Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. A pořád mně nepřestane fascinovat co vše jsou schopni lidi udělat bez jakéhokoli papíru
  2. Hawkey - povšimni si bodu 2), ten je sice s bodem 1) související, ale pro mně podstatnější = co se dá odpustit puberťákovi s tím, že třeba ještě dostane rozum, to už u člověka přes 20 tolerovat neumím.
  3. Tak přesně takhle se bavili moji kamarádi z učňáku, ALE: 1) šlo o Tráboše, Warťasy, MBčka a podobný hrůzy v cenách do 1000,- Kčs 2) podstatnější - bylo jim většinou míň než 18 Kdybych viděl za nějakých 10 - 12 let podobné video a poznal tam svého syna, asi bych si jako otec položil velice zásadní otázku a snažil bych se pojmenovat situaci, kde jsem jako rodič selhal. Mlátit v tomhle věku už nepomůže [upravil dne 20/1/2013 22:05 od Medvěd]
  4. Neone - zmizení AKK 96 - 76 nebude dílem sběratele (sorry, ale ničím zajímavá není) - spíš to vidím na tu pumpu nebo zcela prozaickou ztrátu (přední). Davídek - hezké. Vindobona jak si jí pamatuju já byl speciální rychlovlak - v 70tých letech to byl pro cca 10ti letého Medvěda opravdu zážitek, když jsem s ní jel z Prahy do Tábora. http://technet.idnes.cz/pred-30-lety-skoncily-legendarni-motorove-expresy-vindobona-pqu-/tec_technika.aspx?c=A091013_090608_tec_technika_rja [upravil dne 20/1/2013 21:56 od Medvěd]
  5. V baráku na místě, kde stával Pavlíkův kočárek Scratchi - to, co tu popisuješ jako děsně nebezpečnou záležitost na kterou je třeba 3hodinové školení řeší v podstatě denně i kterýkoli cyklista (i jemu to totiž na oleji nebo mokrých lajnách klouže, oproti skůtru je ještě v nevýhodě při přejíždění tramvajových kolejí, páč mu do žlábku může zapadnout kolo A TO JE PAK DRŽKOPÁD !!! - prožil jsem na vlastní kůži). Kdy tedy budou mít řidičáky i cyklisté (ne, že by se občas nehodily)? [upravil dne 20/1/2013 21:48 od Medvěd]
  6. Medvěd

    Potkal jsem klubáka...

    Čas i místo sedí, taky zdravíme
  7. Přiznám se, že mně se možnost řízení 125 ccm skůtru líbí. Když jsem kdysi dělal u Řebíka na okraji Prahy, velice vážně jsem o skůtru uvažoval - nepořídil jsem ho právě proto, že mně zkušenější varovali před ztrátou iluzí = přesvědčili mně o tom, že 50kovej skůtr je pro 120 kg Medvěda nesmysl, kór když většina cesty je po čtyřprodovce do kopce. Takže to byl důvod, proč jsem od uvažování o skůtru upustil - kdyby dnes přišla práce na okraji Prahy, zase bych o té 125ce zauvažoval.
  8. Prů*er je, že když takovým .... něco nevyjde, většinou jde s nima i někdo, kdo byl jen \"v blbej čas na blbým místě\" a mnohdy dopadne i hůř než viník. Takovým ... nepatří auto do ruky (věřím, že sebrání řidičáku by v daném případě vůbec nic neřešilo - třeba ho ani nikdy neměl).
  9. Zlatá podkova fakt existovala? - http://www.csfd.cz/film/166109-pumpari-od-zlate-podkovy/ Jsem slyšel, že se to celý mělo odehrávat na dnes už dávno zrušené benzínce nad Zdiby, ale tam by ses asi z Humpolce na párek v rohlíku nehnal.
  10. Je to jasný - v Praze lítaj´pečená kuřata sama přímo do huby a nikde jinde se nedá žít. [upravil dne 19/1/2013 16:20 od Medvěd]
  11. Medvěd

    Technik v autopůjčovně

    Souhlas s Vvittym - když jsem si loni půjčoval auto, tak mi ho přivezli s plnou a já s plnou vracel (samo přejezd 10 km od pumpy do cíle nebo kde natankoval když auto vezl ke mně je detail, který nikdo neřešil).
  12. Medvěd

    301 dnes v Autosalonu co myslite...

