Tak po delší pauze shrnu své dojmy z auta:zatím mám najeto cca 2500 km,auto mi přijde pohodlné,ale ale už o není ta houpačka,na kterou jsem u Peugeotu zvyklý,jel jsem v kuse 800 km,neboleli mě ze sedaček záda,ani nic jinýho,sedačky jsou příjemně tuhé,ale ne moc,když jsem jel stejnou cestu s ochcávkou,tak to byla katastrofa.Jinak se mi velmi zamlouvá variabilita interiéru,přesně takové auto jsem potřeboval,ale nechtěl jsem MPV.Mám pouze 5 sedaček,ale v papírech je psáno 7 míst,takže snad se mi povede sedačky splašit časem někde na vrakáči,ale netuším,jestli budou pasovat z 307,to musím zjistit.Jediné,co bych autu vytknul,j rezerva opět zespoda auta,ale to je daň za 7 míst.Jinak auto je tiché,při 200 km/h mi přišlo,že jedu 120,ale na to si budu muset zvyknout,jinak od 180 je trošku slyšet meluzína,nejspíš od hagusů.Fotky dodám tak do 14 dnů,jelikož se mi odporoučel můj spolehlivý Acer:D,takže musím počkat,než budu mít nový počítač,teď mám půjčený nějaký mini notebook,do kterého nechci instalovat.Jo a jedna perlička,při návštěvě v ČR mi nějaký líznul celý bok nárazníkem,ale naštěstí jsou trošku promáčklý pravý zadní dveře,ale jen nad lištou asi 8 cm a na přední a zadní liště je zbytek barvy od druhého auta,ale to je na leštěnku,takže už je pokřtěno:(