Přejít na obsah

Marenaf

Uživatel
 • Počet příspěvků

  42
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Marenaf

 • ID člena 61205
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 22.8.1981

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 206
 • Rok výroby
  2005

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Březnice
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Marenaf

  Chybová hláška p0350

  Chlapi,ještě se zeptám,čím by mohlo být,že motor občas přestane táhnout.jako bych ani neměl nohu na plynu.podradim a motor se chytne.dela to hlavně na 4-5 rychlosti. Žádná kontrolka nesvítí.
 2. Marenaf

  Chybová hláška p0350

  Tak asi cívka.dal jsem tam znova tu starou a po několika nastartovanich všechno zmizelo.blbe se zeptám,ale může cívka vytect?byly zoxidovane kontakty a něco tam vyteklo.myslel jsem že svicky.ale ty fungujou.
 3. Marenaf

  Chybová hláška p0350

  Je to 206 1.4i. Motor běží a zda se že úplně v pohodě jen trochu skube
 4. Marenaf

  Chybová hláška p0350

  Zdravím,mám problém,že mi muj patou zobrazil hlášku p0350.zkoušel jsem nové svicky a vyměnit civku, ale nic nepomáhá.nevim na co bych se měl ještě zaměřit.nemate nekdo nějaký nápad?
 5. Marenaf

  E85

  Já vím pesatore,každý strůjcem svého štěstí nicméně se mi to asi podařilo rozchodit.ale uvidím ráno,teď z práce mi to ani jednou nezdechlo a jelo to hezky.
 6. Marenaf

  E85

  Jinak zjištěno,kabelem to není.dal jsem to na jinej.kdyz odpojim obd port,skube dal.vyndam jednotku a je po skubani.vstriky jsou zapojeny dobře si myslím.kazdej vstrik jsem dal samostatně aby se mi to nespletlo.tak netuším.spotrebu to má jako kráva asi tím jak to předává palivo.
 7. Marenaf

  E85

  Jo chápu tě.jen jsem to chtěl zkusit.prijde mi to hezky tankovat za 23kc.jsou na tohle dva tábory a nikdo vlastně pořádně nedokáže říct co to s autem úděla.a teo,zelená tam bliká pod modrým světlem.ten stabilizator si koupím.to už mě nevytrhne.
 8. Marenaf

  E85

  Modrá svítí a pak jsou tam tri ledky který blikaji.myslim červená žlutá a zelená.jine tam nevidim
 9. Marenaf

  E85

  Zapojil jsem to tak jakože mám privodni kabel který jsem spojil a udělal odbočku pomocí odporu a na ten napojil ten kabel od jednotky
 10. Marenaf

  E85

  Takže jestli tomu rozumím dobře,můžu ho zkusit dát na druhou stranu a co to bude dělat?nebo kecám nesmysly?tomuhle vubec nerozumim
 11. Marenaf

  E85

  No cuká to s tou jednotkou a je jedno jestli tam je benzin nebo mix.proto mám podezření,že jsem vzal těch dvanáct voltů z kabelu že kterého jsem neměl.proto to možná chcipe a nechce jet.nevim jaky to má vliv když je to na zapalování.mozna zkusit kuchnout ještě jeden kabel.ale moc se mi do toho nechce
 12. Marenaf

  E85

  No úplně jsem ji vyndal.a nastartuju když ji odpojil jen z dob portu?
 13. Marenaf

  E85

  Je možný,že jsem vybral špatných 12v.mam pocit ze jsem to vzal ze zapalování
 14. Marenaf

  E85

  Teo, je normální že když vyndám tu jednotku jede to normálně a když ji tam vrátím auto poskakuje a nechce jet a dokonce to i chcipe?
 15. Marenaf

  E85

  Tak na cistej ethanol jede auto hezky,ale spotřeba vyletěla k 10 litrům což z původních 5,6litru je fakt hodně.ustali se to za čas?jinak motor jede hezky akorát na volnobeh se cuká.dotankoval jsem benzin a v pohodě.tak vubec nevim.jake mas zkusenosti s tou spotřebou ty?
×