Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Medvěd

    pokuty budeme platit kartou

    Ani nevím. Ale nemyslel jsem situaci, že si zapomenu doma doklady. To se stát může a ten policajt (pokud nebude líný) si to může snadno na ulici ověřit. Psal jsem o případu, že dotyčný vůbec řidičák nevlastní. Jde o to, že řízení bez ŘP je nyní podle zákonů v ČR pouhým přestupkem - takže žádný brutální postih krom pokuty ve výši pár tisícovek takovému \"....\" nehrozí (a je úplně jedno, zda ŘP nikdy neměl či zda se vybodoval)
  2. No řacha je to pořádná, s cenou opravy kolem 200 tKč bych asi počítal jako s tou nižší variantou.
  3. Že by tedy Náchod nebyl od Skalice směrem na Polsko? Ne, nechci se hádat, jen si myslím, že zeměpis ještě stále ovládám......
  4. Stejně jako většina Náchoďáků volám: Už aby ... (Skalice už ho konečně má, tak posun směrem k Polsku je jen a jen žádoucí).
  5. Medvěd

    pokuty budeme platit kartou

    V Rakousku už dávno zpět po spáchání přestupku zahraničním řidičem postupovali tak, že řidiči zabavili věc vyšší hodnoty než pokuta a tu vrátili až po zaplacení sankce - a i řidiči ž ČR si pak dávali majzla, aby zákony neporušovali.
  6. Medvěd

    LCD nebo Plazma

    Tak týden po pořízení LCD TV si na obraz absolutně nestěžuju - srovnat s původní TV MASCOM 55 cm to vážně nejde a tak jsem spokojenej
  7. Medvěd

    pokuty budeme platit kartou

    Péťo - ad jízda bez ŘP - není to v české kotlině od 1. 1. poněkud jinak???
  8. Medvěd

    jinak tachometr - jinak radar

    MPci asi jak kde a jak který - v Praze údajně \"nechávají žít\" do 55 km/h, ale předpokládám, že jinde to může být jinak.
  9. Medvěd

    Vyhledávání v peugeot Clubu

    Chat na klubu už ale přece je .... http://www.peugeot-club.com/index.php?co=blabla/login
  10. Medvěd

    Jak pracuji \"Moderatori?\"

    Můj názor je takový, že vedení zvolené v řádných volbách MUSÍ mít i nějaké rozhodovací pravomoci spojené samozřejmě s plnou zodpovědností za svá rozhodnutí a ZROVNA KVŮLI NOVÉMU DEFINOVÁNÍ PODMÍNEK PRO INZERENTY bych řádnou schůzi asi nesvolával (kór v kontextu momentálního všeobecného zájmu členů o chod klubu).
  11. Medvěd

    Jak pracuji \"Moderatori?\"

    Fr3sh - a kolik času bys asi promazáním tak rozsáhlého fóra strávil??? Všichni moderátoři svou činnost dělají bokem (tzn. že mají svou práci, své rodiny, své koníčky, ...) a na promazání těch tisícovek příspěvků by potřebovali všichni několikatýdenní dovolenou a jen mazat a mazat - a stejně by se řvalo, že \"šperk na krk\" byl přece nosné téma, zatímco nákup v Kauflandu nikdo nečetl ...
  12. Jako autor myšlenky konkurzů na pořádání srazu bych se asi měl k tomu, co se stalo, vyjádřit a pokusit se pro některé tak problematickou myšlenku obhájit. Konkurz na pořádání srazu by měl vyřešit několik velice podstatných věcí: a) neustále pozvedat úroveň srazů a přinášet na srazy nové nápady (jedině konkurence umí donutit lidi k vymýšlení inovací) b) umožnit konání srazů na různých místech po celé republice (přece pražák nebo brňák nebude vymýšlet sraz na Rusavě - i když i o tom jsem kdysi uvažoval). Jedině tím, že vznikne mezi pořadateli srazů konkurence, se můžeme takových výsledků dočkat - jinak opravdu hrozí to, že pořadatel srazu se uzavře v jednom modelu, který jemu vyhovuje, a nebude mít potřebu nic nového vymýšlet (proč by něco vymýšlel, když pořádání srazu a termín bude mít předem jistý) - což ve finále může skončit až tím, že na srazy nikdo jezdit nebude (viz. Chomutov 2009). Stesky kluků z Plzně, kteří loni touhle dobou kandidovali proti Pe.Trovi a neuspěli, jsou sice pochopitelné, ale - HLASOVÁNÍ DOPADLO TAK, JAK DOPADLO A ZE DVOU TEAMŮ VŽDYCKY JEDEN BUDE TEN DRUHEJ. Já bych si dokonce přál, aby byl výběr třeba z pěti teamů - členskou základnu máme přece silnou dost (jen je potřeba chtít jít do toho rizika s vědomím, že mohu být i poražen). Chápu i to, že před podáním kandidátky pořadatel musí zahájit nějaká jednání s provozovatelem campu a zamyslet se nad programem - to stojí nějaký čas, ale není to přece nic neřešitelného. Po té, kdy je pořadatel jasný (tedy zvítězí v hlasování), tj. cca 2 měsíce před srazem, je podle mě dostatek času na to připravit orienťák a doladit program - ceny v campu jsou předjednané ještě před podáním kandidátky, tak už jde jen o to, včas provozovateli upřesnit počet lidí - což stejně jde až podle plateb na účet. Opravdu mi přijde velice zvláštní, že by zásadním důvodem proč se nenašel žádný organizátor srazu, byly právě kandidátky a tedy soutěž - to máte fakt takový strach z možné prohry? Já jsem na podzimní Chomutov kandidoval s Plazem jako jediný team - následně byl opravdu problém s podstatně nižším počtem účastníků, než jsme očekávali a i slibovali - že jsme cca měsíc před srazem byli rozhodnuti sraz zrušit je veřejným tajemstvím. Neúčast členů jsem si sám za sebe zdůvodnil tak, že srazů pořádaných Medvědem (s de facto stále velice podobným programem) máte už dost a je tedy potřeba vyklidit pole - daleko raději bych ale takové rozhodnutí udělal po té, kdy by někdo kandidoval proti mě a dokázal na sraz přinést něco nového, čím by si hlasy získal (pak bych třeba i já dostal chuť zariskovat a něčím sraz ozvláštnit). Dle informací Pe.Tra se ani na zimní klouzání (tentokrát specielně pro některé \"brblaly\" umístěné na sever Moravy) nehlásí tolik lidí, kolik kluci očekávali (bohužel pro mně to asi bude první klouzání, kde z vážných důvodů nebudu moc být) - pokud to se srazy bude pokračovat v podobném duchu i nadále, docela reálně hrozí, že se nad srazy \"zavře voda\" a budeme spolu jenom tlachat na fóru - je otázka, jestli je o takový začátek konce opravdu většinový zájem.
  13. Medvěd

