Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Marcel - hlavně ty kecy o klídku a o tom, že to určitě někdo potáhne - to jsme tu potřebovali:blicismajlik
  2. Dodo se probudil??? Tož vítaj, ogare :papa:papa P.S. A uprav si podpis než si na něm admini zgustnou. [upravil dne 23/3/2013 20:16 od Medvěd]
  3. Medvěd

    Šurda Šurdilovič

    Nevzpomenu si, jak se to jmenovalo - vím jen, že jsem se u toho cca v 15ti docela bavil.
  4. Vzpomínáte si někdo na starý komančský seriál, kde se vyskytovala tahle postava? Ještě jsem si dnes vzpomněl na (španělský?) seriál Dálkoví řidiči - škoda, že už jsou odloženy k ledu a v TV je hned tak neuvidím.
  5. Medvěd

    Výstava angličáků

    Dnes máme za sebou repete a pro ty, kdo ještě nestihli mám potěšující zprávu - VÝSTAVA JE PRODLOUŽENA DO 21. 4. 2013
    • 8
  6. Medvěd

    pokuta za nepovolena kola

    Hawkey - ono je to ale i o financích. Když Němec chce, vytunit si káru může - ale legálními doplňky za odpovídající sumu peněz a úředník mu to je schopen po nějakých testech i schválit. Když si český tuzer chce na autě něco zaměnit, koupit může v obchodech nebo na netu tuny dílů u kterých se něco jako \"schválení do provozu\" vůbec neřeší. Prů*er ale je, že i kdyby ty finance na díly, které by mu v Němcích celkem v poho schválili, měl, tak u nás je legálně prostě nezapíše. Takže se to řeší \"českou cestou\" - cypoviny na auto pověsím jak se mi líbí a když se to někomu (PČR a spol.) nelíbí, tak pohledám \"strejčka\", kterej mi to za obálku chcechtáků vyřeší. Nesmím ale dík tomu někoho sestřelit, jinak pán bůh se mnou. Můj vztah k tuzerům je vesrze odtažitý - až bych řekl nepřátelský, ale to co píšu mám podloženo zkušeností poměrně dobrého známého. Ten v 90. letech vydělal solidní peníze a tak si koupil přestavbový kit na krásného brouka. Rok lítal po českých úřadech, pak jezdil na papíry brouka z roku 1964 když se na*ral, přes známýho auto registroval v Německu a jako indi dovoz už to najednou posadit na papíry v ČR šlo.
    • 38
  7. OKčko - překvapils mě (a mile) - přesně tohle jsem chtěl spustit, když jsem reagoval na Pe.Trovu zmínku o nechuti kandidovat
  8. Medvěd

    pokuta za nepovolena kola

    Souhlas
    • 38
  9. Medvěd

    Autoplachta na 406 Break - jakou

    Nevím, kde JimBeem parkuje - pokud na vlastním pozemku, pak asi nebude problém najít místo mimo strom a riziko pádu exkrementu. Pokud na ulici, pak si instalaci nějaké plachty nad autem tak, aby to nevypadalo jak v rozvojové Asii nebo cikánském ghettu, fakt neumím představit [upravil dne 23/3/2013 11:05 od Medvěd]
    • 19
  10. Medvěd

    Anketa pro živnostníky

    Charlie - velice podobně přemýšleli páni podnikatelé, když jsem před půl rokem dělal v Praze kurýra. Velké firmy jezdí za NĚCO. My, abychom je \"podbili\" musíme zákonitě jezdit za míň než jejich NĚCO. Jak toho ale docílit? No - jednoduše. Nejdeme vocasy, kterým slíbíme 60% z ceny zakázky (40% půjde do nás) a oni si budou huntovat svoje auta, platit si naftu, opravy, sociální, zdravotní ..... a až poznají, že si nevydělají, vyhodíme inzerát a oni přijdou další mamlasové. Vyfoukneme tak kšefty dražším kurýrkám, ale vzhledem k velice nestabilnímu počtu volů, kteří nám na lep sednou, si stejně brzo rozbijeme hubu = zákazníci se vrátí sice k dražšímu, ale spolehlivějšímu partnerovi.
    • 44
  11. Medvěd

    Dotaz - vysvětlení ?

    100% se jedná o označení edice, něco podobného jako měla třeba Škodovka green line, silver line ... Bude se lišit možná v potazích sedaček, tapecírů - ale žádnou extra vyjímečnost bych neočekával.
  12. Medvěd

