Manželka má U700 a je to pěknej ****.Ty chromové okraje má oloupané,není slyšet pořádně zvonění,tý se dovolat je tragédie,když ho má v kabelce,tak se prostě nedovolám,protože ho neslyší.Dále ten dotykový display je taky tragédie,samovolně se odemyká klávesnice,telefon si sám potom telefonuje a posílá SMS,sám se vypíná, atd.Prostě na tom telefonu není nic kladnýho a hlavně každý,koho jsem s tím telefonem potkal,tak jen nadává.Má ho čtyři měsíce a vypadá to,že poletí.Já mám SE K 850i,taky dotykové klávesy a žádný problém.Prostě ten Samsung nedoporučuji,je to ale jen na Tobě,jestli koupíš,nebo ne.Jo a ten foťák fotí nějak divně,tak nějak dozelena,fotky neostré a trgické.
[upravil dne 14.6.2008 olda]