Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Medvěd

    Výběr auta

    Slunickooblek - mas U2U
    • 54
  2. Medvěd

    Facebook aneb já to říkal

    Na rozdil od Tebe nejsem tak zajimavy, aby nekdo neco ziskal patranim po tom, co je o mne kde zverejneno. Myslim si, ze tak zajimavy nejsi ani Ty, ale iluzi o tom, jak Te 24 hodin denne nekdo sleduje a peclive si sklada mozaiku toho, kdo to vlastne ten Edison je, Ti fakt brat nehodlam. Mne se daleko lepe zije bez ni. Co se tyce celeho humbuku kolem tohoto tematu mam pocity stejne jako Minimaxa - je leto a ctenarstvo proste nejake novinky potrebuje ......
    • 81
  3. Medvěd

    Výběr auta

    No myslim si, ze pokud zakladatel vlakna docetl az sem, ma muj obdiv a soucasne musi mit hlavu jak patraci balon - tolik protichudnych informaci nemuze proste necviceny mozek pojmout, natoz je nejak rozumne vyhodnotit.
    • 54
  4. Ferry - co ja vim, tak panorama se davala na SWcka (tedy nahrazky kombiku). Zkus zapracovat poradne, panorama na 406kovym kombiku by me antitunerske ego mozna i zajimala.
    • 11
  5. Medvěd

    Autokemp a pes

    Neni to ten camp kde bude v zari podzimni piskotosraz?
    • 17
  6. Medvěd

    Výběr auta

    P09 - ano, zkus to, ulevi se nejen Tobe Nevidim duvod, proc by nemohl mladej a nevyjezdenej kluk jezdit s naftou. Krom toho, co jsem napsal vys (obava z celkoveho stavu auta za 30 tKc a nasledneho servisu) nafta urcite neni palivo pro mlade zakazane - dokonce ten motor diky svemu obsahu daleko lepe zkousne ruzne zacatecnicke chutovky (Helca by o tom mohla referovat).
    • 54
  7. Medvěd

    Facebook aneb já to říkal

    Fakt nerikaji, poreferuj
    • 81
  8. Medvěd

    Výběr auta

    Kloube - dovol, abych Te upozornil, ze jsem velkym priznivcem naftaku (sam mam uz tretiho). Co se tyce mych rad - opravdu si stojim za tim, ze naftak v tehle cenove lajne bude bliz kasicce nez bezudrzbovemu autu a vzhledem k planovanemu vyuziti auta mi proste neprijde rozumne tazatele ke koupi naftaka presvedcovat. Ale zas na druhou stranu momentalne jsou v inzerci 2 naftova auta v dane cenove hladine a asi by stalo za uvahu se na ne podivat http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=78260 http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=77997 - tady by mne osobne velice lakal r. v. auta a jasny puvod (mozna to bude i po prvnim majiteli). Sice dvoumistna plechovka, ale za ty prachy .... Jinak od \"holych\" dieselu lze ocekavat, ze vozidlo spolehlive premisti z bodu A do bodu B, na zavodeni to urcite neni. Nicmene ty motory pri normalnim zachazeni objedou svet. [upravil dne 29/7/2010 Medvěd]
    • 54
  9. Medvěd

    Výběr auta

    Alusko - uvedom si kdy a za kolik jsi svou 306ku kupovala. Od te doby uz ubehl nejaky cas a podivam-li se na cenu, za kterou hodla tazatel koupit auto, myslim si, ze za ty prachy naftu bez investic opravdu neporidi. Co se tyce servisu, vychazi na naftu opravdu draz a kdyz se neco pohnoji, oproti jednoduche benzinove 1,6ce muze stat oprava raketu (vstrikovace, cerpadlo apod,). Vzhledem k tomu, ze je motor podstatne tezsi casteji odchazi i cepy na naprave atd. atd. Je proste rozdil koupit 10ti lety auto z 100 tKc nebo 15ti lete za 30 tKc - u druhe varianty predpokladam, ze do auta v posledni dobe majitel do kvalitniho servisu moc neinvestoval, ale ze se auto spis snazil ruzne lepit. Vzhledem k obecne nizsim prodejnim cenam benzinovych aut bude naftak za stejne prasule asi v horsim stavu.
    • 54
  10. Medvěd

