Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Medvěd

    Další centrální registr

    Na to jsi přišel jak? To určitě nebylo cílem těch, kteří zmanipulovali masy lidí. Ty zmanipulované masy bych potřeboval vysvětlit (klidně do U2U, bude to asi čtení plné nehezkých výrazů).
    • 62
  2. Tak kuk na stránky v odkazu ...
    • 20
  3. Medvěd

    kolik to stoji

    Bartbugr kombi bude ale shnilej ještě mnohem víc (byl-li by pěknej, pak je ho zase na stavbu škoda).
    • 52
  4. Kamarád se jmenuje Krpata? Blbej dotaz - ale není to Miroslav? S jedním jsem se učil automechanikem - Krpata zas není tak častý příjmení ....
    • 20
  5. Medvěd

    kolik to stoji

    Čarokněžníku - když tak o tomhle vlákně přemýšlím, možná bych pro Tebe něco měl (pročti si ale pořádně veškeré podmínky obchodu). Na škole, kde momentálně působím v kumulované pozici vedoucí dopravy/řidič máme ve vozovém parku malou dvoumístnou bílou dodávku na bázi Fordu Escort. Je to rok 1999, motor je 1,8 D (47 kW) a má najeto POCTIVÝCH 66 580 km (škola nemá potřebu stáčet km a je prvním vlastníkem vozu). Motoricky je auto v cajku, problém je - jako u všech Escortů - v korozi (spodek předních blatníků, prahy i zadní podběhy nic moc). Přemýšlím o tom se tohoto vozu zbavit (a nejen tohoto, druhý by Tě ale určitě nezajímal) a tak jsem dnes objel bazary provádějící výkup za hotové a max. nabízená (garantovaná) cena při výkupu byla 20 000,- Kč včetně DPH. Tento nebo příští týden budu jednat s kvestorkou o mých záměrech a dozvím-li se, že by jim byla nakloněna (místo dvou aut pořídit jednu pětimístnou \"krabici\" typu Berla/Doblo), pak bys možná Escorta mohl koupit i Ty (dva roky huntování na stavbě dá s přehledem). Co ale škola bude na 90% požadovat je, abys vyplatil minimálně těch 20 tKč a garantoval, že auto bereš tak jak stojí a nebudeš za měsíc vymrzovat, že odešlo to nebo ono. Auto je k vidění v Praze po dohodě se mnou. Na autě je ekovýpalný ve výši tuším 3000,- Kč [upravil dne 19/3/2014 20:52 od Medvěd]
    • 52
  6. Schreeku - tohle od Tebe ve vztahu ke Koblihovu několikrát naznačovanému návrhu čtu už poněkolikáté a chápu to jako podanou ruku, kterou ale protistrana nějak nechce vidět. Opravdu jinak, než že se sejdete a podebatujete se z tohohle bodu nepohnete. P.S. Škoda, že Koblih nekandidoval, mohl nám to předvést názorně
  7. Medvěd

    kolik to stoji

    RENAULT a CITROEN/PEUGEOT mají soplečnou jen tu Francii. Vzhledem k tomu, žes psal o Berlingu za 18, tak s takovým rozpočtem koupíš v 99% případů vylítanou kasičku na čtyřech kolech. Uvědom si, že tyhle krabice jsou povětšinou užitková auta, tzn. že vydělávala peníze, jezdila přeložená a pokud jsou ve slušném stavu, tak si je majitelé raději nechají na dodrandění než aby kupovali novější/rizikovější kousky přecpané zbytečnou elektronikou. Motor 1,9 D patřil co do spolehlivosti k tzv. nesmrtelným motorům, ale jen pokud se o něj majitel aspoň nějak staral. Berlouš za 20 znamená nájezd víc než půl míče, nutnost repase zadní nápravy za 10 000 Kč a další a další servis
    • 52
  8. Medvěd

    Další centrální registr

    Souhlasím s Oddiem. Netvrdím, že je tady všechno ideální, ale ono to ideální není nikde (ani principiálně bejt nemůže). V posledních 25 letech jsem nějakou silnější vlnu emigrantů od nás směrem ven nezaznamenal, spíš se jedná o příliv emigrantů k nám, což nejvíc kritizují právě Ti, kteří současně mají plnou hubu keců o tom, jak by jinde bylo líp. Bohužel od slov k činům je cesta dlouhá a najednou se zjistí, že ono vlastně od nás už není moc kam (nikde na nikoho nečekají s otevřenou náručí, pokud tedy dotyčný není kapacitou v oboru, po kterém je i jinde poptávka. Takovým se ale nežije zle ani u nás .....).
    • 62
  9. Medvěd

