Přejít na obsah

olda

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 850
  • Registrace

Vše od uživatele olda

  1. Mě nenaštveš,já jsem do toho skočil z 306ky,takže to je jako nebe a dudy.Nevím,jestli je to nový šestikvalt,ale má to normálně krásně přesný háčko,no jsem teda nebyl zvyklej,až mě překvapilo,jak je to přesný:DJinak ta šestka je tam sakra znát,při 130 na šestku to točí o tisíc otáček míň,než 306 TD na pětku,ale hlavně mě překvapila o dost nižší spotřeba na dálnici,ale řekl bych,že to auto má celkově nižší spotřebu,než 306ka.
  2. 307 SW nějak extra neznám,ale u 308 opravdu se svojí výškou problémy nemám a pozici za volantem jsem si našel okamžitě.Jinak Picasso jsem chtěl původně pořídit,moc se mi líbí,ale odradil mě volant s pevným středem,což není takový problém,dalo by se na zvyknout,ale hlavní důvod,proč se nakonec nekonalo je ten,že k takhle těžkýmu autu chci 2,0 L HDI,ale tenhle motor se nabízí pouze s automatickou převodovkou a ještě ke všemu tam uškrtili krouťák jen na 240 NM a kvůli tomu zase nemá cenu kupovat dvoulitr,takže začarovanej kruh.Jinak variabilita interiéru výborná.
  3. olda

    prosbička o hlasování

    274:super
  4. Multipla je dobrej úlet,ale vnitřní uspořádání není špatný
  5. Tak mi to nedalo a skočil jsem do garáže,přední sedačku jsem dal nejvýš a stropu jsem se nedotknul,jen když jsem se hodně vyšponoval,tak jsem cítil,jak se dotýkám vlasama,tak nevím,jestli jsi v tom autě seděl,nebo stál:D.Jinak dozadu jsem si taky v pohodě sednul,ale musel jsem posunout zadní sedačky úplně dozadu,když byli vepředu,tak jsem byl sám za sebou trochu namáčklej,srovnal bych to zhruba s 306kou.Jinak jako obyčejný kombík mi to fakt nepřijde,ten systém zadních sedaček je fakt super,je tam mraky možností,jak si auto přizpůsobit,možná by to chtělo ho chvíli používat a přijít na všechny ty fígle,než se do něj jednou posadit a hned křičet,jak je to auto na h....
  6. olda

    Rozmer kolies

    Na 306 jsou originál 14ky,mají opravdu ET 24,15ky doporučuju ET 15 a vyjdou akorát,takhle jsem to taky měl a kola nikde neškrtali.
  7. Já si teda vůbec nestěžuju,mám 190 cm a o strop jsem ještě nezavadil a za sebe si v pohodě sednu,tak nevím.Ten zadek je úlet,to je pravda,k tomu dravýmu předku by to chtělo podobný zadek,ale na Murano jsme si taky zvykli...
  8. olda

    308 SW-už je doma+pár fotek

    Tak už jsem dal na hlavní stranu fotky,viz.odkaz u podpisu
  9. olda

    Nejde zadni sterac - POMOC

    S tímhle jsem bojoval taky,poprvé to byli přelámané kabely mezi dveřma a karoserií,podruhé to,co popisuje myryn a potřetí studeňák v relátku,tak jsem ho proletoval a byl klid.
  10. olda

    308 SW-už je doma+pár fotek

    Tak po delší pauze shrnu své dojmy z auta:zatím mám najeto cca 2500 km,auto mi přijde pohodlné,ale ale už o není ta houpačka,na kterou jsem u Peugeotu zvyklý,jel jsem v kuse 800 km,neboleli mě ze sedaček záda,ani nic jinýho,sedačky jsou příjemně tuhé,ale ne moc,když jsem jel stejnou cestu s ochcávkou,tak to byla katastrofa.Jinak se mi velmi zamlouvá variabilita interiéru,přesně takové auto jsem potřeboval,ale nechtěl jsem MPV.Mám pouze 5 sedaček,ale v papírech je psáno 7 míst,takže snad se mi povede sedačky splašit časem někde na vrakáči,ale netuším,jestli budou pasovat z 307,to musím zjistit.Jediné,co bych autu vytknul,j rezerva opět zespoda auta,ale to je daň za 7 míst.Jinak auto je tiché,při 200 km/h mi přišlo,že jedu 120,ale na to si budu muset zvyknout,jinak od 180 je trošku slyšet meluzína,nejspíš od hagusů.Fotky dodám tak do 14 dnů,jelikož se mi odporoučel můj spolehlivý Acer:D,takže musím počkat,než budu mít nový počítač,teď mám půjčený nějaký mini notebook,do kterého nechci instalovat.Jo a jedna perlička,při návštěvě v ČR mi nějaký líznul celý bok nárazníkem,ale naštěstí jsou trošku promáčklý pravý zadní dveře,ale jen nad lištou asi 8 cm a na přední a zadní liště je zbytek barvy od druhého auta,ale to je na leštěnku,takže už je pokřtěno:(
  11. olda

