Zdravím. Zkoušel jsem hledat, ale nic jsem nenašel. Takže pokud to tu někde je, moc se omlouvám.
O co jde: Měl jsem sundaný airbox a zjistil jsem, že je celkem zanešená klapka. Potřebuju vědět, čím ji vyčistit a jestli to můžu udělat sám. Někde jsem totiž slyšel, že se pak musí nastavovat přes diagnostiku. Jedná se o 306 1.8 16V. Díky