Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Spotrebu fakt uz vzhledem ke zbytecnym investicim resit nehodlam. Je to holy fakt ktery beru uz jako realitu. Jsou auta, ktera jsou mensi a jezdi za vic.
    • 32
  2. Hmm, tak v Narodnej Asociacii realitnych kancelarii Slovenska je spousta RK z Blavy, z NZ (ani z blizkeho ololi) bohuzel NIC.
    • 6
  3. Ve volbach vyhral zastupce 23 lidi ze sta, nastesti se dala dohromady jeho opozice, ktera svym prusecikem dohromady muze hovorit o podpore vice nez 50 lidi ze sta - a ta zcela logicky sestavuje vladu. Kdyby KSCSSD mely krom kopani kolem sebe jeste nejaky jiny potencial, asi by vetsina volicu pravice musela sklopit usi a prijmout je jako viteze. Nastesti je tomu jinak a protoze se s temito stranami nikdo dalsi nechce zahazovat, je situace ve snemovne takova, jaka je (A mne se fakt zatim libi!) [upravil dne 5/7/2010 Medvěd]
  4. Z Novych Zamku do Prahy je to bez prestupu, dokonce bych mohl naprimo pokracovat az do Nemec.
    • 32
  5. Dik. Jsme tu cely cervenec, chteli bychom tedy zacit jednat v tomto obdobi. Je mi jasne, ze kupce tak rychle nesezeneme, ale smlouvu o zastoupeni bychom radi meli za sebou.
    • 6
  6. Myslis, ze by se z 500 km dlouhe trasy mohlo stat treba 650?
    • 32
  7. Ahoj. Rozhodli jsme se s zenou ze bychom prodali stavebni parcelu 800 m2 v Dubniku u Novych Zamku (ulice ma plyn i elektro rozvody, primo na parcele ale pripojka neni). Nechceme prodavat sami, ale vzhledem k nasemu trvalemu bydlisti preferujeme prodej pres realitku. Rad bych se zeptal, zda nekdo z Vas nema konkretni informace ci primo zkusenosti s nekterou z realitek v Novych Zamcich (vyjma MAREAL): http://www.realitnekancelarie.net/RealitneKancelarie_Nove_Zamky Dekuji za jakekoli informace, zejmena ale za varovani typu: od tehle ruce pryc, v TV (nebo muj znamy) resili kauzu, kde dotycni nemohou z RK dostat penize. V CR takovych pripadu neni zrovna malo. Samozrejme nejradeji bych se zde docetl: Jdi sem, mam tam dobre zkusenosti a jeste lepe, ZASTAV SE TADY, PRACUJU TU A NECO S TIM PROVEDEME. Posledni variante ale moc neverim
    • 6
  8. Taky jsem dlouho nejel vlakem, ale nekdy proste clovek musi vzit kalkulacku a zacit pocitat. Slysel jsem, ze dnes uz jsou pry rychliky klimatizovane, uvidime ....... Kazdopadne cesta bude trvat cca 6 hodin, autem to jezdim zhruba o hodku rychleji a to musi byt D1 bez problemu
    • 32
  9. Mas samozrejme pravdu, ale auto momentalne na Slovaci je, dalnicni znamku CR i SK ma, takze zohlednuju pouze palivove naklady. Jo - mohl bych zahrnout i 10% z vymeny oleje, neb ho menim po 10 000 km a tedy by to odpovidalo, tim se ale fakt nezabyvam. [upravil dne 5/7/2010 Medvěd]
    • 32
  10. Cesta z Dubnika do Prahy je cca 500 km, tam a zpet tedy cca 1000 km. Pri me spotrebe cca 7,5 l/100 km by mi auto sezralo cca 75 l. Beru-li beznou cenu nafty cca 30 Kc/l, vyjde mi cesta pres 2000 Kc (tedy cca 90 €) - nechapu kouzelnika, ktery by se vesel do 40 € (jedine, ze by jel pul cesty na lane). U 406ky povazuju za nejnizsi realnou hodnotu spotreby nekde kolem 6 l/100 km, coz by stejne vychazelo nekde kolem 1800 Kc za celou cestu (proto jsem se vcera tak divil cene 1550 Kc, co nasel Kurt - 250 Kc rozdil pri setrne jizde na spotrebu mi jako vyhra fakt neprisel), tech 40 € vlakem je tedy cena fakt slusna. [upravil dne 5/7/2010 Medvěd]
    • 32
  11. Tak na infocentru Slovenskej zeleznicnej spolocnosti (Pastorkuv tel. kontakt) mi prave sdelili, ze zpatecni jizdenka by me mela stat 39,60 €. To je oproti ceskym cenam zjistenych Kurtem znatelny rozdil a tak me po letech cesta vlakem nemine. [upravil dne 5/7/2010 Medvěd]
    • 32
  12. Medvěd

