsem ho tam taky hodil:papa
  21. Andreww

    Autofolie bez typového listu

    Myslím, že přední okna můžou mít folie jen za předpokladu, že nejsou z výroby tónované. A myslím, že musí mít 65% propustnosti. Já jsem dostal za folie na předních oknech 500,- Kč. Měli propustnost jen 20% a hned potom letěly.
    • 31
  22. To bylo napínavé jak malé trenky:D:D:D
  23. Andreww

    Historie mobilní komunikace :-)

    Hodím to z firmy PPLkou, tak uvidím, jestli po mě budou vůbec něco chtít:aut Hoď mi do SZ adresu a mobil. Já už to nějak pořeším.
  24. Andreww

    Historie mobilní komunikace :-)

    ...
  25. Andreww

    Historie mobilní komunikace :-)

    Co by jsi řekl na tyhle moje \"krasavce\"? Mám tu Nokii 3310, Sony Ericssony T100 a Z600 (je stříknutý na červeno) a nakonec \"nadupanou mašinu\" BenQ Siemens EF81. Mobily jsou celkem funkční, ale baterie budou asi nic moc. V rámci podpory koníčka bych Ti je poslal na mě
×
×
  • Vytvořit...