    Výběr auta

    Ta 306ka z odkazu mi neprijde nicim vyjimecna. Co se tyce motorizace, vim, ze podle spousty zdejsich dopisovatelu je 1,4ka na tohle auto slaba - je ale docela dobre mozne, ze nebudes tak narocny a tak Ti bude vyhovovat. Osobne bych na Tvem miste pokukoval bud po 106ce (Saxu) s 1,4kou nebo tu 306ku aspon s 1,6kou, abys mel nejakou vykonovou rezervu a nemusel kupovat jine auto, az se prestanes bat seslapnout plyn - po naftacich bych v Tebou predpokladanych km najezdech nekoukal, auta jsou drazsi, muze se tam vic veci vysypat a spotreba neni jediny ukazatel.
    • 54
  11. Medvěd

    Mazlik 405 a vypadáto na parte

    Tak to majiteli aut fakt nezavidim - domnivam se, ze pojistovna (pokud auta nebyla havarijne pojistena) nebude chtit cokoli platit.
    • 48
  12. Medvěd

    Mazlik 405 a vypadáto na parte

    Drzim palce, rozhodnuti je Tvoje, odhodlani nechybi, tak uz jen \"vydrzet\"
    • 48
  13. Medvěd

    Nove Auto

    Nasi predci dokonce chodili vsude pesky, nasledne jezdili v povozech za konem a taky bych s nimi nemenil. Dneska je nastesti doba takova, ze si clovek muze vybrat zbozi presne podle svych pozadavku - teda pokud na to ma. Ja bych se - jak psano vyse - nechal do 407y \"ukecat\" jen diky momentalni akcni cene - i tak bych ale dost ofrflal prave velikost kufru a misto vzadu (jsem pomerne velky, tzn. ze i ve 406ce mam sedacku na max. vzadu). Tvoje povidani o tom, ze jsi ridic (misto mas) a na zbytek rodiny ohled netreba mi naznacuje, ze zatim zadnou rodinu nemas - jinak bys vedel, ze prave nakup auta je veci rodinne rady. To, jak dlouho s Tebou budou v aute jezdit Tve deti je pro vetsinu rodicu velka neznama - znam rodiny, kde omladina stasri 15ti let by s rodici nevysla spolecne ani ze dveri bytu, ale znam i takove, kde s rodici jezdi na spolecne vikendy a dovolene \"dite\" studujici VS a svete div se, vsichni jsou velice spokojeni. Auto se vetsinou kupuje na 3 - 5 let, pak dochazi k obmene za novejsi kozusek a jestli s Vami budou deti tech 5 let jezdit se celkem spolehlive odhadnout da.Vse je o zivotnim stylu a prioritach - ja bych mel velice tezke spani, kdybyh mel koupit auto za vic nez pul mega a pri tom mel pocit, ze nekupuju auto stavene presne podle mych pozadavku - vzhledem k me financni situaci nelpim na funglovce, ale preferuju nakup 3-5ti leteho auta, kde se za polovicni cenu da velice slusne vybrat. Jeste douska - 406ka ma kufr dostatecny, presto jsem na sraz do Piestan jel s pujcenou rakvi (v aute jsem jel ja s triletym prckem a manzele Neonovi s jejich dvouletym synem - aby si kluci mohli vzit vse, co chteli, musela z kufru vzniknout improvizovana hrackarna a hadry sly do rakve. Urcite bychom se zmackli do auta bez rakve, ale nebyl duvod).
  14. Medvěd

    406 3.0 - projekt "invisible" ))

    Na klubu byval v 3,0 i kombik (mel ho byvaly predseda a zakladatel klubu Masinka a myslim, ze jeste nekdo z Jihlavy) - tech bylo opravdu jen par
  15. Medvěd

    Nove Auto

    Vzhledem k castkam, ktere Chepp nasypal do 406ky te novote snad i rozumim. Hlasoval jsem pro SuperBa, protoze se mi 407 vubec nelibi - kdybych ale hlasoval az po precteni Cheppova prispevku, asi bych se taky nechal ovlivnit cenou - 550 za auto tehle kategorie, motorizace a vybavy je hodne dobra nabidka (skoda, ze soucasne s ni neumi i zvetsit kufr).
  16. Medvěd

    Mazlik 405 a vypadáto na parte

    Zeptej se Mily, jestli by to nejak \"nesfackoval\" dokupy nebo jestli o nekom nevi - telefon jsem Ti daval uz nekolikrat. Opravit se samozrejme da vsechno, jde pouze o to, kolik takova oprava bude stat. Koupe jine 405ky mi moc realna neprijde, drtiva vetsina ma uz sve nejlepsi roky za sebou (co ta 405ka os Peaweyho - uz sla do sveta?). P.S. Se mi zda, ze letosni cervenec je jednim z nejhorsich mesicu, co se plechovych priblizovadel v P-C tyce (Ferry, Scratch - ted Ty - aspon, ze to jsou \"jen\" ty auta). [upravil dne 27/7/2010 Medvěd]
    • 48
  17. Medvěd