    308 SW-už je doma+pár fotek

    Tak už je doma krasavec,včera jsme si ho přebrali,trvalo to asi dvě hoďky a pak odjezd.Ještě jsem nestihl udělat fotky,museli jsme ho hned jet provětrat:supersnad to stihnu nafotit v týdnu.Jinak je to luxus,proti 306ce je to dost skok dopředu.
    • 41
  12. olda

    Centrální zamykání-závada

    Přelámané dráty ve dveřích,dej si hledání,dost se to tady řešilo:papa
    • 8
  13. olda

    308 SW-už je doma+pár fotek

    dej si tenhle odkaz,pak dole konfigurátor a slož si auto,jaký chceš.Kurz je cca 14,50 Kč za frank. [upravil dne 20.7.2008 olda]
    • 41
  14. olda

    308 SW-už je doma+pár fotek

    Vydržím,když si představím,že mělo být až za dva měsíce,takhle je to paráda.Vyšlo to v přepočtu na 580000,-Kč.Podle českého konfigurátoru jsem postavil stejnou verzi a světe div se,ušetřil jsem 180000,což mě dostalo,takhle obírat český národ o peníze..:bacha:bacha
    • 41
  15. olda

    Maznice

    Je tu o tom napsáno dost,zkus hledání
  16. olda

    308 SW-už je doma+pár fotek

    Tak v sobotu ráno ho jdeme vyzvednout,konečně bude zase auto.
    • 41
  17. A s tretnou činností mám své zkušenosti,tenkrát jsem prodal přes bazar Fáčko,koupil ho vietnamec,auto nepřepsal a udělal s ním loupežné přepadení a kriminálka šla po mně,protože měli jen číslo auta,které bylo napsané na mně,naštěstí se to tenkrát vysvětlilo,ale prdel jsem měl staženou pěkně.
    • 28
  18. To je sice pravda,ale lidi jsou šetřivý,tak se to budou snažit nějak obejít,přeci jen je to docela dost peněz.Ale na druhou stranu s tím návrhem souhlasím,některý vozidla jsou až životu nebezpečný,o ekologii ani nemluvím.Mohli by pomalu vymizet starý škodovky a jiný plečky ze silnic.
    • 28
  19. To bude nepřepsaných aut
    • 28
  20. olda

    Něco pro Netopýrku

    Jestli jsou díly dostupný,tak bych to zkusil.Řekl bych,žeje to o dost náročnější,jak normální auto,tomuhle musíš věnovat docela dost času,u nitra je nevýhoda,že je dost drahý provoz a po každý jízdě se musí čistit motor a vzduchový filtr a hlavně nitro motor nemá moc velkou životnost.Řekl bych,že rok provozu stojí asi tolik,co pořizovačka auta:grr [upravil dne 15.7.2008 olda]
    • 31
  21. olda

    Něco pro Netopýrku

    Stránka je nějaká kouslá,ale hlavně to chce dostupnost dílů,věř,že je budeš potřebovat.Řekl bych,že 25 % času jezdíš a zbytek opravuješ
    • 31
  22. olda

    Něco pro Netopýrku

    Moc se v tom nevyznám,savage mám měsíc,dřív jsem jezdil elektriky,ale ty baterky mě už přetali bavit.Jinak kyosho není špatná volba,vyvaroval bych se hlavně čínských napodobenin.Původně jsem chtěl dvoutakt,je skoro bezúdržbový,ale nakonec vyhrálo nitro,i když je s ním mraky práce,konkrétně savage kvůli dostupnosti dílů,není problém na něj něco sehnat,s ostatníma značkama bývá problém.Ale savage se vyplatí dotáhnout z USA,je to úspora aspoň 50procent,ale chce to sehnat kontakt.
    • 31
  23. olda

    Něco pro Netopýrku

    Taky mám něco v malým.:DTo co navrhuje Aka si jdu vyzvednout příští sobotu:super
    • 31
  24. olda

    PARTNER 1.9d - startování

    Někde se to zavzdušňuje,zkus zkontrolovat hadice od nádrže k filtru a od filtru do čerpadla a taky všechny spoje.
  25. olda

    klika - 1,9DT

    Vstřiky jsi kontroloval?Klika neodejde ze dne na den.
    • 7
×
×
  • Vytvořit...