    jinak tachometr - jinak radar

    Tachometr NESMÍ ukazovat nižší než skutečnou rychlost, nahoru je myslím povolena tolerance 10% v podstatě je to tak - pojedeš-li tachometrových 50, musí to být ve skutečnosti o něco nižší rychlost (maximálně stejná, nikdy ale nesmí tacho ukazovat 50 a skutečná 52)
  14. Svijanskou 13 mám taky rád (jen se jí nesmí vypít moc, pak trošku bolí škeblička).
  15. Šaldo - když jsi nikdy na žádném srazu nebyl, opravdu je těžké chtít po Tobě, abyses rovnou vrhl do pořádání velkého srazu (ale zase napsat jako Peugeot09 \"Že je nas*aný, že žádnej sraz nebude\" - to je přece docela silný kafe, nemyslíš?). Co se týče pomoci, třeba se najde v budoucnu někdo z Brna či okolí, kdo bude mít chuť sraz pořádat a komu budeš moci svou pomoc nabídnout - zatím to ale se srazy vypadá opravdu všelijak.
  16. Jako autor myšlenky konkurzů na pořádání srazu bych se asi měl k tomu, co se stalo, vyjádřit a pokusit se pro některé tak problematickou myšlenku obhájit. Konkurz na pořádání srazu by měl vyřešit několik velice podstatných věcí: a) neustále pozvedat úroveň srazů a přinášet na srazy nové nápady (jedině konkurence umí donutit lidi k vymýšlení inovací) b) umožnit konání srazů na různých místech po celé republice (přece pražák nebo brňák nebude vymýšlet sraz na Rusavě - i když i o tom jsem kdysi uvažoval). Jedině tím, že vznikne mezi pořadateli srazů konkurence, se můžeme takových výsledků dočkat - jinak opravdu hrozí to, že pořadatel srazu se uzavře v jednom modelu, který jemu vyhovuje, a nebude mít potřebu nic nového vymýšlet (proč by něco vymýšlel, když pořádání srazu a termín bude mít předem jistý) - což ve finále může skončit až tím, že na srazy nikdo jezdit nebude (viz. Chomutov 2009). Stesky kluků z Plzně, kteří loni touhle dobou kandidovali proti Pe.Trovi a neuspěli, jsou sice pochopitelné, ale - HLASOVÁNÍ DOPADLO TAK, JAK DOPADLO A ZE DVOU TEAMŮ VŽDYCKY JEDEN BUDE TEN DRUHEJ. Já bych si dokonce přál, aby byl výběr třeba z pěti teamů - členskou základnu máme přece silnou dost (jen je potřeba chtít jít do toho rizika s vědomím, že mohu být i poražen). Chápu i to, že před podáním kandidátky pořadatel musí zahájit nějaká jednání s provozovatelem campu a zamyslet se nad programem - to stojí nějaký čas, ale není to přece nic neřešitelného. Po té, kdy je pořadatel jasný (tedy zvítězí v hlasování), tj. cca 2 měsíce před srazem, je podle mě dostatek času na to připravit orienťák a doladit program - ceny v campu jsou předjednané ještě před podáním kandidátky, tak už jde jen o to, včas provozovateli upřesnit počet lidí - což stejně jde až podle plateb na účet. Opravdu mi přijde velice zvláštní, že by zásadním důvodem proč se nenašel žádný organizátor srazu, byly právě kandidátky a tedy soutěž - to máte fakt takový strach z možné prohry? Já jsem na podzimní Chomutov kandidoval s Plazem jako jediný team - následně byl opravdu problém s podstatně nižším počtem účastníků, než jsme očekávali a i slibovali - že jsme cca měsíc před srazem byli rozhodnuti sraz zrušit je veřejným tajemstvím. Neúčast členů jsem si sám za sebe zdůvodnil tak, že srazů pořádaných Medvědem (s de facto stále velice podobným programem) máte už dost a je tedy potřeba vyklidit pole - daleko raději bych ale takové rozhodnutí udělal po té, kdy by někdo kandidoval proti mě a dokázal na sraz přinést něco nového, čím by si hlasy získal (pak bych třeba i já dostal chuť zariskovat a něčím sraz ozvláštnit). Dle informací Pe.Tra se ani na zimní klouzání (tentokrát specielně pro některé \"brblaly\" umístěné na sever Moravy) nehlásí tolik lidí, kolik kluci očekávali (bohužel pro mně to asi bude první klouzání, kde z vážných důvodů nebudu moc být) - pokud to se srazy bude pokračovat v podobném duchu i nadále, docela reálně hrozí, že se nad srazy \"zavře voda\" a budeme spolu jenom tlachat na fóru - je otázka, jestli je o takový začátek konce opravdu většinový zájem. [upravil dne 5/2/2010 Medvěd]
  17. Medvěd