    Proč si nikdy nekoupit Renaulta

    /Pokud se nepovede vlakno zrekonstruovat jsem pro jeho definitivni odstraneni -tohle je nic nerikajici nesmysl
  13. Medvěd

    Servis na vysocine???

    Primo v Trebici jsem znal sikovneho autoelektrikare, treba by o necem vedel. Kontakt: Milan Nedelka, tel. 732 606 333.
  14. Medvěd

    Proč si nikdy nekoupit Renaulta

    Bum, klika leti, dvere s sebou vzaly i futra a pan Lardos urazen mizi v dal. Budiz Ti i Tvym povozum zeme lehka, mluvit o IQ v souvislosti s Tvym clankem a vsim, cos na sebe napraskal - to chce odvahu. [upravil dne 4/7/2010 Medvěd]
  15. Pastorku, dekuji za kontakt, zitra tam zavolam
    • 32
  16. Koblih - taky to nechapu, ale pokud cena nebude nekde kolem 50€ zpatecni, tak auto asi vyhraje.
    • 32
  17. No jestli to je pravda, tak to snad pojedu autem (Kurt dal zrejme ceske ceny, neni to ze Slovace levnejsi?) [upravil dne 4/7/2010 Medvěd]
    • 32
  18. Medvěd

    Nová peugeotačka

    Taky gratuluju, jak pozdeji zjistis - doposud jsi jen prezival, ZIVOT prave zacina
    • 22
  19. Ahoj. 14. 7. musim byt nutne rano v Praze a protoze jsme s Helcou a prckem az do 1.8. u Novych Zamku, zvazuju, ze bych jim tu nechal auto a sam jel do Prahy vlakem. Bohuzel ale u jizdnich radu nejak prestali uvadet cenu listku, coz do nedavna bylo (aspon myslim v CR) bezne. Mam tedy dve otazky: a) nevi nekdo kolik stoji lupen z Novych Zamku do Prahy? b) vyplati se mi koupit si v NZ rovnou i zpatecni nebo je to jedno? (pojedu 13. 7. do Prahy a 14. 7. zpet) [upravil dne 4/7/2010 Medvěd]
    • 32
  20. Kujone - v Tvem vyctu nakladu mi chybi odpocet pridavku, ktere Tvi rodice dostavaji az dokud nedostudujes (nepostrehl jsem, ze by se to rusilo, i kdyz priznavam, ze jsem se o to hloubeji nezajimal). Jinak investice do vzdelani neni vec, ke ktere by Te kdokoli nutil, ale diky ni mas na trhu prace podstatne lepsi pozici nez nekdo, kdo hned po ucnaku ci mature zacal hakovat. Takovy clovek se hned po zapojeni do prac. procesu stava na rodicich i spolecnosti nezavisly a tudiz nemusi nikde vypisovat, co ho stoji jizdne nebo jidlo - nikoho to totiz stejne jako mne v Tvem pripade nezajima. V mem okoli znam i lidi, kteri studovali na nekolika VS a i kdyz se jim zadnou nepodarilo dodelat, presto si nezili vubec spatne. Muj dotaz zni: \"Kdyby si museli skolne platit, fakt by studovali x let bez nejakeho vysledku? A z jakeho duvodu mame takove lidi nejak podporovat?\" V dobe, kdy jsem maturoval bylo prijeti na VS silne vyberove. Sice se na VS dostalo urcite % studentu jen diky spravne barve knizky rodicu, ale ve sve postate platilo, ze kdo ziska VS titul, neco umi a zna - to, co na nas dnes v mnoha pripadech mava diplomem na mne v zadnem pripade nedela dojem vzdelanych odborniku, ale spis se muj nazor blizi tomu, ze VS skolstvi hodne hluboko kleslo. Tim, ze se za vzdelani ma platit podle mne dojdeme k tomu, ze VS budou studovat Ti, kteri o to budou mit zajem
  21. Medvěd

