Když jsem začínal shánět nový auto,tak jsem narazil na Ceeda,prodejce si na něj nestěžoval,prodával víc značek,takže neměl důvod mi to auto nutit,tyhle auta prý vidí v servisu jen kvůli výměnám olejů a povinnému servisu,prý bezporuchové auto.Dlouho byl můj favorit na nové auto,ale nakonec vyhrála 308,protože ve Švajcu maj nějakou divnou cenovou politiku,Ceed tu stojí stejně jako 308,nechápu,ale je to tak:myslim