hm tak to fakt nechapu, oleje jsou dneska na tak vysoke urovni, ze tohodle se fakt nebojim a verim ze moje auto natoci pri intervalu 20t klidne celyho milose. Davam plnou sintetiku a vyrobce doporucuje pouze polo a to si mylsim ze je vic nez castejsi vymena;)
No vidis!! A ty preco tam davas plnu syntetiku, ked vyrobca doporucuje polo?? Ty snad vyrobcovi neveris???
doporucuje minimalne, ale koukam hadat se s tebou nebudu, mas svuj rozum, kterej zamrz na olejich pred 15 lety tak si to uzi, jiz ve felde sem menil polo po 15, ale jestli si myslis ze ses tak bohatej a muzes neustale prolejvat motor jedne z poslednich generaci kazdejch 10t novym olejem tak prosim, tohle nama cenu a nikam to nevede, cus:papa