Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Medvěd

    Co sa nam dnes stalo.

    Gratulace gratula
  2. Momentálně servis vidí problém v některém vstřikovači, zítra je tedy demontuje a odveze na stolici vyzkoušet - pak uvidíme co dál. Oddieho šetrná varianta přeskočeného řemene se tedy bohužel nepotvrdila - korunky, . [upravil dne 19/8/2010 Medvěd]
  3. Dík za radu. Už jsem to odvezl k Valdovi, předal jim klíčky a teď jen čekám až budou mít čas a vyjádří se co a jak
  4. Medvěd

    MARGARÍNY JSOU ZDRAVOTNÍ RIZIKO ???

    Já s Tebou i souhlasím, ale zkus tuto větu říct některému z dnes tolik opěvovaných \"výživových specialistů\".
  5. Na telepatii moc nevěřím, ale díky za tip na kom se můžu \"hojit\" - zřejmě to využiju
  6. Medvěd

    MARGARÍNY JSOU ZDRAVOTNÍ RIZIKO ???

    Nestálo máslo za totáče 10,- Kčs?
  7. Medvěd

    Pe.Tr opět v peugeotí káře

    Dobrá - omlouvám se, snad jsem toho tolik neřekl. Pokud je tedy pravdou, že je to auto Pe.Trovo, pak ale nevěřím tomu, že nepřijdou žádné úpravy [upravil dne 19/8/2010 Medvěd]
  8. Medvěd

    Pe.Tr opět v peugeotí káře

    Vzhledem k rozměrům vozu (a předsedy) a automatu ve voze se důvodně domnívám, že se jedná o auto pro manželku a předseda dále bude sedlat 807u s citroňáckými identifikátory. [upravil dne 19/8/2010 Medvěd]
  9. Medvěd

    MARGARÍNY JSOU ZDRAVOTNÍ RIZIKO ???

    Rizika takového typu neřeším, to bych se musel zbláznit nebo chcípnout hladem.
  10. Dálniční známku pro Slovensko Ti prodají i pobočky ÚAMK, týdenní za 150,- Kč http://www.uamk.cz/cs/index.php?Itemid=137&view=article&id=87&option=com_content http://www.dalnicni-znamky.com/dalnicni-znamka-slovensko.html Na Slovenských pumpách povětšinou nelze platit jinak než v €, nechceš-li měnit hotovost, použij kartu, kde se koruny přepočítávají na € ve středním kurzu Cenu benzínu najdeš třeba zde http://natankuj.sme.sk/?go=vyhladavanie [upravil dne 19/8/2010 Medvěd]
  11. Šedá
  12. Ač jsem se na sraz opravdu těšil, vypadá to s naší účastí bledě - viz. i kdybychom auto dali dokupy, asi to nezvládneme finančně
  13. Medvěd

    Šnek mi chcípl v autě

    Děkuji všem za rady, řešení už není tak akutní - viz.
  14. Dneska se mně 406ka rozhodla pořádně rozzlobit a musím přiznat, že se jí povedlo vytočit mně téměř do ruda. Vracel jsem se ze Slaného do Prahy a najednou na vršku táhlého kopce auto začalo zjevně zpomalovat a následně jsem pohledem do zrcátka zjistil, že hulíme jako Ikarus. Protože ale nesvítila žádná kontrolka (ani olej, ani diag) a v autě jsem měl i Helču s prckem, rozhodl jsem se auto co nejvíce přiblížit k domovu. Stav byl setrvalý, jen při čekání na volnoběh bylo znát, že motor nejde pravidelně (tipuju na 3 válce). Dojel jsem až na Letnou, kde jsem vysypal rodinku a ještě teď večer jsem auto odvezl před servis. Zítra předám klíčky a už teď se klepu, co je vlastně v řiti a kolik tahle legranda bude stát.
  15. Mám dotaz na venkovské kolegy. Zřejmě na dovolené na Slovači se mi do bordelu v kufru mezi prckovy hračky dostal šnek a během 17 dnů, než jsem ho poněkud vysušeného našel, nám poměrně podstatně zamořil auto. Jak se dá specifického zápachu po chcíplotině zbavit? [upravil dne 18/8/2010 Medvěd]
  16. Pamatuju si, že v mém dětství jsme ve škole měli ve 3tí třídě učebnici Stůj, pozor, volno (chodec - http://www.antikvariatik.cz/stuj-pozor-volno-chodec-8028) a ve 4té Stůj, pozor, volno (cyklista). K tomu byl ještě ráno 20ti minutový rozhlasový pořad moderovaný Hurvínkem, který se týkal právě Bezpečnosti dětí na ulicích - škoda, že dnes už společnost takový zájem o bezpečnost dětí nemá (i když je mi jasné, že základní odpovědnost leží na rodičích tak ani 100x opakovaná pravda ještě nikoho nezabila, zatímco dětí zraněných po střetu s autem je dle mého celkem hodně ). [upravil dne 17/8/2010 Medvěd]
  17. Medvěd

