Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Ani se nedivím, že Péťa hlášenou návštěvu zrušil Pro případné rejpaly - ta díra mezi mnou a fáčkem malá jen vypadá, v noci se do ní vešel Passat [upravil dne 9/1/2010 Medvěd]
  2. Tak u nás to vypadá takhle [upravil dne 9/1/2010 Medvěd]
  3. A co se Ti na 2,7 HDI nelíbí? Já naopak na fóru četl spíš o problémech 2,2 HDI (typicky zarostlé vstřikovače), o 2,7 tu zatím nikdo moc nepsal (možná i proto, že tu není moc rozšířená). Kdybych si měl vybrat mezi 2,7ou a 2,2kou, tak bych tíhl spíš k vyššímu objemu.
  4. Děkuji Péťo - ale tu LG 42LH5000 beru jako konečné řešení
  5. Medvěd

    Vie tuná voľakto po slovensky?

    Zkus to poslat Helče, když si dá pozor a nebude tam vkládat maďarské výrazy, tak by to měla zvládnout
  6. Tak jsme se dohodli, teď ještě aby to posvětila paní domácí a abych měl opravdu pokrytí signálem
  7. Rozdíl mezi oběma TV je necelé 2000,- Kč - pokud je fakt MPEG4 potřeba, pak asi není o čem http://www.gsmtelefony.cz/index.php?cat=0&idx=127536 (17990) http://www.gsmtelefony.cz/index.php?cat=0&idx=133628 (19890)
  8. A to je čo??? Předpokládám využití TV ve vztahu s malou anténkou za oknem přijímající základní TV programy (ČT xxx, NOVA, PRIMA, BARRANDOV, .....) - tu Tvou zkratku vůbec neznám
  9. Medvěd

    I takové mám přátele

    Permice = permanentka = předplacenka (zde do bazénu) Lze i permice do fitka, do divadla (třeba 10 lístků v sezoně), do kina, na lyžařský vlek.... [upravil dne 6/1/2010 Medvěd]
  10. Medvěd

    I takové mám přátele

    To je stejné jako vést si knihu investic do auta - mnozí masochisti zde se tím i chlubí, já ale zastávám názor, že co oko nevidí, duši ve finále tolik nebolí
  11. Otane - vzhledem k mému vztahu k technickým novotám čekat nemá smysl. jinak po dnešní návštěvě jednoho pána (viz. ) jsme se s Helčou rozhodli pro koupi jedné TV a to LG 42LG5000 (druhou zatím budou nahrazovat ty dvě mršky před rozpadem). Zítra zjistím firmu, které mi změří signál a příští týden objednáváme.
  12. Medvěd

    I takové mám přátele

    A tady je jádro pudla - on opravdu nemá tak mohutnou hřívu jako Ty a proto může být v bazénu podstatně, podstatně dýl.
  13. Eltone - děkuju, ale já potřebuju úpravu stávajících dveří a na rovinu plastové dveře do baráku 100 let starého fakt nepasujou. Ale přesto dík
  14. Lubk0 - druhé patro ze čtyř. Ve čtvrtém bydlí známý hudební kritik a než se začal dům zamykat, vykradli ho v jednom roce 3x (samozřejmě šli po CD a aparatuře, nic z toho se mu nikdy nevrátilo - a že to byly údajně skvosty). Jinak jsem se blbě vyjádřil - pod tím laminem je právě výztuha realizována plátem ocelového plechu a až pak jsou ty tyče nahoru, dolů + do stran a nakonec jen překrytí laminem. [upravil dne 6/1/2010 Medvěd]
  15. Medvěd

