Přejít na obsah

buml

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 486
  • Registrace

Vše od uživatele buml

  1. buml

    volba presidenta CR

    njn, co si ma clovek jineho myslet, kdyz vse je valstne delano jen naoko ekologii a vlastne jde jen o to jak ziskat zaminku pro zdrazeni temer vseho duleziteho jako napr pivo;) pak ten druhy chleb ve stavu pevnem (no tak to bylo trocha odlehceni) ale je to spocitano tak aby jakoby z duvodu motorismu muselo zdrazit uplne vsechno, ale ve prospech modre planety zakryte zelenou rouskou
    • 41
  2. buml

    volba presidenta CR

    tak za cenou nafty hledej ekology a rovnou je spravne pojmenuj > lobbiste zemedelcu;) ale to uz muzem rovnou rozjet kampan na pristi parlamentni volby [upravil dne 16/12/07 buml]
    • 41
  3. buml

    volba presidenta CR

    co je, mas neco proti politice, ses v pokecu a me nazory lidi zajimaj;)
    • 41
  4. buml

    406 2.0 HDi jak odblokovat PC?

    hm tak to fakt nechapu, oleje jsou dneska na tak vysoke urovni, ze tohodle se fakt nebojim a verim ze moje auto natoci pri intervalu 20t klidne celyho milose. Davam plnou sintetiku a vyrobce doporucuje pouze polo a to si mylsim ze je vic nez castejsi vymena;) No vidis!! A ty preco tam davas plnu syntetiku, ked vyrobca doporucuje polo?? Ty snad vyrobcovi neveris??? doporucuje minimalne, ale koukam hadat se s tebou nebudu, mas svuj rozum, kterej zamrz na olejich pred 15 lety tak si to uzi, jiz ve felde sem menil polo po 15, ale jestli si myslis ze ses tak bohatej a muzes neustale prolejvat motor jedne z poslednich generaci kazdejch 10t novym olejem tak prosim, tohle nama cenu a nikam to nevede, cus:papa
    • 23
  5. buml

    406 2.0 HDi jak odblokovat PC?

    tak starej bohuzel netusim:(
    • 23
  6. buml

    Automiláček od Kooperativy

    No co, nějaká propagace P-C musí být ne, třeba někoho přilákáme, třeba samotnou Kooperativu:D:D:D:D:D:D:D dekuji, ale sem spokojen s jeji sestrou:D znacne levnejsi:super No to já sice taky, ale kdyby dali 10 let pojištění zadara tak bych se jim nebránil:D:D i ty optimisto:D:D:D
    • 40
  7. buml

    Automiláček od Kooperativy

    No co, nějaká propagace P-C musí být ne, třeba někoho přilákáme, třeba samotnou Kooperativu:D:D:D:D:D:D:D dekuji, ale sem spokojen s jeji sestrou:D znacne levnejsi:super
    • 40
  8. buml

    Automiláček od Kooperativy

    koukam naka nova moda:o:o:o:mrk:mrk:mrk:o:o:o main Gott
    • 40
  9. buml

    volba presidenta CR

    ty bys na tu funkci musel este doplacet:aut
    • 41
  10. buml

    406 2.0 HDi jak odblokovat PC?

    Keďže máš r.v. 2003 tam už sa dá v BSI nastaviť servisný interval aký ti bude hlásiť display. Čiže cez diagnostiku si vieš nastaviť interval na 1000 km, 25000, 75000...ako chceš Ty. Ale tvoj motor by mal mať interval 20 000km coze 75t to tam fak jde:o :o ne ze bych to chtel zkouset;)
    • 23
  11. buml

    406 2.0 HDi jak odblokovat PC?

    hm tak to fakt nechapu, oleje jsou dneska na tak vysoke urovni, ze tohodle se fakt nebojim a verim ze moje auto natoci pri intervalu 20t klidne celyho milose. Davam plnou sintetiku a vyrobce doporucuje pouze polo a to si mylsim ze je vic nez castejsi vymena;)
    • 23
  12. buml