    Autoplachta na 406 Break - jakou

    Zaplachtovaná auta a takové \"sklopné pseudogaráže\" si pamatuju z přelomu 70. a 80. let, kdy jich parkoviště na sídlištích byla plná. Jsem rád, že podobné hrůzy dnes už vidět nejsou a Tvůj dotaz mně vyděsil snad víc než upír v hororu
    • 19
  13. v ankete si pisal ze si odstupil pre sukromne dovody... takze karieru si nedokoncil... ci? Nechci tu řešit mou \"kariéru\" veřejně, o ní to totiž vůbec není - proto máš SZ.
  14. Představ si, že jsem si to už vyzkoušel a možná Tě i překvapí, že poměrně úspěšně. Ale: 1) řekl jsem, že se znovu kandidovat nechystám 2) nemám čas ani chuť se opět dohadovat s typy, kterým nikdy nic nevysvětlím, páč jen ONI mají svou pravdu. 3) rád tuto možnost poskytnu těm, kteří mají nové nápady a nové vize - stále věřím, že se takoví v červnu objeví.
  15. Asi je to tím, že volby vedení tohoto klubu za poměrně vážné považuju.
  16. Sorry, ale z takhle uvažujících soudruhů se mi vždycky zvedal kufr a ani Ty nejsi vyjímkou
  17. Pánové - ona to FAKT NENÍ PRDEL V červnu tu jsou volby a pokud se nenajde dostatek kandidátů (a současné vedení nebude chtít pokračovat - minimálně 2 členové to už nahlas řekli), může se stát, že O. S. Amis de Lion zanikne - pište si pak svý plky se smajlíkama třeba na plot souseda. Přesto, že tu zatím nikdo nevypadá, že by o kandidátce přemýšlel, věřím, že se nakonec vedení klubu zvolit povede - jak ale bude schopné navázat na práci vedení minulého, to je ve hvězdách.
  18. Volby a kandidátky do vedení? Téměř vždy volby byly pro končící vedení klubu spojené s obíháním schopných řádných členů a přesvědčováním je o tom, že je potřeba, aby práci spojenou s vedením klubu někdo dělal a že zrovna oni by klubu mohli být prospěšní. Samozřejmě každý má tisíce důvodů proč ve vedení klubu být nemůže, hlavně je to ale o tom, že se lidem nic zodpovědného dělat nechce. Jako vždy před volbami mám vážnou obavu kolik kandidátek se objeví a zda budeme vybírat nebo jen \"nominovat\" - zkuste mě překvapit opakem. [upravil dne 21/3/2013 20:08 od Medvěd]
  19. ?? Trošku překvapivé sdělení, nicméně v kontextu různých souvislostí a pohledu z různých úhlů bych řekl, že i pochopitelné. Dík za Tvou práci ve vedení, Tvůj nástupce to ale nebude mít vůbec lehké. P.S. Kdo další ze současného vedení (krom už dříve na tuto skutečnost upozorňujícího Přemy) se ještě chystá nekandidovat? [upravil dne 20/3/2013 22:32 od Medvěd]
  20. Medvěd

    super admin klubu

    Péťo - diakritika tu byla mnohem dřív než Ty sám, viz. můj Medvědí nick.
    • 57
  21. Medvěd

    super admin klubu

    Kurtovi je potřeba vyseknout ohromný hlubokosklon - vydržet v této funkci tolik let a nikoho nezabít není úplně normální. Kurte - :potlesk:potlesk:potlesk:potlesk P.S. Radek má laťku nasazenou hodně vysoko, zaujmout Kurtovu pozici nebude lehké (ale já mu věřím, že to zmákne). [upravil dne 18/3/2013 23:52 od Medvěd]
    • 57
  22. Medvěd

    Kolik za Kaktuse

    Gron .... 1) olej byl měněn v lednu podle štítku, od té doby na něm najeto 3000 km, takže ještě 7000 km vydrží. 2) Rozvody opět podle štítku měněny před 30 000 km a protože takhle stará auta už se nepřetáčí, je docela dobrý předpoklad, že ještě nějakých 30 000 km vydrží. 3) brzdy nikam netáhly, dtto i řízení a až se čepy nebo destičky ozvou, bude se to řešit (samo, že předpokládám, že se může zjistit s destičkami i nutnost výměny kotoučů - ale to bude až za čas). Starat o auto by se majitel opravdu měl, ale je pak těžké najít kupce, který to náležitě ocení. [upravil dne 18/3/2013 18:30 od Medvěd]
    • 49
  23. Medvěd

    Anketa pro živnostníky

    Jako OSVČ jsem byl typický \"švarcák\" - 1x měsíčně vystavena faktura a pak tedy 12 faktur - sociální - zdravotní a zbytek daněn paušálem. Hlasoval jsem 1), faktury jsem vystavoval.
    • 44
  24. Medvěd

    Kolik za Kaktuse

    Škoda, že ses neozval před týdnem/dvěma, těch 25 tKč bychom Ti asi dali. I když pro bráchu právě kombajn je mínus - chtěl sedana, má sedana
    • 49
  25. Medvěd

    Takhle na dovolenou

    Další podstatné mínus vlastnictví karavanu vidím v jeho parkování po dobu, kdy ho člověk nevyužívá. Nehovořím o půjčovně - to je jiná liga, ale .... Já bydlím v pražském činžáku. Vlastnictví karavanu by pro mně znamenalo najít hlídané parkoviště za nějaký měsíční poplatek cca 2000,- Kč (na ulici bych ho nechával těžko) nebo se dohodnout s někým, kdo má zahradu A PARKOVÁNÍ MÉ KRÁVY NA 10 MĚSÍCŮ V ROCE BY MU NEVADILO. Samozřejmě další problém je to, že - pokud je karavan pěkný a vybavený - je pro lapky a čorkaře velice lákavý (a to jak u nás, tak i v té cizině). Možná, že kdybych si jednou karavan půjčil a vyzkoušel takovou dovču, hovořil bych jinak, ale na rovinu - zatím moc pozitiv nevidím.
    • 34
×
×
  • Vytvořit...