    I takové mám přátele

    Aka - podle mě obé Jinak tento kamarád každoročně běhá maraton, soutěží o železného muže apod. Jsme jiní a přesto si - když se potkáme (už nechodí s kámoškou, tak se naše kontakty oslabily) - máme co říct.
  16. Pe.Tr - byt už dávno pojištěný je, teď se bude vzhledem k rekonstrukci pouze měnit suma pojistky (a protože je možné na dveře mít až těch 30% slevu, docela mě to zajímá).
  17. Dvoukřídlé dveře musí zůstat - jsou u všech bytů v domě stejné a popravdě já bych byl první, kdo by řval, kdyby je chtěl vymlátit některý soused. Pán z NEXTu nabízel, že by uměli vyrobit i novou repliku dveří stávajících - protože ale naše dveře nejsou poškozené, tak \"vyhodit\" 150 - 200 tKč mi přijde fakt zcestné). Budu ještě pátrat po netu, kdo by uměl dveře levněji (a přitom dobře) - věřím ale, že se tu najde pár lidiček, kteří mají ať už pozitivní či negativní zkušenost s některým výrobcem a tak napoví - tudy jdi, mám to a funguje či tudy ne, to je slepá cesta
  18. Plaz = elektronická cigareta (bez ní jsem ho neviděl snad nikdy). Jarajardo - když kámoš bude CHTÍT, tak přestane i bez pomůcek (táta hulil jak fabrika a když mu zjistili rakovinu, tak najednou kouřit nepotřeboval. Bohužel po rove přišla leukémie a byl konec i tak, ale ten rok opravdu skokově přestal a ze 100 - 120 denně byla 0) [upravil dne 6/1/2010 Medvěd]
  19. Zeptej se Plazíka - v jeho packách jsem to elektronické čudo jistojistě viděl. [upravil dne 6/1/2010 Medvěd]
  20. Medvěd

    novy clen rodiny skoda 120

    Já jsem se Š 105 L (r. v. 1977) začínal v r. 1992 distribuci knih - auto jezdilo cca 500 km denně a při odjezdu ze skladu tam bylo cca 400 kg knih (kufr plný, zadní sedačky nebyly a knihy jsem měl poctivě až do výše opěradel). Jediný problém byla praskající hlava (před prodejem zjištěno, že je zkroucený blok) a brzdná dráha ze 120 na 0 (byl jsem mladý a neklidný). Jinak auto tuhle rachotu vydrželo cca rok než jsem si pořídil TAZ 1500 a ještě se mi ho povedlo celkem rozumně prodat
  21. Bydlíme v Praze a tak chca - nechca musíme občas i přemýšlet o zabezpečení našeho bytu. Dnes mě Helča překvapila a oznámila mi, že nás odpoledne navštíví pán z NEXTu a spočítá nám kalkulaci na bezpečnostní úpravu našich dvoukřídlých dveří jejich certifikovaným systémem. V kostce se jedná o to, že naše dveře budou zevnitř překryty laminodeskami, pod kterými bude ocelové vyztužení a pákový mechanismus ovládající tyčky zajíždějící 4 cm do podlahy (4ks) a 4 cm do ocelové traverzy nad dveřmi (4ks). Dále budou dveře osazeny bezpečnostními zámky a desky zevnitř budou olepeny rámečky imitujícími současné tvary prolisů na všech dveřích v bytě. Tyto dveře nám pán spočítal na cca 55 000,- Kč, z čehož se mi - velice slušně řečeno - zpotil konečník. Můj dotaz zní a) jaké používáte Vy sami bezpečnostní dveře b) preferovali byste jiné zabezpečení bytu (elektronický alarm apod.) c) nechali byste původní dvoukřídlé dveře Dům, ve kterém bydlím, je (měl by být) trvale uzamčený, ale nedá se to tvrdit se 100% jistotou (vždycky může některý soused někomu bzučákem dveře otevřít či díky nějaké nečistotě se dveře nemusí zaklapnout) a pak už vykradení bytu v podstatě nic nebrání - na dveře NEXT pojišťovna nabízí až 30% z ceny pojistky dolů.
  22. Tohle o sobě zveřejnil na jedné síti můj dávný kamarád posledních 20 let si dělám podrobný poznámky o svým sportování. Tak vidím, že za tu dobu to bylo 2400km naplavaných, něco přes 63t na kole (velká část na horským) a kdybych si stihl ještě tak 4x zaběhat, měl bych 25t naběhaných. Většinou jen tak, pro radost. I když spousta lidí by tyhle aktivity za radost nepovažovala... No řekněte - může takový člověk být vůbec normální? [upravil dne 6/1/2010 Medvěd]
  23. Medvěd

    Díl z Ta naše povaha česká

    UOB 92-28 :potlesk :potlesk :potlesk :potlesk :potlesk :potlesk :potlesk :potlesk :potlesk :potlesk :potlesk [upravil dne 6/1/2010 Medvěd]
  24. Medvěd

    Díl z Ta naše povaha česká

    Krom vzhledové ještě určitě i finanční
  25. Medvěd

    Díl z Ta naše povaha česká

    BV 406 - nevím jestli to nebude poprvé, ale souhlasím s Tebou Pastorek by řekl: A pod to ma podpíš!
×
×
  • Vytvořit...