Charlie - velice podobně přemýšleli páni podnikatelé, když jsem před půl rokem dělal v Praze kurýra.
Velké firmy jezdí za NĚCO. My, abychom je \"podbili\" musíme zákonitě jezdit za míň než jejich NĚCO. Jak toho ale docílit? No - jednoduše. Nejdeme vocasy, kterým slíbíme 60% z ceny zakázky (40% půjde do nás) a oni si budou huntovat svoje auta, platit si naftu, opravy, sociální, zdravotní ..... a až poznají, že si nevydělají, vyhodíme inzerát a oni přijdou další mamlasové. Vyfoukneme tak kšefty dražším kurýrkám, ale vzhledem k velice nestabilnímu počtu volů, kteří nám na lep sednou, si stejně brzo rozbijeme hubu = zákazníci se vrátí sice k dražšímu, ale spolehlivějšímu partnerovi.