Scratchi - kdy už pochopíš, že tu obhajuješ neobhajitelné?
Taky jsem byl mladé a blbé hovádko, které si myslelo, že když bude lítat všude na plnej knedlík, tak se z něj všici musí po*rat, páč on by bez toho, aby jel jako kanec, přece vůbec nic nestihl. Pak jsem poněkud zestárl, možná i zmoudřel, do toho taky přišel bodový systém a já na stále identických trasách zjistil, že bez \"prasení\" jsem v cíli jen o těžko definovatelný čas později než když jsem kravil a hnal se co to dá. Ne, ani dnes nejezdím absolutně dle předpisů, nedělá mi problém jet na široké přehledné silnici 1. třídy třeba 120, ale už si prostě nehraju na hrdinu a nedokazuju si, že jsem mistr světa, kterej se musí mstít těm, kteří si ho dovolí přibrzdit v jeho letu střemhlav do kamsi. Těším se až jednou (za pár let) dospěješ a uvědomíš si, že svým bitím se v prsa a posilováním ega jsi některým (konkrétně minimálně mně) jen k smíchu.
Ad ťukání na čelo - jede-li řidič na dálnici na horním povoleném limitu a rozhodne se předjíždět, pak prostě za ním letící mistr světa amoleta musí ubrat a po dokončení jeho maněvru si zase může letět svých 160+. Budu-li předjíždět v oněch 130 a přiřítí se na mně blikač a lepič, docílí max. toho, že své předjíždění v klidu a pohodě dokončím a pak mu výmluvnými gesty naznačím co si o něm myslím. Chce-li platit pokutyon, jeho volba, ale nutit k tomu samému ostatní prostě nemá právo.
To Gronholmm - čéče, už několikrát jsem viděl jak tam auta na těch 80 brzdí. Je to podobné jako 70ka těsně před Bolkou od Prahy, taky tam řidiči začínají brzdit častěji (před pár lety kolem všici svištěli aniž by si všimli, teď je to dle mého tak 50 : 50).
[upravil dne 5/2/2014 00:10 od Medvěd]