Přejít na obsah

buml

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 486
  • Registrace

Vše od uživatele buml

  1. no komisari nevim, ale tohle tady Medved popisoval jasne, takhle ne:bojim
    • 65
  2. buml

    peklo s Landou

    tak sem to scihnul od druheho dili k prvnimu a vypada to dobre:super a samozrejme uz je to v zalozkach;) [upravil dne 3/12/07 buml]
    • 15
  3. buml

    406-dotaz

    no zalezi na tom jak mas napsanou smlouvu a jaky obchodni podminky si podepsala. V zakladu to znamena pozadat o doplaceni, oni ti vycisli absolutni nesmysl a ty zjistis ze bys musela bejt blazen abys to doplacela pred cca 10 dny sem byl v teto situaci taky uz objednane nove auto a pak sprcha od uverove spolecnosti viz zde tu vymenu nevymenu bych asi neriskoval:bojim [upravil dne 3/12/07 buml]
    • 7
  4. buml

    Notebook - do čeho jít?

    jak sem slibil, tak sem se dnes pri nakupu zeptal an reference ntb a byl mi doopravdy doporucen FujitsuSiemens
    • 67
  5. co takhle brouzdam, tak celkem pekne prehledny objektivni a informacne dostacujici napr felicia jinak ja radsi psat o 406 nic nebudu, bo byste me ukamenovali:myslim
    • 65
  6. buml

    307 SW

    Doporučuji 1,6 HDI 66Kw bez FAPu v OXYGO verzi , viz tady to najdeš Petre domena prvniho radu je cz nikoli cr oprav si ten odkaz prosim
    • 7
  7. buml

    pravidla fora

    mas to v U2U
    • 12
  8. buml

    pravidla fora

    netusim presna jak to je ted, ale co bylo tak by wena99 stejne neuspel. Na kopii si pravo mel, ale ten kdo by ti ji poskytl se dopusti trestneho cinu sireni autorskeho dila. Takze asi tak a proti zmene fora na P2P a jine sr@cky sem a to dost razante! Nechapu jestli je nekdo tak neschopnej a nebo linej ze to schani po foru PC a ne pres klienty P2P, to se bojite spamu, viru a podobne, ze?
    • 12
  9. buml

    nafta v pet lahvích?

    jo kvuli takovejm jako tomingo sme do aut zacali montoval GPS s prutokovym merakem na vstupu do nadrze, a musim rict ze se clovek potom docela divil:o
    • 55
  10. buml

    obsiti volantu kuzi

    tak to musim na tu dobu sehnat nahradni volant, doma by mi tejden dovoleny kvuli uzi neproslo:D
    • 37
  11. buml

    obsiti volantu kuzi

    a jak dlouho to trvalo, ne strankach pisou tejden
    • 37
  12. buml

    Sháním Nahotu na prodej :-)

    a na protizakonou cinnost potrebujes specielni pravidla na foru:o Bod 6 pravidel zni: 6. Dodržujte zásady přiměřeně slušného chování. Obecně je toto fórum spíše pohodové a věcné, a mělo by tomu tak být i nadále. Zejména nevhodné jsou příspěvky urážlivé, nevkusné či protizákonné. [upravil dne 2/12/07 buml]
    • 15
  13. buml

    Sháním Nahotu na prodej :-)

    jo na to uz sem narazel v jinym vlakne taky, ja bejt admin tak to zfleku zamknu a byl by pokoj:papa
    • 15
  14. buml

    Sháním Nahotu na prodej :-)

    tak koukam, takova normalni rodina roztrzka mezi otcem a synem:aut:D:aut zeby generacni rozkol a nepochopeni:mrk EDIT > ted mi to doslo jak to muze bejt trezorovej film kdyz je to z roku1993 jak pises:o:o:o [upravil dne 2/12/07 buml]
    • 15
  15. buml

    2,0HDi x 2,2HDi

    no jestli to bude 03` tak na 90% pocitej s fapem i na dvoulitru, ja mam z dojcu 02` a je tam:grr
    • 44
  16. dneska, ac se mi nechtelo, tak sem vzal merak a meril. cidlo jak stare tak nove dava stejne hodnoty, do positace klimy udaje lezou, ale ta nereguje, tak nam takovej blbej pocit ze je ctrnact papiru v kelu:grr a to ta mrcha zadnou zavadu nehlasi [upravil dne 2/12/07 buml]
    • 90
  17. buml

    ME 2008

    je este ze se me to netyka, ja si radsi pockam na MS v hokeji, tam se neco deje a nebehaj tam simulujici primadony:grr
    • 6
  18. buml

    Notebook - do čeho jít?

    no staci se podivat na tvoji klavesnici a je jasno:D to ze ja Acer sr@cka se vi uz dlouho;)
    • 67
  19. buml

    ME 2008

    teda ze mi trvalo, nez sem prisel na to, ze to nema s emisema nic spolecnyho:D
    • 6
  20. buml

    obsiti volantu kuzi

    diky, sice mi musel pomoci pritel google, abych zjistil ze ty stranky jsou na com a ne cz;) ale nasel:potlesk na kolik te to prislo, pisou tam od 1700,- aleto muze bejt taky 2500,-
    • 37
  21. buml

    Notebook - do čeho jít?

    souhlasim s Pata hlavne Acer ani za boha tusim jeste dobry by melo bejt Fujitsu Siemens, ale v pondeli pojedu nakupovat zbozi, tak se ti zeptam na soucasne reference NTB;) [upravil dne 2/12/07 buml]
    • 67
  22. buml

    krysař

    co je na tom tak divnyho CD Krysar I a Krysar II vydano Monitor EMI rok1996
    • 16
  23. buml

    obsiti volantu kuzi

    no kdyz ten dobrej calounik co s tim ma zkusenosti se podle webovy presentace blbe pozna:D
    • 37
  24. chci obsit volant kuzi, shanim ve strednich cechach a samo Praze, nekoho, kdo mi obsije volant kvalite, muzete doporucit nekoho kvalitniho? nechal si to nekdo obsit?
    • 37
  25. buml

    Co používáte na mytí rukou

    LOC tusim, ze je od firmy Amway;) [upravil dne 1/12/07 permonik7] jo Amway-acky veci nejsou vubec spatny, to je pravda:super
    • 56
×
×
  • Vytvořit...