Přejít na obsah

chechet

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 572
  • Registrace

Vše od uživatele chechet

  1. chechet

    Konecne v LAKU NOVE FOTO!!!!!!

    @re mel asi na mysli, ze 406 Coupe se nedelala v bile... bila perlet je krasna, vyber barvy moc chvalim, spojlery uz trochu mene. skoda, ze tyto krasne koraby nebrazdi silnice a dalnice. to pak cloveka vzrusi jen hukot vytocene sprintujici M6
    • 50
  2. chechet

    výfuk sport nebo origo?

    taky jsem hledal tlumic na miru autu/motoru a memu vkusu vyhovujici jsem nasel ... jeden. byl drahy jak cyp, ale nedela zadny randal a brumla tak jak jsem si predstavoval no a vzhledem k jeho cene by si zaslouzil potunit i zbytek vyfukoveho potrubi az po svody, k cemuz se treba jednou taky dostanu...
  3. tak to bych byl rozhorceny a trval na predelani dokladu
    • 62
  4. zdaar! sleduji, ze mas, az na motor, stejnou karu jako ja. tva barva neni cerna, ale grafitova metaliza
    • 62
  5. chechet

    306ka cabrio2.0 XSI

    jo, kola jsou nejspis z 307, ale moc se ji hodi. mne se prave tahle kombinace tmave modra metaliza a okrova kuze naramne libi. mit garaz, tak si 306 Cabrio velmi pravdepodone poridim. a absence dieselu? to je, podle me, spravne! btw, jak se stahuji/sundavaji \"trojuhelnikova\" okenka na urovni zadnich sedadel?
  6. chechet

    BMW 330d street racing (v ČR) !

    jen anglicky psane komentare, slovni jsem nezaznamenal. jsou nejake? myslim, ze na jizdu timhle stylem si musis vybrat trasu, kterou DOBRE znas. jinak uz nejsi jen silenec, ale kamikadze.
  7. chechet

    BMW 330d street racing (v ČR) !

    starsi video, ale az nyni jsem jej zkouknul cele. magor stejne jako motorkari co jezdi 300. povedlo se mu to, rekneme ze jel jak silenec, ale ne bezhlave. nejvic me tocily jeho komentare. kdyz uz jedu jak prase, tak proc se jeste snazit potit moudra?
  8. chechet

    306ka cabrio2.0 XSI

    tahle je hezka!!
  9. chechet

    koncovka REMUS

    bych se na duplex vykvakl. tenka trubka na druhou stranu bude stejne nefunkcni, to uz muzes vpravo rovnou prilepit jen falesnou koncovku.
  10. chechet

    Vrzganie interieru

    vrze kde co. nekdy samo prestane. s tim se smir cece, jezdis francouzskym autem
  11. jakakoliv plastova poklice bude dycky pouze kus hnusnyho plastu. radsi ratlook a rezavy plech nez plastovy kyc. neco jineho jsou krasne chromovane poklice jake ma jarajarduv VAZ.
  12. chechet

    Výlet do muzea Peugeot ve Francii.

    jsou jedny z nejlevnejsich, podobne jako Etap. ale solidni.
  13. chechet

    Tak sem si udelal radost...

    ze chtelo nalakovat...
    • 13
  14. pekne, pekne! ke skorocerne by se hodily [upravil dne 25/3/2008 chechet]
    • 23
  15. chechet

    moja nova schlaufpaka vo farbe

    čéče, soráč, nechtel jsem ti takhle skazit skvely dojem z volantu ale, presne jak rikas, podle spodni strany a vune to poznas spolehlive
  16. chechet

    Co na to říkáte ?

    vot?
    • 47
  17. chechet

    moja nova schlaufpaka vo farbe

    čéče, me se zda, ze to je umela kuze - kozenka. nejsem teda expert pres kuze, ale tahle struktura odpovida spis umeline...
  18. nastavoval jsem pouze jednou a taky se me nepovedlo nastavit tak jak jsem si predstavoval. pocitadlo skakalo tusim pouze po 5tisicich. mel jsem nastaveno 15000, pred nedavnem se me cele auto jaxi \"resetlo\" (asi erupce na slunci bo co) a mam -0 a taky sviti francózák...
    • 9
  19. tyjo! a k cemu ti ted bude ta cervena strela?
  20. chechet

    stěrače

    spis ano. jsou tiche, byt si taky obcas vrznou a stiraji opravdu dobre.
    • 23
  21. chechet

    stěrače

    bezraminkove Valeo, ultradraheee
    • 23
  22. :D:D
  23. chechet

    Laďák na 306ku 1,9 D

    taky mam \"ladak\" a kdybych obcas nezasel za nim dozadu si ho poslechnout, tak ani nevim, ze tam je
    • 8
  24. chechet

    Dual na 306??

    co valec to roura jo? desna blbost
    • 20
  25. kazdopadne mas nejosklivejsi volant co jsem tady kdy videl ale hlavne aby ho drzely racionalne rizene ruce, pak tam muzes mit treba kormidlo z galeony
    • 32
×
×
  • Vytvořit...