    Loučení se svým miláčkem

    Většinou si po prodeji auta oddechnu, že ty investice, které by mě vbrzku čekaly vzal na svá berda někdo jiný P.S. Ale je fakt, že dík tomu, že kupci vyzvoním všechno a možná i něco přidám, dostávám se na prodejní cenu blízké ceně výkupní, i tak je to občas slastný pocit [upravil dne 17/3/2014 23:30 od Medvěd]
    • 49
  10. Medvěd

    Dotaz - komerce nebo ne?

    To víš, já Ti napíšu SZ a pak se tu bude šuškat, že někdo může inzerovat 3 sady poklic a někomu zatnou tipec, když tu prodává teprve pátou sadu disků za poslední měsíc. Ne, ne, radši pěkně veřejně a je klíííd.
    • 13
  11. Medvěd

    Umíte česky?

    Dtto?
    • 55
  12. Medvěd

    Umíte česky?

    Neone - na obranu Toma musím přiznat, že za mého předsedování mi to taky někdy nedalo a třeba Džáňovy jsem příspěvek několikrát opravil (ale nesklidil jsem bouři, sklidil jsem U2U pochvalu + na srazu panáka (hlava mně pak bolela jako bych pil za každou chybu zvlášť). [upravil dne 17/3/2014 23:13 od Medvěd]
    • 55
  13. Medvěd

    Dotaz - komerce nebo ne?

    Tak jo - zítra vezmu do práce foťák a něco nacvakám
    • 13
  14. Medvěd

    Umíte česky?

    StibTo - i Ty jsi tuhle měl problém s výrazem, který byl nečeský a mou generací byl běžně užívaný. Vím, že se ingliš cpe všude téměř s výkonností bolševníka, ale já, jsa v ČR a na ČESKÉM fóru budu vždy hrdý na to, že píšu česky
    • 55
  15. Sešly se mi 3 sady 15´´ poklic (1x Peugeot, 1x no-name, 1x Ford). Budu-li je chtít na fóru inzerovat, bude to komerce? Při celkové odhadované sumě obchodu cca 1500,- Kč mi pětikilo (30%) přijde skoro dost ... Peugeot zbyly po 406ce, ostatní 2 jsem kupoval na Tranzita s tím, že tam tutově půjdou a BOHUŽEL NIC (zítra jedu pro origa, doufám, že nerozšíří sbírku). [upravil dne 17/3/2014 23:01 od Medvěd]
    • 13
  16. Medvěd

    Umíte česky?

    Na kolikátej restart?
    • 55
  17. Test pro pátou třídu ZŠ, já 25 bodů A CO VY? http://zpravy.idnes.cz/Soutez_test.aspx?id=107
    • 55
  18. Poptám se Ti v práci, pár zahrádkářo-chalupníků tady máme>
    • 12
  19. Medvěd

    Další centrální registr

    Před vnitro nechoď.... Už před lety tu byly nějaký protesty když měli technaři problémy s Pablbkem (asi jednej počin tohoto soudruha, kdy jsem byl na jeho straně barikády) a krom ztížení průjezdnosti už tak zacpanýho okolí mýho \"DOMA\" se nic vyřešit nepovedlo. S tím sbalením uzlíčku to zas tak horký nebude, všude je chleba o dvou kůrkách ...
    • 62
  20. Medvěd

    Další centrální registr

    A krom zvracení a plkání za klávesnicí proti té zvůli děláte co? Podotýkám, že je mi celej registr úplně buřt a proto se kvůli němu ani nerozčiluju ani nehodlám pořádat žádná tažení, ale co Vy, nespokojenci? Co hodláte dělat?
    • 62
  21. Medvěd

    Rakar dovozy aut

    Čistě ekonomický kalkul, není každej den posvícení
    • 79
  22. Medvěd

    Rakar dovozy aut

    Autem ....
    • 79
  23. Neřeším registry a nepátrám paranoicky po tom, kdo po mně kde jde, ale snažím se brát život s humorem a tak humor i rád vyhledávám.
    • 19
  24. a [upravil dne 16/3/2014 18:04 od Medvěd]
    • 19
  25. Koho baví matika?
    • 19
×
×
  • Vytvořit...