Dvoukřídlé dveře musí zůstat - jsou u všech bytů v domě stejné a popravdě já bych byl první, kdo by řval, kdyby je chtěl vymlátit některý soused.
Pán z NEXTu nabízel, že by uměli vyrobit i novou repliku dveří stávajících - protože ale naše dveře nejsou poškozené, tak \"vyhodit\" 150 - 200 tKč mi přijde fakt zcestné).
Budu ještě pátrat po netu, kdo by uměl dveře levněji (a přitom dobře) - věřím ale, že se tu najde pár lidiček, kteří mají ať už pozitivní či negativní zkušenost s některým výrobcem a tak napoví - tudy jdi, mám to a funguje či tudy ne, to je slepá cesta