Čarokněžníku - když tak o tomhle vlákně přemýšlím, možná bych pro Tebe něco měl (pročti si ale pořádně veškeré podmínky obchodu).
Na škole, kde momentálně působím v kumulované pozici vedoucí dopravy/řidič máme ve vozovém parku malou dvoumístnou bílou dodávku na bázi Fordu Escort. Je to rok 1999, motor je 1,8 D (47 kW) a má najeto
POCTIVÝCH 66 580 km (škola nemá potřebu stáčet km a je prvním vlastníkem vozu). Motoricky je auto v cajku, problém je - jako u všech Escortů - v korozi (spodek předních blatníků, prahy i zadní podběhy nic moc). Přemýšlím o tom se tohoto vozu zbavit (a nejen tohoto, druhý by Tě ale určitě nezajímal) a tak jsem dnes objel bazary provádějící výkup za hotové a max. nabízená (garantovaná) cena při výkupu byla 20 000,- Kč včetně DPH. Tento nebo příští týden budu jednat s kvestorkou o mých záměrech a dozvím-li se, že by jim byla nakloněna (místo dvou aut pořídit jednu pětimístnou \"krabici\" typu Berla/Doblo), pak bys možná Escorta mohl koupit i Ty (dva roky huntování na stavbě dá s přehledem). Co ale škola bude na 90% požadovat je, abys vyplatil minimálně těch 20 tKč a garantoval, že auto bereš tak jak stojí a nebudeš za měsíc vymrzovat, že odešlo to nebo ono. Auto je k vidění v Praze po dohodě se mnou. Na autě je ekovýpalný ve výši tuším 3000,- Kč
[upravil dne 19/3/2014 20:52 od Medvěd]