Přejít na obsah

olda

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 850
  • Registrace

Vše od uživatele olda

  1. olda

    fukare na laktovej opierke

    Oni se dávají ty senzory i dozadu?
    • 56
  2. olda

    senzor na sedadle spolujazdca

    U SW jsou zadní sedačky přes wi-finu,nechtělo by se mi pořád odpojovat svorkovnice:bojim
    • 11
  3. olda

    brzdové trubičky

    Závity jsou stejný jak na favoritu,při troše šikovnosti...Taky jsem to tak dělal.
    • 9
  4. olda

    fukare na laktovej opierke

    Máš origo opěrku z výroby,nebo dodělávanou?Pokud tam opěrka nebyla,tak je to v pořádku,pokud tam byla,tak by tam fukary měli být v základu.
    • 56
  5. Ale nechápu,jak ty kabílky pod tím mechanismem protáhnu,aby se neskříply,to mi není jasný.Tohle jsem se taky dočetl.
    • 42
  6. Neřešil jste někdo,jak dostat kablíky přes pojistku na zpátečku?Docela se mi ta hlavice líbí,šel bych do ní,ale tenhle problém mě odrazuje.
    • 42
  7. olda

    PC hry

    Flat out2 pro zábavu a na závody Grid.
  8. olda

    Zimní lyžování

    Tady jsou de fakto všechny střediska,nejenom CH.Jinak líbí se mi tu,že si ve frontě na lanovku ani nestihneš vykouřit cigáro.Musíš si ale zvyknout na švýcary,protože jejich IQ dosahuje sotva dvouciferných hodnot :DJinak tady je výběr švýcarska.
    • 21
  9. olda

    Zimní lyžování

    Taky dám asi brzo seřídit lyže.Jinak ve Švýcarsku pohoda,ceny jsou skoro jak v Čechách,sjezdovky paráda,jen nemám rád rád Engelberg titlis,moc úzké sjezdovky.
    • 21
  10. Ten chooper je tak na rozbití huby:D:D:D
  11. olda

    Posilovač řízení P308

    Mě to přijde tak akorát,manželka sice trochu reklamovala,ale taky si zvykla.Alespoň je trochu kontakt s autem.Když jsem zkoušel Ceeda,tak to bylo přeposilovaný až moc,ani se s tím nedalo kloudně jet.
    • 11
  12. olda

    bubny za kotouce na 406

    To bude nejlepší a asi i nejlevnější sehnat celou zadní nápravu a přeházet to.
    • 49
  13. Tak já umím zalít čínskou polívku a kafeale manželka se inspiruje na vaření.cz a naštěstí jí to vychází
  14. Můj názor je ten,že i chudí se mohou mít lépe,musí pro to jen něco udělat,nejen pořád brečet a nadávat.Pokud nikdo nechce,nebo je spíš líný cokoliv pro sebe udělat,tak ať nenadává.Tuhle šanci mají všichni stejnou.Jinak komunismus jsem zažil ještě na základce,soudružky mi dávali pěkně sežrat,že nejsem člen pionýra a že propaguju znepřátelené státy.Prostě jsem chtěl vždycky zdrhnout,už jenom kvůli tomu,že tenhle stát musí pořád někomu lézt do zadku a povedlo se..Jinak souhlasím s Destinym,kdo tohle všechno jednou zaplatí by mě fakt dost zajímalo...
  15. olda

    Hřbitov aut končí

    Nejsou,ale musej skákat,jak EU píská,ale naštěstí ne ve všem.Ale dost to tu zvolnilo oproti dřívějšku.
  16. olda

    Hřbitov aut končí

    Protože i Švýcaři se bohužel musí řídit vynikajícími předpisy EU,takže pomalu půjde všechno do ......
  17. olda

    Otázky ohledně klimatizace

    Než jí budeš doplňovat,tak nech zkontrolovat těsnost,odchází trubka pod chladičem,je uchycená zespodu k chladiči na dvou místech,pokud tam bude O.K.tak doporučuju ty místa rozebrat a pořádně promazat,nebo nějak ošetřit,pod tou gumou trubka oxiduje a pak tam utíká chladivo.Jinak 306 měla i automatickou klimu,ale ne digitál.Na přestavbu bych se asi vybodnul...
  18. olda

    prvni bum... :-(

    ještě jedna...
  19. olda

    prvni bum... :-(

    Tak přidám taky,ať nezakládám nové téma,manželka nevybrala zaráčku v garáži:D
  20. S takhle ruplou nápravou jsem dojel ze Švajcu do CZ,před cestou jsem koupil nový gumy a po 800 kilometrech byla jen polovina vzorku.Taky jsem měl nápravu repasovanou,ale auto bylo narvaný až po střechu a ještě plná rakev,tak to holt nevydržela:o
    • 11
  21. olda

    Škoda octavia coupe???

    Jmenuje se Sherlog coupe,je to postavený z normální ochcávky,na netu se o tom dočteš.
    • 7
  22. olda

    308SW bez prosklené střechy???

    308 SW bez prosklené střechy se dělá hlavně pro firmy a pro lidi,kteří chtějí buď ušetřit,nebo nemusí prosklenou střechu,když vezu švagrovou,tak musím střechu zatahovat,protože jí je z toho špatně,tak jí radši nevozím:D.Jinak tahle verze bez skla má i obyčejnou lavici vzadu,já mám tři sedačky.A kolik 206SW mělo prosklenou střechu?
    • 16
  23. olda

    zadny stierac stale stiera

    Řekl bych,že je zapečený relátko v zadních dveřích u motorku,tak na něj mrkni a uvidíš.
    • 6
  24. 14ky jsou origo na 306,je tam ET 24,např ze 405ky pasují v pohodě,406 tu někdo nedávno psal,že pásnou,ale já mám dojem,že je tam jiný ET,jinak rozměr 15ek gum je 195/50,195/55 a185/55
    • 12
  25. A co tyhle šrouby,ty by mohli být dobrý na změnu rozteče.
    • 31
×
×
  • Vytvořit...