netusim presna jak to je ted, ale co bylo tak by wena99 stejne neuspel. Na kopii si pravo mel, ale ten kdo by ti ji poskytl se dopusti trestneho cinu sireni autorskeho dila. Takze asi tak a proti zmene fora na P2P a jine sr@cky sem a to dost razante!
Nechapu jestli je nekdo tak neschopnej a nebo linej ze to schani po foru PC a ne pres klienty P2P, to se bojite spamu, viru a podobne, ze?