Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Medvěd

    radary Praha

    Scratchi - kdy už pochopíš, že tu obhajuješ neobhajitelné? Taky jsem byl mladé a blbé hovádko, které si myslelo, že když bude lítat všude na plnej knedlík, tak se z něj všici musí po*rat, páč on by bez toho, aby jel jako kanec, přece vůbec nic nestihl. Pak jsem poněkud zestárl, možná i zmoudřel, do toho taky přišel bodový systém a já na stále identických trasách zjistil, že bez \"prasení\" jsem v cíli jen o těžko definovatelný čas později než když jsem kravil a hnal se co to dá. Ne, ani dnes nejezdím absolutně dle předpisů, nedělá mi problém jet na široké přehledné silnici 1. třídy třeba 120, ale už si prostě nehraju na hrdinu a nedokazuju si, že jsem mistr světa, kterej se musí mstít těm, kteří si ho dovolí přibrzdit v jeho letu střemhlav do kamsi. Těším se až jednou (za pár let) dospěješ a uvědomíš si, že svým bitím se v prsa a posilováním ega jsi některým (konkrétně minimálně mně) jen k smíchu. Ad ťukání na čelo - jede-li řidič na dálnici na horním povoleném limitu a rozhodne se předjíždět, pak prostě za ním letící mistr světa amoleta musí ubrat a po dokončení jeho maněvru si zase může letět svých 160+. Budu-li předjíždět v oněch 130 a přiřítí se na mně blikač a lepič, docílí max. toho, že své předjíždění v klidu a pohodě dokončím a pak mu výmluvnými gesty naznačím co si o něm myslím. Chce-li platit pokutyon, jeho volba, ale nutit k tomu samému ostatní prostě nemá právo. To Gronholmm - čéče, už několikrát jsem viděl jak tam auta na těch 80 brzdí. Je to podobné jako 70ka těsně před Bolkou od Prahy, taky tam řidiči začínají brzdit častěji (před pár lety kolem všici svištěli aniž by si všimli, teď je to dle mého tak 50 : 50). [upravil dne 5/2/2014 00:10 od Medvěd]
  2. Medvěd

    radary Praha

    U letadla na R 10 je omezení tuším na 80, nebo ne?
  3. Neznám. Může to bejt super, ale na mně příliš adroš.
    • 8
  4. Medvěd

    čipování motoru benzín

    Proč všichni chcou čipsovat jenom \"jednotku\"? Krom motoru přece máme v autě i převodovku a tam se schovává i dvojka, trojka, čtyřka, pětka a u lepších kousků i šestka nebo sedmička. Načipsovat sedmičku, to musí bejt frkot.
  5. Medvěd

    čipování motoru benzín

    Přece ten motor, ne?
  6. Medvěd

    radary Praha

    StibTo - nepsal jsem ani že tam jezdím 60 ani že tam někoho školím, jen jsem napsal, že dojedu-li někoho, kdo tam těch 60 v levém jede (a třeba mně i zbrzdí) nijak mně to nerozhodí, páč po pár sekundách zase pojede oněch povolených 80 (a zhusta i víc). A rozčilovat se, nadávat do debilů, problíkávat, vytrubovat a kousat do volantu stejně nic krom vyššího tlaku nepřinese. [upravil dne 2/2/2014 23:13 od Medvěd]
  7. Možná nějaká Simca .....
  8. Neone - myslím si, že je to Piškot 204 nebo 304, ale jistej si nejsem (jedná se o francouzskou přehradu, tam bych fakt Moskviče nehledal). Pe.Tr - budu Ti věřit = já vůbec netuším co to může bejt. [upravil dne 2/2/2014 22:52 od Medvěd]
  9. Odmaskujte ho [upravil dne 2/2/2014 22:47 od Medvěd]
  10. se najdou věci ... [upravil dne 2/2/2014 23:16 od Medvěd]
  11. Medvěd

    radary Praha

    edisone - nepsal jsem, že je to v cajku, ale že se z něj nepokakám (to ostatně ani z toho, kdo předjíždí kamion na dálnici, pokud mu to netrvá 5 km).
  12. Medvěd

    radary Praha

    O agresivitě jsem psal v souvislosti se Scratchem, Tebe jsem zmínil jen tak mimoděk
  13. Medvěd

    radary Praha

    Scratch, Goldinka - no a co? Dojedu v Praze na okruhu auto, jehož řidič jede 500 m v levém pruhu 60 km/h, když já bych mohl valit ohromujících 80 km/h ??? Sorry, ale fakt se z toho nepo*eru - prostě uberu a ten půlkilák za ním pojedu s klidem angličana. Spočítal sis už kolik jsi vlastně za celý svůj řidičský život svým neustále DŮRAZNĚ prezentovaným agresivním stylem jízdy nahnal pikosekund ?? [upravil dne 2/2/2014 21:08 od Medvěd]
  14. Medvěd