    Goldův Peugeot 406 Break

    Kdybys fórum pročítal pořádně, věděl bys, že cca 1 000 m od polikliniky ve Vysočanech je partner klubu a tak bys třeba auto nemusel táhnout až do Průhonic. ....
  18. Tak sraz \"Na radnici\" proběhl dle mého zcela v pohodě. Rád jsem se s Vámi všemi viděl a proto jsem zajistil repete a to na čtvrtek 4. 3. 2010 (běda některým, jestli domů půjdu zase téměř po čtyřech).
  19. Dorazím o něco později, ale 100% dorazím rezervace je na moje jméno (SVOBODA), buďto v salonku nebo na podiu
  20. Medvěd

    Horní Počernice

    Scratchi _ proto mi tam nesedí 605ka
  21. Medvěd

    US značky na autě - prosím o radu

    Mám pocit, že takové značky jsou za příplatek a v menších okresech asi ani nebudou skladem (tzn. nejdřív objednat, zaplatit a pak ještě nějakou dobu čekat). Taky nevěřím tomu, že by sis mohl vybírat jakou číselnou kombinaci chceš na autě mít - to, co lze za pomoci obálek docílit u běžných RZ bude v tomto případě mnohem těžší. Pak ještě nevím, zda není nějak stanoveno kde má jaká RZ být - v Praze bývalo kdysi spousta aut se čtvercovým formátem (celá řada SPZ AED - XX-XX), ale čtverec jsem viděl vždycky jen vzadu (stejně tak autobusy či náklaďáky měly žluté SPZky vepředu klasické, vzadu jiný formát - RZ už mají UNI i oni). [upravil dne 4/2/2010 Medvěd]
  22. Myslím si, že hlavní důvod, proč bys chtěl mít klubový banner na svém webu spočívá v tom, že bys očekával stejnou reciprocitu od klubu (tzn. opět se vyvézt na vlně a zneužít toho, na čem tu spousta lidí pracuje mnoho let). Jinak beze zbytku souhlasím s Pe.Trem - jsi velice kontroverzní človíček a spousta Tvých příspěvků je cíleně psána tak, abys lidi kolem sebe nas*al - sklízenému ovoci se pak ale fakt nemůžeš divit.
  23. Orienťák bych snad vymyslet mohl - když se zajistí lokalita pro mně aspoň trochu rozumně dosažitelná ....
  24. Pokud by se sraz měl dostat do červených čísel, na vrácení peněz taky NETRVÁM (sice jsem svou možnou neúčast inzeroval od počátku a na vyhazování doma taky není, ale - protože jsem už několikrát v kůži organizátora oblečen byl - plně si uvědomuju rizika, která organizátor má na svých bedrech naložena a aby za svou ochotu něco dělat pro druhé ještě trpěl odčerpáním peněžitého obsahu svého osobního konta, to mi přijde fakt drsné).
  25. Medvěd

    Horní Počernice

    Kdybys napsal 305, 405, 505 a 604 - hned bych byl \"doma\" (ta 605ka mi ve výčtu prostě nesedí). [upravil dne 4/2/2010 Medvěd]
×
×
  • Vytvořit...