    Souhlasím - nová Octa se i mně celkem líbila. Překvapilo mně když u C i P upozorňovali na to, že Rapid má lepší základní výbavu (to se celkem zásadně rozchází s informaci kterými tu operují místní škodaodpůrci).
  13. Medvěd

    Kúpa 6 - 8 miestneho Peugeotu

    Sice to neuslyšíš rád, ale šel bych do Boxera - prostorný a relativně jednoduchý auto [upravil dne 19/1/2013 14:32 od Medvěd]
  14. Medvěd

    Levná 406ka s poruchou motoru

    Tak vyvolávačka určitě přeleze 20 tKč
  15. Medvěd

    Technik v autopůjčovně

    Lubk0 - bod 1) bude součástí pracovní náplně, to vím na 90% Marko - servis aut dělá smluvní partner, technik určitě hlídá aby se nepřetáhly km a zajišťuje servis v případě neplánované poruchy na autě, asi i tu STK nebo výměnu pneu. [upravil dne 19/1/2013 08:07 od Medvěd]
  16. http://aukro.cz/peugeot-406-2-0-hdi-kombi-i2943910890.html - nevím, ale za 15 000,- Kč mi to přijde celkem zajímavý kup, i kdyby šla jen na díly
  17. Medvěd

    Technik v autopůjčovně

    Vvitty - zeptal bych se, ale já spíš potřebuju přijít s tím, že aspoň tuším co takový technik dělá - prostě trochu zapůsobit. Myslím si, že takovou práci bych měl bez problémů zvládat, ale být silný v kramflecích prostě rozhodování majitele může trošku ovlivnit.
  18. Co myslíte, že by měl mít v pracovní náplni technik v autopůjčovně? Model: malá autopůjčovna do 10 vozidel, ve stavu dodávky a minibusy, nabízí mimo půjčování třeba i transfery pasažerů z letiště nebo na letiště, pronájem minibusu nebo dodávky možný i s řidičem. Moje představa: a) získání zákazníků (inzerce na e-poptávce a podobných serverech a reagování na případné dotazy, vytváření nabídek, samostatné oslovení firem) b) plánování pravidelného servisu vozů dle najetých km c) příprava vozů před půjčením, v případě zájmu doprava vozu k zákazníkovi d) kontrola vozu se zákazníkem, zápis případných poškozených míst e) po návratu podrobná prohlídka vozu se zákazníkem, kontrola ujetých km dle GPS f) v případě potřeby řízení minibusu nebo dodávky Víc mně z fleku nenapadá - co byste čekali Vy kdybyste měli vykonávat takovou práci? [upravil dne 18/1/2013 22:31 od Medvěd]
  19. HOAXů je fakt plnej net
  20. Medvěd

    zijici archivalie

    Péťo - počkej až se tu za pár let budou objevovat vlákna o \"mrtvých archiváliích\", to bude teprve důvod k blbým a nelibým pocitům.
  21. Od doby, kdy z Mikeše museli odstranit kapitolu o tom, jak ho unesli cikáni, se ničemu nedivím
  22. Chápu to správně tak, že: nemlátila - dostávala za uši mlátí a je zlá - Šalda poslouchá jak beránek ?
  23. Prej jsou i takové, kterým se to líbí jinak já se s Helčou seznámil na \"Seznamce\" a funguje to už od povodní 2002 [upravil dne 18/1/2013 21:10 od Medvěd]
  24. Zajímá mně totéž co Oddieho
  25. Medvěd

    zijici archivalie

    Komorního srazu starých past bych se možná zúčastnil (ale asi jedině v doprovodu ID 20 000, což teda archiválie opravdu néni).
×
×
  • Vytvořit...