Můj názor je ten,že i chudí se mohou mít lépe,musí pro to jen něco udělat,nejen pořád brečet a nadávat.Pokud nikdo nechce,nebo je spíš líný cokoliv pro sebe udělat,tak ať nenadává.Tuhle šanci mají všichni stejnou.Jinak komunismus jsem zažil ještě na základce,soudružky mi dávali pěkně sežrat,že nejsem člen pionýra a že propaguju znepřátelené státy.Prostě jsem chtěl vždycky zdrhnout,už jenom kvůli tomu,že tenhle stát musí pořád někomu lézt do zadku a povedlo se..Jinak souhlasím s Destinym,kdo tohle všechno jednou zaplatí by mě fakt dost zajímalo...