    Berdych je ve finale

    Jo, jo - obcasne zasahy moderatoru jsou VELICE DULEZITE A TEZKO PREHLEDNUTELNE Pánové, pokud máte výhrady k práci moderátorů, které potřebujete ventilovat veřejně, pak si na to založte nové téma, nebo využijte již existující - Necpěte to, kam vás napadne. Díky, Kurt [upravil dne 4.7.2010 Kurt]
    • 17
  22. Medvěd

    Proč si nikdy nekoupit Renaulta

    Od pocatku mam velky problem uverit tomu, ze tyto srdceryvne pribehy mohl nekdo vubec prozit a ze by se to cele stalo pouze jednomu jedinci povazuju za sci-fi. Kdyby byl v kalendari datum cca o tri mesice starsi - vedel bych okamzite odkud vitr vane, takhle mam snad jen jedinou radu: Vazena superkavko, nekdy (a zejmena v Tvem pripade) se vyplati nekupovat auto nutne v te nejnizsi cenove lajne a hlavne je dobre si vzit s sebou nekoho, kdo o aute uz neco vi. Koupit strep s tim, ze uz po 8 km vari fakt nesvedci o nejake peclive predkupni prohlidce, spis o necem ouplne jinem. Nikdo z nas tu neni neomylny, hodne se nas tu i spalilo ale tahle pohadka byla hodne draha ..... Kazdopadne Ti preju, at 406ka slouzi ke spokojenosti a kdyz budes mit sebemensi naznak blizicich se problemu, nevahej se ptat.
  23. Medvěd

    čelní sklo-prasklé

    Ad levnejsi a nejlevnejsi pojistovny: Vzdy je potreba sledovat nejen ZA KOLIK, ale i CO ZA TO. Kamarad je na pomerne vysoke funkci v jedne z vetsich pojistoven a kdyz mi pred casem vypravel o cloveku, ktery mel povinne ruceni nastaveno na nizsi sazbu (tusim 30 mil. Kc) a nyni je na pokraji zhrouceni, protoze pojistovna tvrdi, ze limit vycerpal a tim pro pojistovnu konci jeji plneni. Stalo se to, ze dotycny byl uznan vinnym z nehody autobusu, kde bylo X vazne zranenych. Temto llidem ze sumy 30 mil. Kc byla hrazena lecebna pece, nasledne i doplacen rozdil mezi tim, co dostavali coby invalidni duchod a co by si realne vydelali, kdyby k nehode nedoslo. No a nyni vlastne to, co platila pojistovna ma dale platit onen vinik - docela chapu, ze se pry pokusil o sebevrazdu, ale taky chapu pojistovnu, ze po splneni smlouvy uz si s dotycnym nechce delat problemy. Pro vetsinu z nas je 30 mega neskutecny obnos, ale jak mi rikal kamos, tak neni vubec zadny problem tuto castku velice briskne vycerpat.
    • 39
  24. Medvěd

    čelní sklo-prasklé

    V dobe internetu lze u nekterych pojistoven pripojistit sklo bez toho, aby ho nekdo z pojistovny videl. Pak uz jen staci mesic ci dva jezdit s prasklym a vymenit az utece nejaky cas od uzavreni smlouvy. Jinak pripojisteni skla je produkt, ktery je pro zakaznika velice vyhodny a ja uz bych jinou smlouvu ani nechtel.
    • 39
  25. Medvěd

    Potkal jsem klubáka...

    Domnivas-li se, ze klubova nalepka ci podlozka pod RZ automaticky znamena vyjadreni zajmu dotycneho s Tebou zavodit, pak ver, ze konkretne v Praze jezdi minimalne jeden onalepkovany piskot, ktereho nevyprovokujes.
×
×
  • Vytvořit...