Přejít na obsah

olda

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 850
  • Registrace

Vše od uživatele olda

  1. olda

    Nevyzná se někdo v satelitech?

    Našel jsem si tento program,kam jsem přeně zadal místo,kde mám umístěn satelit a vypočítalo mi včechny úhly,takže to mám nastavený přesně,jakmile s ním malinko pootočím,tak mám kvalitu signálu na 0%.
    • 16
  2. olda

    Zimní výbava na D1

    Já jedu kvůli přezutí zítra,ale už jsem měl mít přezuto včera...
  3. olda

    Nevyzná se někdo v satelitech?

    Ale já mám satelit naladěnej,dokonce na 99%,což si myslím,že je v pohodě a u astry trochu zázrak,ale nemůžu chytit český programy,lovim je na frekvencích,co jsi udal v tabulce,ale pořád nic,jiných programů je tam hafo.
    • 16
  4. Mám takový problém,pořídil jsem satelit,komplet Opticum 7500 CW s českou kartou.Po týdnu zápasení se mi povedlo naladit astru 3.Ale nemůžu chytit ani jeden český program,hledám na frekvenci 12525 V,sílu signálu mám 99%,kvalitu signálu 99%.Neporadí někdo,jaktože nemůžu chytit české programy?Ostatních mám asi 1300
    • 16
  5. 5elk bych,že nový model má už 4 díry.
    • 6
  6. olda

    Pneu na mou 306

    ... a navíc, nevím, jak se v období cca 6 let měnila u jednotlivých výrobců receptura Co jsem slyšel,tak u Barumek spíš k horšímu,aby nekonkurovali Continentalu.
    • 25
  7. olda

    Pneu na mou 306

    Tak nevim:myslim:myslim:myslim
    • 25
  8. olda

    Pneu na mou 306

    Určitě doporučím ultragripy,měl jsem je na 306 a vyjel jsem na nich všude bez řetězů.Jednou jsem byl s kámošem na horách,měl na Balenu polaris2 a do mírnýho kopečka jsme ho museli roztlačovat,protože se na nich nerozjel.Ale zase na druhou stranu,kolik bývá poslední dobou sněhu,pokud nejezdíš na hory.
    • 25
  9. To by jsi ale musel řešit i výměnu parabol,když zůstanou hladký,tak budou oslňovat.
    • 52
  10. olda

    Opravená silnice v Nera-vtip?

    Teď ale nastává otázka,co na to vyhláška,protože couvání v jednosměrce jí podle mě trošku porušuje
    • 24
  11. olda

    Máte někdo zkušenosti se Cee´dem?

    Když jsem začínal shánět nový auto,tak jsem narazil na Ceeda,prodejce si na něj nestěžoval,prodával víc značek,takže neměl důvod mi to auto nutit,tyhle auta prý vidí v servisu jen kvůli výměnám olejů a povinnému servisu,prý bezporuchové auto.Dlouho byl můj favorit na nové auto,ale nakonec vyhrála 308,protože ve Švajcu maj nějakou divnou cenovou politiku,Ceed tu stojí stejně jako 308,nechápu,ale je to tak:myslim
    • 20
  12. olda

    ÚSPORNÝ PROGRAM

    Taky jsem balil,ušetří to dost peněz,hlavně pak sklepnout,ať se u filtru nelámou:papa
    • 29
  13. olda

    ZILA mal dnes s rodinkou autonehodu...

    Koukám,že to auto je nějaký prokletý.Jinak přeju brzké uzdravení.
    • 45
  14. Když svítí všechno,tak to podle mě nejsou denní světla,hlavní světla nejsou světla pro denní svícení,to mají být jen ty 21W,aby to šetřilo palivo,přece jen normální žárovky mají docela odběr,což je zátěž na altík a tím pádem se zvyšuje spotřeba.Já bych s tím zajel do Peugeotu,ať s tím něco udělaj.
  15. olda

    nový Peugeot 308 SW

    Tak to gratuluju,doufám,že bude dobře sloužit,hlavně hodně kilometrů bez nehod a servisu:D
    • 20
  16. Že je auto ze švajcu podle mě nemá vliv,to by byli pěkný vemena,kdyby to udělali jinak.Na autě nesvítí mimo těch žárovek vůbec nic,ani palubka,zadní světla,prostě nic.
  17. Ty denní světla jsou fakt paráda,používám je,i když svítit nemusím.Jinak mám najeto zatím jen 5000,ale zatím spokojenost,motor už se začíná pomalu rozjíždět,průměrná spotřeba je 6 litrů a to dostává docela zabrat,ať to není lemra líná.Překvapilo mě,jak dobře hraje muzika,to jsem od origo hudby nečekal,ale stejně bude přestavba:D.
  18. Přesně tak,svítí pouze žárovka na denní světlo,nic jinýho.
  19. To je mi jasný,jen jsem to psal proto,že jsem nahoře uváděl,že je tam jen 21W,tak abych někoho neuvedl v omyl.
  20. olda

    Nevyřešitelné rezonace

    Takhle podobný problém měl kámoš na 306 TD,koumali jsme všechno možný,opravovalo a měnilo se kde co,ale pořád to dělalo,nakonec se přišlo na to,že měl o zub přeskočenej rozvoďák,to by ě teda ani ve snu nenapadlo.
    • 13
  21. Tak drobná oprava,byl jsem trochu blíž prozkoumat lampy a vepředu je dvoubláknovka 21/5W,ne jen 21W.
  22. Mě svítí pouze 21 w žárovky,po zapnutí světel senzorem,nebo manuálně zhasnou a rozsvítí se normální světla.
  23. Funguje mi to normálně,xenony nemám,jen automatické rozsvicení,ale to nemá na to vliv,ty denní světla fungujou bez zapnutí světel.
  24. Počíst si můžeš i tady ,ale nic kloudnýho jsem tam nevyštrachal.
  25. Vždyť jsem psal,že ty žárovky mají 21W,normální parkovačky mají 5W.Jsou to světla určená přímo pro denní svícení.
×
×
  • Vytvořit...