Přejít na obsah

olda

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 850
  • Registrace

Vše od uživatele olda

  1. olda

    peugeot boxer

    Co kontakty na baterce,jsou čistý?Ještě bývá příčinou zkorodovaná kostra,co vede od baterky,ten druhý konec,co je na autě.
    • 7
  2. olda

    plasty

    Armor All,používám ho několik let,ze zvědavosti zkouším i jiné značky,ale vždycky se vrátím k téhle značce:super
  3. Tak to mají docela předražený,mě vychází v přepočtu zhruba o 180000,- levněji [upravil dne 23.8.2008 olda]
  4. olda

    Zašedlý interiér

    Už několik let používám Armor All a naprostá spokojenost.
    • 6
  5. olda

    chveni auta

    První nech převážit kola,podle toho,jak to popisuješ,bych to viděl na špatné vyvážení.
    • 7
  6. olda

    Motor Xantia - 306

    Zaměnit jde,motory jsou stejný,ale musíš překlepat typ motoru,ofiko to nikdo nepřepíše,tohle už mám za sebou,zlegalizovat nelze. [upravil dne 17.6.2008 olda]
  7. Manželka má U700 a je to pěknej ****.Ty chromové okraje má oloupané,není slyšet pořádně zvonění,tý se dovolat je tragédie,když ho má v kabelce,tak se prostě nedovolám,protože ho neslyší.Dále ten dotykový display je taky tragédie,samovolně se odemyká klávesnice,telefon si sám potom telefonuje a posílá SMS,sám se vypíná, atd.Prostě na tom telefonu není nic kladnýho a hlavně každý,koho jsem s tím telefonem potkal,tak jen nadává.Má ho čtyři měsíce a vypadá to,že poletí.Já mám SE K 850i,taky dotykové klávesy a žádný problém.Prostě ten Samsung nedoporučuji,je to ale jen na Tobě,jestli koupíš,nebo ne.Jo a ten foťák fotí nějak divně,tak nějak dozelena,fotky neostré a trgické. [upravil dne 14.6.2008 olda]
    • 22
  8. olda

    Rozměr?

    Pasovat bude jedině s podložkama,ET 27 je na 306 moc,chce to tak 10 mm podložky,jinak budou škrtat o vnitřní podběhy.Jinak pneu 195/55/15,ty jsou předepsané
  9. Zkoušel jsem je v opeře a fungujou normálně,zlobí jen stránky PC,ale už pěkně dlouho.
    • 30
  10. olda

    Aj toto sa šikne

    Ty kalhoty mi připoměli Jáju a Páju;)a taky Krkovičku:super
  11. olda

    Ake auto okrem Peugeota by ste brali?

    Nová Impreza má výborou techniku,ale design mi přijde jakýsi mdlý.
    • 72
  12. olda

    nespina mi klimu

    Přesně tyhle příznaky jsem taky měl,když je málo chladiva,tak klima syčí a bublá,když není žádné,tak cvakne relátko a svítí dioda na vypínači,toť vše ze strany klimy.
    • 11
  13. olda

    Ake auto okrem Peugeota by ste brali?

    U mě byl horký kandidát Kia Ceed SW,podle prodejce nadprůměrně spolehlivé auto,byl to známý a prodávali hodně značek,takže nezaujatý;)Jinak nedoporučoval Jaguar,víc v servisu než na cestě a ani k Fordu se nestavil moc přesvědčivě,i když prý taky pokrok dopředu,hlavně u dieselů,ale čím to asi bude:aut
    • 72
  14. olda

    nespina mi klimu

    To nasvědčuje tomu,že uniklo chladivo.Zkontroluj tu trubičku,mě taky nemohli přijít na únik,asi po hodině pátrání to teprve objevil,uniká to hodně pomalu.
    • 11
  15. olda

    308 SW-už je doma+pár fotek

    Tady je odkaz na slušnou recenzi,hlavně je tam dost fotek v červené barvě,docela mu ta červená sluší.
    • 41
  16. olda

    308 SW-už je doma+pár fotek

    Recenze projíždím pořád,ale na SW toho zatím moc není,je to přece jenom čerstvý kus.Čekací doba je hrozná,ale prodejce to vysvětlil tím,že mají moc objednávek a nestíhaj vyrábět.Mohl jsem vzít z fleku předváděčku,měla najeto 1000 km,ale tmavě šedivá metla,ta se mi moc nelíbila,ty tvary auta moc v tý tmavý barvě nevynikly.
    • 41
  17. olda

    zapojení subwooferu

    Taky se mi jednou stalo,že jsem neodjel,kvůli muzice,od tý doby jsem si na to dával radši pozor.
    • 28
  18. olda

    308 SW-už je doma+pár fotek

    no kufr určitě,407 mi přijde spíš jak imičovka,než praktický auto,ale je to spíš věc názoru.
    • 41
  19. olda

    308 SW-už je doma+pár fotek

    407 jsem chtěl původně koupit,ale ten vnitřní prostor je teda hodně malej,308 je vevnitř o dost větší.
    • 41
  20. olda

    nespina mi klimu

    Asi uteklo medium,u 306ky bych hledal problém v trubce,co vede od kompresoru a je přidělaná sponkama k chladiči,pod tou sponkou to oxiduje a trubka se proděraví,častý problém u 306.
    • 11
  21. olda

    308 SW-už je doma+pár fotek

    Díky,taky myslím,že jsme vybrali dobře,manželka teda preferovala Ochcávku,ale řekl jsem,že německý traktor nesmí do baráku,tak to naštěstí dopadlo dobře.Akorát to čekání bude nekonečný
    • 41
  22. olda

    308 SW-už je doma+pár fotek

    AFIL ne,byl dost vysoký příplatek,už takhle nás to pěkně vysaje:D Jinak tam není kůže,xenony a navigace,jinak je tam snad všechno:super [upravil dne 7.6.2008 olda]
    • 41
  23. olda

    308 SW-už je doma+pár fotek

    Díky za gratulace,dost praktický auto.Ta sranda stojí 40 000,-Chf,ale máme tu nejvyšší výbavu a ještě nějaký příplatky:papa
    • 41
  24. Musím se trošku podělit o radostnou zprávu.Tak jsem si dneska částečně splnil sen o novém autě,podepsal jsem smlouvu na nový 308 SW 2.0 HDI.Bude ve výbavě sport pack a na přání manželky ;)v červené babylone barvě.Zkušební jízda mě uchvátila,tak proč to nepodepsat:)Akorát jsem trošku zklamanej,že dodací lhůta je do 3 měsíců,ale kdo si počká,ten se dočká.Tak jsem po jízdě sedl zase na Burgana,ani se mi na něj nechtělo:D,po jízdě v 308.Tak už se těším,až bude doma. [upravil dne 9.8.2008 olda]
    • 41
  25. olda

    Sháním kožený rukavice

    Nebo zkus rukavice,co používaj v posilovně,ve fitku jsme mívali pěkný.
    • 22
×
×
  • Vytvořit...