    Mazlik 405 a vypadáto na parte

    Dzano - budiz mu zeme lehka. Co se tyce toho, ze by tu opravu svara zacvakal - myslim si, ze po sdeleni ceny opravy by mohlo byt uspesne zadelano na mezirodinny konflikt. Takze bych se s nim pokusil dohodnout, at Ti zaplati cenu, za kterou jsi auto pred casem prodal bezpenezitemu mladikovi, dal bych mu klicky a zatlacil slzu v oku - kupovat starou 405ku v dobe, kdy mas 607u, ktera zlobi a potrebuje ruzne dalsi investice mi prijde - slusne receno - nesmyslne vyhozeni penez.
    • 48
  18. Video jsem nevidel, ale Mladi v hajzlu (http://www.beletrie.eu/knihy/mladi-v-hajzlu.html) je fakt dobra kniha - hlavne prvni 2 dily, pak uz kvalita klesa. [upravil dne 27/7/2010 Medvěd]
    • 25
  19. Medvěd

    praskle celni sklo

    Ja s tou dubkou pred opravou jezdil urcite vic nez rok a zadny problem nebyl - jen jsem musel podepsat \"revers\", ze nebudu pozadovat zadnou nahradu nebo slevu na koupi jineho skla, pokud sklo stavajici pri oprave \"odejde do lovist vecnych\" - coz ale byl standart, bez podepsani toho papiru by servis opravu nezacal udajne ani kdybych prijel 10s po uderu kamenem.
    • 18
  20. Medvěd

    praskle celni sklo

    Jak \"zaridit\" vymenu celniho skla za minimum penez tu bylo popsano uz nescetne krat (pripojisteni pres internet, odchyt nakladaku se stavebni suti, dohoda s kamaradem, .......) - ja bych ale zkusil nechat si nekde v autosklu \"dubku\" opravit - na 406ce mne to stalo cca 1500,- Kc a fakt nic poznat nebylo (oprava trvala cca hodinu). [upravil dne 27/7/2010 Medvěd]
    • 18
  21. Medvěd

    praskle celni sklo

    1) V normalnim povinnem ruceni urcite celni sklo zahrnuto neni, bezne (pokud pojistovna nedela nejakou spesl akci) je potreba mit celni sklo pripojistene 2) Policii to vadit muze - zalezi: a) na koho narazis b) na velikosti poskozeni Celni sklo na 106ku bude stat par petek, asi bych ho nechal pro klid duse vymenit (zavisi na bodu 2b) Jsou i autoskla, ktera jsou schopna mala poskozeni skel opravit [upravil dne 26/7/2010 Medvěd]
    • 18
  22. Jako otec trileteho ditete bych s nahlasenim nevahal, klidne i na ty policajty. Preci jen elektrika ve vztahu s ruckou smatralkou ............... P.S. Nemam rad majitele sberen, kteri vykupuji pochybne ziskany material [upravil dne 26/7/2010 Medvěd]
    • 18
  23. Souhlas s predchozim prispevkem - ta predchozi generace mela koule (bud se libila nebo nelibila), tohle je zbytecna ztrata originality a priblizeni se tuctovemu autu. Ale i tak gratuluju ke koupi a preju at Te nikde nenecha
    • 29
  24. Medvěd

    Kupa detskej izby v Polsku

    Taky se muzes poptat, za kolik by Ti takovou postel splichtil nejaky samo domo truhlar v garazi - neverim, ze by polsti truhlari byli o tolik levnejsi (zejmena kdyz si pripoctes cenu za dopravu a problemy s pripadnou reklamaci).
    • 9
  25. Medvěd

    Kupa detskej izby v Polsku

    V r. 2000 jsem kupoval v Polsku kuchynskou linku - kupoval jsem v Kudowe Zdroj (druha strana HP Nachod) a myslim si, ze ke kvalitnimu nabytku kuchyn mela hodne daleko. Nejednalo se ale o masiv, slo o klasicky sektor - kvalita asi srovnatelna s ASKO, KIKA apod. shitem. Pokud chces detsky pokoj rozumne kvality za rozumny peniz, koukni sem - http://www.domestav.cz/cs Pavlik ma tuhle postel a jsme s ni velice spokojeni - http://www.domestav.cz/cs/katalog/zvysene-jednoluzko-se-skluzavkou.html#menu
    • 9
×
×
  • Vytvořit...