V ceně opravy nebyla \"jen\" výměna motoru, ale třeba kontrola vstřiků, rozvody na původním motoru, v rámci toho se objevila špatná řemenice na altíku, měnily se i přední brzd. kotouče s destičkama, nový motor se také musel přestrojit, vyměnit náplně .... No, bylo toho najednou víc, ale ten problém s pístem mě stál určitě minimálně 20 tKč, což, uvědomím-li si kolik kolem toho bylo práce a že to PPčko dělal od čtvrtka do neděle, mi přijde jako cena přiměřená.