    Passat R36 v Praze?

    Seznam je Ti k prdu, cajti si značky můžou měnit jako ponožky (a stejně si ho v kalupu nemáš šanci ani všimnout, natož vyhodnotit jestli ten pašík nalepenej na Tvým kufru je v seznamu).
  18. Medvěd

    Passat R36 v Praze?

    Cajti by si Tě vychutnali hned (teda pokud jsi jel tak, jak předpokládám).
  19. Medvěd

    Spotřeba HDI

    Na Slovensku jsem se snažil jezdit podle předpisů (jako milius) a dostal jsem se přibližně na spotřebu 6,775 l (při stavu ujetých km jsem tankoval \"do plna\" a dotankoval jsem 67,75 l). Vím, že takový údaj není úplně přesný, ale leccos naznačí (palubní PC nemám).
  20. Čtu tam, že se jedná o návrh nějakého připomínkového řízení, doufám, že to žádnej chorej mozek nepustí dál
  21. Kocourkov hadr - zajímal by mě původ této informace (kdysi vycházely noviny s příznačným názvem Fámyzdat, nečetl jsi to tam?). Umožnit cyklistovi průjezd jednosměrkou v protisměru může opravdu jen bezmozek Co se MPků na koních týče, viděl jsem je ulicí projíždět několikrát a VŽDY ve správném směru (od tunelu do Stromovky), následně pak pokračovali Stromovkou směr Troja, kde mají stáje. [upravil dne 16/8/2010 Medvěd]
  22. No nevím jak Ty, já tam křídlo vidím
  23. Medvěd

    Spotřeba HDI

    Kupoval jsem si nafťáka abych jezdil levněji než s benzínem. Spotřeba kolem 7,5l/100 km mi nikdy zásadně nevadila, štvalo mě pouze srovnání s některými \"lehkonohými specialisty\", vůči čemuž jsem už ale také naštěstí imunní. Auto váží téměř 1,5 t a pokud s ním chci jezdit, musím mu i dopřát nějakou tu naftu (zdůrazňuju jezdit, courat se a přemýšlet jak šlapat na plyn, abych proboha nespálil o ml nafty navíc, by mě fakt nikdy nebavilo). S tím, jak jsem si zvykl jezdit bych se s benzínem 2,0 spolehlivě dostal přes 10 l/100 km, pokud tedy s naftou jezdím pod 8l/100 km, jsem v podstatě v pohodě.
  24. Znám jednu životní poučku a ta zní: \"co Tě nezabije, to Tě posílí\" a přeju Ti, aby platila ve svém plném znění (tedy aby ses propracoval až do druhé poloviny bez citelných ztrát). Tohle auto je podle mě fakt zbraň na kolečkách, ale zase na druhou stranu už jsi měl možnost něco najezdit a tak by ses s autem mohl celkem rychle skamarádit. [upravil dne 16/8/2010 Medvěd]
  25. Doplním Eltona \"pokud není pořadatelem stanoveno jinak\" - u některých srazů se již přihodilo, že rodinný příslušník byl počítán jako řádný člen a to byl rozdíl v poplatku mezi řádem/neřádem i podstatně vyšší než nynější úsměvná pětikáble (sice nechápu proč by rodinný příslušník měl mít nějaké slevy, ale je to plně na rozhodnutí pořadatele a pokud mu yyjde celková účetní bilance v kladných číslech, nelze proti tomu cokoli namítat).
×
×
  • Vytvořit...