    SEZNAMKA

    to je tvuj harem?:o:o
    • 29
  13. buml

    406 2.0 HDi jak odblokovat PC?

    a procpak by to bylo moc, kdyz to takhle predepisuje vyrobce, to mi chces rict ze nevi co dela?
    • 23
  14. Takže od "našeho" stolu platili tyčky všichni (4x), plus co psal Pe.Tr, tak minimálně ještě jednou on. Kdo další platil oříšky a tyčky? Vím Méďo, že je nechceš řešit, ale možná jsme jimi zaplatili i ta jídla. A nebo jídlo opravdu personál "pozapoměl" škrtnout, když je dotyčný hlásil a platil. je fakt ze jak psal Medved (tycinky 6x) tak nahore ten tusim prvni radek bylo 6 carek a tam skrtala ty tycinky nam, takze kdo vi co kde skrtala nebo neskrtala jinde:nevim
    • 48
  15. buml

    volba presidenta CR

    na co narazis PREDSEDO:aut:D:aut
    • 41
  16. buml

    Nadrzka na aditivum

    takze to je doopravdy dalsi samostatna krabice:o to by se z toho jeden picnul
    • 8
  17. buml

    Kalendár 2008

    tak sem koukal zpet do starejch dat a sedi to s rokem 02` a nebo pak 13` [upravil dne 16/12/07 buml]
  18. buml

    Kalendár 2008

    mas to hociake posunute:D neusnesl Vas parlament nakej zakom o zmene kalendare?
  19. ja sem u tycinek druha carka zleva;) [upravil dne 16/12/07 buml]
    • 48
  20. buml

    volba presidenta CR

    2 Medved > Vaclav Havel splnil svoji roli dle me mel odejit po svem druhem obdobi, treti mu bylo darovano vznikem Ceske republiky (o necem podobnem ted dle medii premysli Putin spojenim Ruska a Beloruska by ziskal novy ustavni poradek a tim padem nove funkcni obdobi). Zac si oproti Havlovi vazim Klause nadevse je pristup k milostem, za ty bych prvne jmenovanemu utrhnul hlavu. 2 macik.83 > treba by tu nastolil poradek a jista mensina by se jako mensina zacala chovat a nebo by tu nebyla:D:D:D
    • 41
  21. buml

    volba presidenta CR

    nelze nez souhlasit, primou volbu nam ty korytari slibujou uz minimalne dve volebni obdobi:grr
    • 41
  22. Tak pomalu zacina byt zajimave, kolik tycinek a orisku se zaplatilo, podle toho co tu vsichni piseme, tak tohle mame mozna i predplaceny napriste:myslim
    • 48
  23. buml

    volba presidenta CR

    profesor ekonomie, ktery za komance emigroval, prednasi v Americe a tvrdi ze stridave zije i v CR vice se o nem muzes dozvedet ZDE pro rovnost pristupu ke kandidatum stranky prof. Klause [upravil dne 16/12/07 buml]
    • 41
  24. buml

    406 2.0 HDi jak odblokovat PC?

    pokud mas nastavenej standartni servisni interval tak tusim 700 km pred 20tisici, pokud bys mel nastavenej zkracenej tak je to 15t
    • 23
  25. Tak se nam priblizila volba presidenta Ceske republiky, sice pres sliby opet neni prima, ale zajimal by me Vas nazor, koho byste radeji videli v cele statu? muj nazor: Jednoznacne prof. Vaclav Klaus, prof. Svejnar to u me prohrava hned na nekolika frontach, 1) jeho nerozhodnost je dost zarazejici (pravda uz se rozhoupal) 2) asi si jeste neuvedomil jak se v CR president voli (chce z toho udelat kampan ala amerika) 3) se obavam ze je nahony vzdalen realu Ceske republiky tretiho kandidata stale marne vyhlizim
    • 41
×
×
  • Vytvořit...