    Minibus do Rumunska - dilema

    Cena je stejná
    • 9
  15. Tak mám dva adepty (autopůjčovny) na cestu do Rumunska a váhám, koho zvolit. První auto je Renault Trafic 2,0 dci (84 kW), (r.v. 2010 a mladší, 84kw, dvouzónová klimatizace, CD MP3, ESP, elektrická výbava, metalická barva, parkovací senzory, atd.). Stav vozů = vynikající. Druhé je VW Caravele Long 2.0 TDI T5 model 2011 9míst k sezení, všechna místa vybavena bezpečnostními pásy tažné zařízení 7st. automatická převodovka multifunkční volant vestavěná navigace v češtině CD+MP3 přehrávač celý interiér v kůži denní svícení lampička a klimatizace u každého sedadla při plném obsazení kufr o vel. 120x115cm připraveno vždy na příslušných sezónních pneu kompletní povinná výbava Půjčovna s Renaulty má určitě několik vozů, tzn. podle mně jednodušší řešení případného znepojízdnění auta, VW je zase jiná liga ať už pohodlím jízdy nebo výbavou, ale bude v půjčovně asi jediný kus. Do čeho byste šli spíš? [upravil dne 2/2/2014 08:48 od Medvěd]
    • 9
  16. Medvěd

    406tka nepřežila výměnu oleje :(

    Nezávidím Ti. Pokud to vydrží do zítřka, zkus se zastavit u Míly, myslím si, že bude vědět víc než já
  17. V tom případě ta SIGMA = ideál
  18. http://www.penzionsigma.cz/ - je to můj dobrý známý, penzion je vyhlášený dobrou kuchyní (byť jednotné jídlo) a hlavně vztahem ke klientům. Klidně se odvolej na mně Nedaleko Česká Kanada, Červená Lhota, Jindřichohradecká úzkokolejka, zámek Jindřichův Hradec. Pro cyklisty nenáročný terén ... [upravil dne 1/2/2014 21:26 od Medvěd]
  19. Medvěd

    Miloš Ubu

    Tak jsem zjistill, že 19. 2. bude Miloš Ubu v Ostravě (AKORD) a koncem měsíce v Hradci Králové [upravil dne 1/2/2014 07:43 od Medvěd]
  20. Medvěd

    Miloš Ubu

    Dnes jsem s Helčou byl na představení, které jsme se téměř celé prochechtali. Jednalo se o hru Miloš Ubu http://www.lafabrika.cz/program.php?subsect=read&p_id=1177 hranou v La Fabrice. Hra si bere na paškál našeho úžasného, některými lidmi bohužel zvoleného, prezidenta a vlastně celou politickou scénu. Opravdu dopobručuju do divadla zajít, věřím, že stejně jako my nebudete zklamáni (herci vyjíždí i mimo Prahu, chce to sledovat, kdy budou hrát poblíž Vašeho města). [upravil dne 1/2/2014 07:42 od Medvěd]
  21. Medvěd

    Ubytování Jeseník

    klidně se o mně můžeš zmínit, majitel si určitě na Medvěda vzpomene
  22. Medvěd

    Ubytování Jeseník

    Mám super zkušenosti s ubytováním na Čertových kamenech, pes by 100% nebyl problém - http://www.certovykameny.cz/?language=cs
  23. Medvěd

    Tajemník hledá práci - účetní

    Měl jsem životopisy + aktivní agenty na jobs.cz, práce.cz a profesia.cz a chodilo mi denně minimálně 10 nabídek (+ jsem i několikrát denně otvíral annonce.cz). Chce to ale rychle reagovat.
  24. Medvěd

    Půjčení 9ti místného minibusu

    Auto je sehnáno. Trafic 2,0 TD, r. v. 2011, dvouzónová klima, long verze za 13400 sakum prdum - to mi přijde jako slušná nabídka. Dle webu velká půjčovna, takže by neměl být problém ani s řešením \"nestandartních\" situací.
  25. V sobotu 24. 5. 2014 v 6 ráno repete (z Prahy). Kdyby někdo chtěl, nějaké volné místečko by bylo (týden včetně dopravy, ubytování u krajanů a polopenze, kde slovo hlad je neznámým pojmem vyjde na 7500,- Kč). Návrat 1. 6. (neděle) odpoledne/podvečer zpět do matky měst. [upravil dne 3/2/2014 22:29 od Medvěd]
×
×
  • Vytvořit...